Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Królestwo Jana Gizy

Utworzony przez hmmm, 24 sierpnia 2008 r. o 11:29 Powrót do artykułu
yyyyy nao właśnie co ja moge napisać o KRÓLESTWIE JANA GIZY hmm oj NIEWIEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyyyyyyy co ja moge napisac o KRÓLESTWIE JANA GIZY hmm oj NIEWIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Panie Doktorze, mam do Pana wielką prośbę(będę bardzo,ale to bardzo wdzięczna za szybką odpowiedz)Moja 78 letnia mama jest bardzo chora ma zaawansowaną cukrzycę, miażdzycę,ostoporozę,anemię i do tego wszystkiego jeszcze .choruje na serce.Ma założony rozrusznik( wyczytałam w internecie ,że mleczka pszczelego nie można łączyć z metalem... rozrusznik to tez metal),Jeżeli tak to czy ma to oznaczać ,że ten preparat może nie działać lub zazskodzić?)Kiedyś sama stosowałam apiterapie i bardzo byłam zadowolona .Lecz u mojej mamy w moczu stwierdzono liczne bakterie i mimo stosowania przez 3 tyg. propolisu te bakterie dalej są..Nie wiem dlaczego ,czy to moze być powodem tego rozrusznika?Za odpowiedz z góry bardzo dziękuję i z niecierpliwościa będę czekać na Pana odpowiedz.Serdecznie pozdrawiam. PS.Przepraszam,ale chciałam jeszcze zapytać Pana Doktora ,czy mleczko pszczele mozna stosować po zabiegu założenia rozrusznika.Po którym nastąpiły skrzepy we krwi i w tej chwili bierze leki na ich rozrzadzenie.Ma także podwyzszony poziom potasu 5,8.Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt prosze podtrzymac ,wpaniale miejsce ,obmywam sie w zrodelku pare razy latem woda jest tak zimna ze az kuje 1000 igielek,sprobuje tez kuracj przczelej na stawy,a tej energii u Pana Doktora mozna pozazdroscic zywy przyklad ze cos w tym jest-wiem bo widze i zastanawiam sie od lat jak to mozliwe pozdrowienia a kozki uwilbiam i spacerowac po po tajemniczym kregu kosmicznym z przysiadem na kamienie, nagrzane sloncem ,niodzik zakupuje zycze sukcesow ar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba coś sie komuś na głowę robi. Szanując doktora wyjaśnienie; nazwisko Giza pochodzi od słowa giża - tylna noga świni, a Gizowie, chłop z chłopa, mieszkali od 300-400 lat w małej miejscowości Szkuciska na Wilkowszczyźnie i stamtąd doktora rodzina pochodzi a nie od Cheopsa. ( Jest też druga grupa Gizów w Polsce mieszkająca od dawna w okolicach Limanowej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sulfatyfem leczy pszczoły miszcz pszczelarski Czesław Jung który współpracuje z dr. Gizą. W Witoszynie to jego ule stoją i on koło tych pszczół chodzi. Lepiej takiego sulfatywego miodu od Junga nie jeść. Po długotrwałym spożyciu krwawienia z przewodu pokarmowego, zmiany w wątrobie i nerkach. Dr. Giza chyba o tym nie wie bo pogoniłby dziada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...