Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto będzie wiceprezydentem Puław? Jest nowe nazwisko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2019 r. o 17:46 Powrót do artykułu
A jest partyjny? Należy do jakiejś partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieraliscie PIS ? Ile radnych PiS wybraliście? 10? Więc teraz mają większość więc wspolrzadzą. Normalne w demokracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wszystko najlepiej wiedzą osoby komentujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wykazał się w zarządzaniu PNT,który jest kulą u nogi miasta i przejada miejskie dotacje,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieraliscie PIS ? Ile  radnych PiS wybraliście? 10? Więc teraz mają większość więc wspolrzadzą. Normalne w demokracji
 Było nie wybierać PIS  w takiej ilości i tyle. W mniejszości to można sobie porządzić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieraliscie PIS ? Ile  radnych PiS wybraliście? 10? Więc teraz mają większość więc wspolrzadzą. Normalne w demokracji
 Było nie wybierać PIS  w takiej ilości i tyle. W mniejszości to można sobie porządzić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto mamy w Puławach koalicję z Pizem bez koalicji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto mamy w Puławach koalicję z Pizem bez koalicji...
 Taka to jest polityka. Dla dobra miasta nalezy zawierac kompromis. Taka wlasnie decyzje widac, ze podjal pan prezydent Pawel Maj. Decyzja na pewno nie latwa, ale podjeta z pewnoscia dla dobra naszego miasta. Wyobrazcie sobie fakt, ze pan prezydent nie patrzy na nic i bierze swojego... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wykazał się w zarządzaniu PNT,który jest kulą u nogi miasta i przejada miejskie dotacje,
 Nie potrafił nadzorować jednej miejskiej spółki a całemu miastu ma dać radę. Pakować się będzie jeszcze więcej młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś kiepski z niego mecenasik skoro na samorządową mierną  wpłatę się połasił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Puławianin praktycznie od urodzenia" Jak to rozumieć w odniesieniu do kandydata?Panie Pawle Maj jako radny miał pan wiele krytycznych uwag do PPNT i jego kadry zarządzającej.Czy nagle osiągnięto jakieś wspaniałe wyniki ekonomiczne?Pani Halino jest jeszcze parę intratnych stanowisk do obsadzenia. "Wszystko dla dobra mieszkańców Puław"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę jak zabagniony był Ppnt i co do tej pory udało się zrobić... Ja tego nowego nie znam, więc ciężko coś powiedzieć, ale śledzę doniesienia z Parku i poprawę widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość powiązany z PiS, to oni wsadził go do PPNT i do LOSu w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki laptop to mój wilczur obsługuje, jak można tak się lansować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma jakieś powiązania, swoich sympatyków.  Przecież jest demokracja. Nie napiętnujcie, nie podcinajcie młodemu człowiekowi skrzydeł. Jeszcze nie zaczął, czeka na Wasze wsparcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że skoro Pan prezydent Maj jak twierdzi zawarł koalicję z mieszkańcami Puław to teraz powinien się zwrócić do tych mieszkańców z zapytaniem czy akceptują takiego kandydata np w formie konsultacji społecznych. To było by potwierdzeniem prawdziwości tego twierdzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan mec. Paweł Szabłowski jest profesjonalistą, ma ogromną wiedzę prawniczą, kulturę i klasę. Jest odpowiednią osobą na stanowisko wiceprezydenta. Gratuluję i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sensowny godzi się na bycie wiceprezydentem u Maja? Nie wiem czy gratulować czy współczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo kompetentna osoba na to stanowisko. Miałem przyjemność poznać pana mec. bardzo mi pomógł w sprawach prawnych. Życzę panu sukcesów i powodzenia na nowym stanowisku pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystojny to jest, nie można powiedzieć ... Z opisu wygląda, że też wykształcony porządnie. Moim zdaniem dobra mieszanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...