Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie lubię jak sie ciagle atakuje człowieka. Poświecę sie i przejże tu na dzienniku co zbroił i napisze później bo az na wymioty mi sie zbiera jak widzę jak można atakować radnego Maja przy każdej okazji. Czy aby nie robia tego jego zazdrośni ''koledzy'' radni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jedyny który cos robi to innym ktorym nawet napisać sie interpelacji nie chce to żal dupę ściska. ŻAL.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO zrobił dyktafon nagrywał ludzi? Co zrobił przez 20 lat np radny Śliwiński? CO zrobiła Szymańska. Siedzi tam juz z 15 lat co zrobiła? Czt ostatnio nie sa modne wyjazdy za granice nie za swoje pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rollo napisał:
Nie lubię jak sie ciagle atakuje człowieka. Poświecę sie i przejże tu na dzienniku co zbroił i napisze później bo az na wymioty mi sie zbiera jak widzę jak można atakować radnego Maja przy każdej okazji. Czy aby nie robia tego jego zazdrośni ''koledzy'' radni?
Poświeciłem się. Jak obiecałem przejrzałem link do Paweł Maj tu na dzienniku. Wybaczcie jednak ze to tylko najważniejsze rzeczy które zrobił tak atakowany(zapewne przez innych ''kolegów'' radnych) za rzekome nic nie robienie radny Maj. Po prostu za dużo tego jest. Ciekawe ze o dokonaniach innych radnych nie znalazłem praktycznie nic. Więc radny Maj : Zajmował się zwiększeniem środków na odkomarzanie. Ze skutkiem Zajął się sprawa romską. Poruszył temat jak to możliwe że wszyscy są chorzy ze nikt nie pracuje ze panuje powszechny analfabetyzm. ''Koledzy'' radni mu w tym nie pomogli, jeszcze oskarżyli ze tym tematem śmiał się zająć Wstawiał się za zwykłymi mieszkańcami miasta . Zabiegał o zmniejszenie przemocy i nierównym traktowaniu uczniów w szkołach Aktywnie działał w temacie ogromnych opłat w OPEC. Poruszył sprawę placyku zabaw przy ul 6 Sierpnia w Puławach. Mały placyk kosztował 730 tys zl a np. statek zabaweczka na nim 143 tys. Dzięki niemu zmieniono regulamin Budżetu Obywatelskiego w którym, wcześniej dochodziło do nadużyć i nieprawidłowości. Jedyny mówił o bezsensie tworzenia nowych spółek miejskich takich jak np. Park Technologiczny które  musimy później utrzymywać. Inni radni i tak zagłosowali za utworzeniem spółki miejskiej. Wnioskował o poprawę bezpieczeństwa w MOPS. Ze skutkiem Złożył uchwałę nadaniu ronda na Ceglanej imienia Marii Kapturkiewicz- Szewczyk. Ze skutkiem Wykazał że mieszkańcy powinni płacić mniej za ogrzewanie z uwagi na to, że ciepło dostarczane jest przez Zakłady Azotowe. Dla zakładów, ciepło jest produktem ubocznym Jedyny sprzeciwił się powstaniu programowi integracji romskiej polegającej min na remoncie mieszkań romskich. Ze skutkiem Wykazał ze urząd miasta w sprawie Skweru Niepodległości wprowadzał w błąd organy ścigania. Przeprowadził szerokie konsultacje w sprawie zagospodarowania Błoni Miejskich. Ze skutkiem Wnioskował o zajęciem się błotem na Skwerze Niepodległości. Radni zablokowali ten pomysł. Pieniądze woleli przeznaczyć na cukierki krówki z napisem Puławy z myślą o człowieku. Za to wszystko był oskarżany przez radnych publicznie, jakimiś oświadczeniami ze szkodzi miastu, bo np. zajmuje się sprawą romską. Ośmieszany publicznie na sesjach min przez prezydenta Grobla. Oskarżany do prokuratur przez Stowarzyszenie Romów Polskich ( groziło mu wiezienie) oraz prezydent E. Wójcik. Prokuratura stwierdziła brak winy Pawła Maja. Ewa Wójcik oskarżyła go więc prywatnie potem pozew wycofała. Tylko w skrócie przedstawiłem dokonania jednego niezależnego radnego. Wyłącznie co znalazłem tu na dzienniku. O innych radnych nic godnego uwagi nic nie mogę znaleźć. Wkurzyłem się i śmiem twierdzić ze sam jeden robi on więcej niż oni wszyscy razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rollo napisał:
Nie lubię jak sie ciagle atakuje człowieka. Poświecę sie i przejże tu na dzienniku co zbroił i napisze później bo az na wymioty mi sie zbiera jak widzę jak można atakować radnego Maja przy każdej okazji. Czy aby nie robia tego jego zazdrośni ''koledzy'' radni?
