Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto będzie kręcił materiały filmowe dla miasta Puławy? Oferta już wybrana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2019 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Krawczyk w Maju ?? już się zaczeło kumoterstwo. SZYBKO
 Wygrała cena. Jakby zatrudniał swoich na stołkach w Urzędzie to by było kumoterstwo. Zatrudnia? Bo ma chyba ku temu możliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle o co kruszycie kopie? O marne 26 tys? A gdzie byliście kiedy prezydent Janusz wydawał miliony publicznych pieniędzy na buble- Marine za ponad 50 baniek z przeciekającym dachem, stadion za 100 baniek dla kilku kopaczy, part technologiczny za 130 baniek który świeci pustkami, stateczek z kilku deseczek nad Wisłą za 80 tys. No gdzie byliście wtedy, orły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 tysięcy to mało. Nie wiem co dokładnie wchodzi w tą usługę, ale spokojnie ta kwota mogła by być 2 razy wyzsza. Tym bardziej, że mowa też o zdjęciach. Pytanie czy wybór tak taniej firmy nie odbije się na jakości i promocji miasta.
 oczywiście, że się odbije na jakości, bo firma nie ma żadnego doświadczenia. wiem, że jej szef niedawno probowal dopiero się uczyć montażu. Nie miał pojęcia o obsłudze profesjonalnego programu. Warto zresztą sprawdzic czy ma profesjonalny program do montażu, który kosztuje kilka tysięcy złotych czy może będzie jechac na piracie. I tu pytanie: czy prezydent wybierając ofertę sprawdził czy firma, która nie ma nawet strony internetowej, posiada stosowne, licencjonowane oprogramowanie do produkcji filmów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej/taniej prowadzić oficjalny kanał miasta na Youtube? Miasto niebawem zejdzie poniżej 40tys mieszkańców, jeśli są tutaj jakiekolwiek newsy (np. o cyganach) to każdy bez problemu zobaczy na YT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filmować dziś każdy może ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten koleś to nie nadaje się nawet do administrowania grupą na FB. Wyrzuca ludzi i nawet nie raczy powiedzieć dlaczego. Neptek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktem jest że Daniel Krawczyk to kolega Pawła Maja. Widać to chociażby na zdjęciu na Facebooku prezydenta, jak obaj panowie cieszą się ze zwycięstwa w wyborach. Oburzające jest to że pan prezydent wysłał zapytanie ofertowe do firmy kolegi, która powstała tuż przed konkursem. Wygląda to tak, jakby firma powstała właśnie w związku z tym konkursem. W normalnych konkursach firma, która powstała kilka dni wcześniej nie mogłaby nawet stanąć do rywalizacji, bo taki podmiot jest totalnie niewiarygodny. Zazwyczaj firma startująca w przetargach miejskich musi istnieć przynajmniej rok. Musi też mieć portfolio, żeby pokazać swoje dotychczasowe produkcje. Pan Krawczyk nie jest ani fotografem ani operatorem, ani montażystą. Ale na filmach o puławskich cyganach trzyma mikrofon i coś tam sepleni zadając pytania. I to najwyraźniej panu prezydentowi wystarczyło, żeby dać koledze kontrakt. Bardzo to smutne i przykre. Bardzo mnie pan Maj zawiódł. Naprawdę. Żeby robić kroniki filmowe miejskie trzeba być fachowcem. W takim przypadku nie powinna wyłącznie decydować cena ale fachowość i sprzęt. Materiały które zwycięzca konkursu wrzuca do netu są na żenującym poziomie. Mam nadzieję, że przegrani zaskarżą ten wynik konkursu, bo to szczyt żenady
Z tego co mi wiadomo to Pan Krawczyk jest fotografem operatorem i montarzysta. I taka wykonuje pracę zawodową. Ewidentnie widać oburzona konkurencję która po zmienię prezydenta wypadła z obiegu :) I skąd autor postu wie jakim sprzętem dysponuje dana osoba...? Nie wiem o co bić pianę. Pieniędzy śmieszne. Serio ktoś zakładałby firmę płacił zusy i podatki żeby zarobić 26 tys brutto z UM hahahaha przecież miesięcznie po odliczeniu kosztów to grosze. Ja za te pieniądze bym nawet z domu nie wyszedł. Widać jak bardzo ludzie nie mają pojęcia o czym piszą...
 montażysta to przez ż piszemy,pieniądze śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały DK nawet na etacie nie pracował :D a jak ktoś pisze ze to dziennikarz to ma spore problemy z głową. Z kazdej redakcji go wyrzucali. Ale to są nowe standardy :D Nie dajemy tym co na to zasługują bo są dobrzy tylko kumplom. Brawo Maj! Tak chciałes rok zacząć? To się panie prezydencie popisales. A tak w ogole to komu ta kronika potrzebna? Za te dwadziescia pare tysi można coś innego zrobić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały DK nawet na etacie nie pracował :D 
 A od kiedy etat to jakaś nobilitacja? W branży medialnej poza tym top raczej umowy o dzieło i zlecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały DK nawet na etacie nie pracował :D
A od kiedy etat to jakaś nobilitacja? W branży medialnej poza tym top raczej umowy o dzieło i zlecenia.
Koleś pracował w kilku redakcjach, które szybko się z nim rozstawały. Potem próbował się podczepiać pod polityków, kręcił się koło posła Żaczka i Kuleszy. Jakiś czas temu został kolegą Maja. Pisał zresztą o nim piękne artykuły no i teraz dla niego pracuje. Krawczyk skorzystał, bo w końcu coś chłopal zarobi, ale nasz prezydent strasznie stracił wizerunkowo. Mega rozczarowanie z kazdym tygodniem. Jeszcze zostało kilku narodowców do obsadzenia na stołkach w urzędzie i miejskich placówkach, no i rzecznik z ul. Romów - koniecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minie ciekawi kiedy wreszcie ruszy sprawa Skweru Niepodległosci ? Pan Maj ma teraz wszystkie narzędzia żeby ja wyjaśnić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...