Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księgowa robiła zakupy za szkolne pieniądze. Ale sprzęt nie trafiał do uczniów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 11:56 Powrót do artykułu
Myślę, że dwa lata zakazu wykonywania zawodu to za mało. Znowu będzie zarządzać cudzymi pieniędzmi i znowu może ją skusić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że częsta praktyka w szkołach. Znaczna część sprzętu zamiast być w szkole zdobi mieszkania dyrektorów czy nauczycieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co będzie z Dyrekcją jeżeli nie wykażą gdzie są pieniądze za szafki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie więcej szkol w województwie lubelskim i proponuję w wioskach również.Sprytne panie dyrektorki zawyżają koszt remontu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku...y z kod wściekłe czerwone ścierwa pomioty ubolsko ZOOmowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co na to KOD, gdzie manifestacje w obronie Konstytucji i zasłużonych towarzyszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkolach. kupuje sie na szkole i. nie wiadomo co z towarem dalej. Faktury opisywane ogolnie. Tak jest w wielu szkolach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mają zamiar nazwaĆ jedną z ulic im Adamowicza? Co Państwo na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra wiadomość z kim to ona się kumplowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"działaczka PSL.."! To wyjaśnia jej postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUSZY ZSL --- lepkie czerwone grabia zawsze do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nie postrajkuje z nauczycielami. Kodowcy Powiedzą że to przez PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mają zamiar nazwaĆ jedną z ulic im Adamowicza? Co Państwo na to?
 Jaja jak berety! Sam napukałem 6 plusów na ten post: naciskałem na "nie", a licznik wskazywał "plusy", nacisnąłem na "plus", a licznik podwójnie :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że częsta praktyka w szkołach. Znaczna część sprzętu zamiast być w szkole zdobi mieszkania dyrektorów czy nauczycieli..
 Obawiam się, a nawet jestem pewien, że pleciesz bzdury. Stwierdzenia typu "częsta praktyka, znaczna część" sugeruje, że prawie wszyscy nauczyciele z dyrektorami na czele przywłaszczają szkolny sprzęt. Pracowałem w kilku szkołach. Nikomu nawet do głowy do głowy nie przyszło, by "pożyczać" to, co należy do wyposażenia. I nadal tak się dzieje. Szkoła wzbogaca się o nowe pomoce i urządzenia i wszystko to autentycznie służy uczniom. Trzeba się czasem puknąć w głowę zamiast wejść  na forum i pleść trzy po trzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych wszystkich co mają lepkie ręce powinni wszystkich z pracy usunąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisdzielec z wolki sie odezwal? Zabrac wam darmowy net, zasilki, mops i dodatki socjalne to zdech....z glodu. Cwaniak po drugiej stronie klawiatury z socjalem od panstwa. Komentarz na poziomie przezia ze spolki srebna. Ty...pisdziel oddaj zasilki i won do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podejrzewałem, że pani Renata jest zdolna do takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MOPS Puławy też należałoby zrobić kontrolę "kreatywne księgowanie" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor Marcin M. Facet z klasą, mądry i ładny a zadaje się niewiadomo z kim... Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor Marcin M. Facet z klasą, mądry i ładny a zadaje się niewiadomo z kim...  Wstyd.
 Ha, ha, ha. Mądry? Z klasą? Ładny? Ha, ha, ha. Kto zna pana "redaktora", to wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...