Poświeciłem się. Jak obiecałem przejrzałem link do Paweł Maj tu na dzienniku. Wybaczcie jednak ze to tylko najważniejsze rzeczy które zrobił tak atakowany(zapewne przez innych ''kolegów'' radnych) za rzekome nic nie robienie radny Maj. Po prostu za dużo tego jest. Ciekawe ze o dokonaniach innych radnych nie znalazłem praktycznie nic. Więc radny Maj : 1. ////Zajmował się zwiększeniem środków na odkomarzanie. Ze skutkiem 2. ////Zajął się sprawa romską. Poruszył temat jak to możliwe że wszyscy są chorzy ze nikt nie pracuje ze panuje powszechny analfabetyzm. ''Koledzy'' radni mu w tym nie pomogli, jeszcze oskarżyli ze tym tematem śmiał się zająć 3.// /Wstawiał się za zwykłymi mieszkańcami miasta . 4. //Zabiegał o zmniejszenie przemocy i nierównym traktowaniu uczniów w szkołach 5, //Aktywnie działał w temacie ogromnych opłat w OPEC. 6. ///Poruszył sprawę placyku zabaw przy ul 6 Sierpnia w Puławach. Mały placyk kosztował 730 tys zl a np. statek zabaweczka na nim 143 tys. 7.// Dzięki niemu zmieniono regulamin Budżetu Obywatelskiego w którym, wcześniej dochodziło do nadużyć i nieprawidłowości. 8.// Jedyny mówił o bezsensie tworzenia nowych spółek miejskich takich jak np. Park Technologiczny które  musimy później utrzymywać. Inni radni i tak zagłosowali za utworzeniem spółki miejskiej. 9 //Wnioskował o poprawę bezpieczeństwa w MOPS. Ze skutkiem 10. //Złożył uchwałę nadaniu ronda na Ceglanej imienia Marii Kapturkiewicz- Szewczyk. Ze skutkiem 11. //Wykazał że mieszkańcy powinni płacić mniej za ogrzewanie z uwagi na to, że ciepło dostarczane jest przez Zakłady Azotowe. Dla zakładów, ciepło jest produktem ubocznym 12.// edyny sprzeciwił się powstaniu programowi integracji romskiej polegającej min na remoncie mieszkań romskich. Ze skutkiem 13. //Wykazał ze urząd miasta w sprawie Skweru Niepodległości wprowadzał w błąd organy ścigania. 14. //Przeprowadził szerokie konsultacje w sprawie zagospodarowania Błoni Miejskich. Ze skutkiem 15. //Wnioskował o zajęciem się błotem na Skwerze Niepodległości. Radni zablokowali ten pomysł. Pieniądze woleli przeznaczyć na cukierki krówki z napisem Puławy z myślą o człowieku. //////////Za to wszystko był oskarżany przez radnych publicznie, jakimiś oświadczeniami ze szkodzi miastu, bo np. zajmuje się sprawą romską. Ośmieszany publicznie na sesjach min przez prezydenta Grobla. Oskarżany do prokuratur przez Stowarzyszenie Romów Polskich ( groziło mu wiezienie) oraz prezydent E. Wójcik. Prokuratura stwierdziła brak winy Pawła Maja. Ewa Wójcik oskarżyła go więc prywatnie potem pozew wycofała. ////////Tylko w skrócie przedstawiłem dokonania jednego niezależnego radnego. Wyłącznie co znalazłem tu na dzienniku. O innych radnych nic godnego uwagi nic nie mogę znaleźć. Wkurzyłem się i śmiem twierdzić ze sam jeden robi on więcej niż oni wszyscy razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Pawle Maj, takich ludzi nam potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! przepraszam brawo Panie Pawle i Panie Tomku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że któryś z radnych składa dużo interpelacji to o niczym nie świadczy. Pytanie - jakie te interpelacje są ? Wystarczy poczytać w protokołach z sesji. Większość interpelacji Maja to pisanie dla pisania tylko. A to, że któryś radny mało składa interpelacji to nie znaczy, że nie działa. Po prostu bezpośrednio idzie do wydziału i sprawa często jest załatwiona. Po prostu niektórzy nie muszą się promować, tylko działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłam że niektórzy to chyba się masturbują Kwapiński, żyć bez niego nie mogą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ltr] Udało mi się przebrnąć przez pierwsze komentarze i dochodzę do wniosku, ze stoi za nimi maksymalnie 2-3 osoby. Nawet byłbym skłonny wskazać te osoby z imienia i nazwiska, choć są to tylko moje przypuszczenia. Otoż wiele (styl, napastliwość, deprecjonowanie osiągnięć Pawła itd) wskazuje na to że mogą być to przedstawicieli klubu podróżników w RM czyli Artur "Dyktafon" Kwapiński, Bożena Krygier i Marzanna Pakuła. Osoby te od dawna starają sie ośmieszyć Pawła i zazwyczaj robią to anonimowo na forach internetowych. Kilkakrotnie spotkałem się z ich stylem (choćby wpisy Krygierowej o tym, że jestem brzydki ;) zarówno w stosunku do Pawła jak i do osób otwarcie krytykujących "osiągnięcia" wymienionych radnych. Jest to żenujące. Nic więcej. [/ltr] [ltr] Druga sprawa o której chciałem napisać to porównanie rzeczywistych osiągnięć Pawła na tle tego co "robią" inni, szczególnie twarze klubu PiS. Jednak ubiegł mnie mój poprzednik, zadając sobie sporo trudu i przedstawiając dokonania Pawła. Dlatego nie będę się powtarzał, dodam tylko jedno. Paweł działa w pojedynkę, radni PiS maja większość, mogą w zasadzie wszystko. Mają przewodniczącą Rady, mają większość, maja wiceprezydenta (to że bęcwała to inna sprawa) i co z tym robią? Kompletnie nic! Torpedują pomysły Pawła, jak ten ze skwerem, szczycą się osiągnięciami w stylu lodowiska, przypominam jednak że mamy XXI wiek i ludzie wysyłają sondy na Marsa ;) Połowa z nich nie jest w stanie sklecić zdania, nieważne czy w wypowiedzi ustnej czy na piśmie. Ci którym się wydaje, że potrafią jak np Pakuła, plota bzdury na poziomie I klasy gimnazjum (buźki, uśmieszki itd - wystarczy zobaczyć wpisy na grupie Puławy) lub jak Kwapiński słysząc swój głos dostają orgazmu. [/ltr] [ltr] Na koniec kilka słów o poziomie moralnym wymienionych. Sprawa Dyktafona jest znana, lecz robi się wszystko aby była zapomniana. Dlatego przypominam - człowiek ten, będący szefem biura Posła na SEJM!!!! nagrywał ludzi, przekazywał nagrania dziennikarzowi. Podłe? Jak 100 diabłów. Najświeższa sprawa z wyjazdem do Finlandii wystawia cenzurkę całej trójce. Jakoś nie kwapili się do odpowiedzi na pytanie za czyje pieniądze pojechali na wycieczkę. Za to prywatne wiadomości...o, to im wychodzi ;) [/ltr] [ltr] ŚWO! [/ltr]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież pomysł lodowiska tez Pawłowi ukradli po tym jak na prośbę mieszkańców publicznie ogłosił ze sie tym zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To, że któryś z radnych składa dużo interpelacji to o niczym nie świadczy. Pytanie - jakie te interpelacje są ? Wystarczy poczytać w protokołach z sesji. Większość interpelacji Maja to pisanie dla pisania tylko. A to, że któryś radny mało składa interpelacji to nie znaczy, że nie działa. Po prostu bezpośrednio idzie do wydziału i sprawa często jest załatwiona. Po prostu niektórzy nie muszą się promować, tylko działają.
Które to interpelacje Maja są dla pisania tylko? Nie zauważyłem w  protokołach z sesji chociaż jednej interpelacji nielogicznej i niepotrzebnej. Więc dlaczego hieno kłamiesz i oczerniasz człowieka który cokolwiek tam robi? Poza tym gdzie widać działania innych radnych? Bo na pewno nie w protokołach z sesji. Oczywiście, że nie którzy nie muszą się promować. Pytanie zatem, dlaczego tak robią? np. Artur Kwapiński na wigiliach miejskich czy prawie wszyscy  inni radni w kościołach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie jest już chore? Najbardziej aktywny radny to tez trzeba mu przywalić? Nawet za to????? Ciąganie go po prokuratorach i sądach już wam nie wystarcza????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej kompletnie nic nie robić. Być kompletnym zerem i mendą. Tylko takich wynosi się na piedestał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO doczekałam się określenia hiena. Jaka piękna wstawka w dyskusji. Cóż za poziom. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale ja nie życzę sobie obrzucania epitetami. To tylko pokazuje co sobą reprezentujesz. Nie będę się zniżać do twojego poziomu i nie wchodzę w polemikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz jeszcze o poziomie? Atakujesz, kłamiesz, siejesz demagogie, manipulujesz. Jeśli trzymasz poziom to poproszę napisz które to interpelacji Maja to pisanie dla pisania? Konkrety proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doczekałam czy raczej doczekałem;) chyba, że czegoś nie wiemy o Panu bezRadnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie może właśnie nagrywa ludzi w celu szantażu i wymuszeń albo baluje za granicą za pieniądze podatników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baluje a Wy z zazdrości trzepiecie gruchę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole trzepać gruchę niż nagrywać ludzi w celu szantażu i wyłudzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...