Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
OOO doczekałam się określenia hiena. Jaka piękna wstawka w dyskusji. Cóż za poziom. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale ja nie życzę sobie obrzucania epitetami. To tylko pokazuje co sobą reprezentujesz. Nie będę się zniżać do twojego poziomu i nie wchodzę w polemikę.
Namieszać nakłamać utytłać człowieka w gównie, a jak sa konkretne pytania o podanie przykładów potwierdzających te kłamstwa, to taka hiena twierdzi że nie będzie się zniżała do poziomu ludzi i nie będzie wchodziła w polemikę. (Wyrazy współczucia dla gops w Janowcu) (W czasie pracy można pisać takie pomówienia?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow jestem pod wrażeniem. Maj urósł na tym forum do rangi Honorowego Obywatela Miasta Puławy za liczne zasługi i osiągnięcia. Albo nie przyznajmy mu odznakę za Zasługi dla Puław. Jak miasto wcześniej funkcjonowało bez tego radnego? Doprawdy nie wiem. Żyłam chyba w jakimś matriksie a radny Maj otworzył mi oczy. Tyko on jest prawy. Reszta to oszołomy. Te komentarze pochwalne na cześć Maja pisze sam radny Maj i jego koledzy. A negatywne typu " dyktafon", "lanser", " finlandczycy" są już po prostu nudne, bo tyle razy powtarzane, że aż się przejadły. Chyba ktoś tu ma wielki żal, że nigdzie nie wyjeżdża. A chociążby muzeum to kto reaktywował? Radny Maj? A skoro tak radnemu Majowi zależy na naszym mieście to dlaczego nie zagłosował za uchwałą w sprawie utworzenia muzeum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pisanie dla pisania.Pan Maj nic nie zrobił dla PUŁAW , jest bo jest  MAŁO KOMPETENCYJNY. A jakie efekty? Pisac kazdy może, jeden i duzo gada. Wolalbym by bylo robione a nie pisane czy gadane pod publikę. Panie MAJ prosze o realizację zadań dla PUŁAW A nie gadać żebyh gadać . DO ROBOTY.
Od realizacji są inni .Przecież Maj nie weźmie łopaty i nie będzie realizował inwestycji w mieście.Głupoty pisać tylko potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze ze nie piszą tu radna Pakuła i Kwapiński? Sami swymi oszczerstwami i atakami wynosicie go do rangi Honorowego Obywatela Miasta Puławy za liczne zasługi i osiągnięcia. Następnym kłamstwem jest to że radny Maj nie zagłosował za uchwałą w sprawie utworzenia muzeum. Zapytajcie swojego wiceprezydenta. Chociaż on jest bardziej prawdomówny od was? Po co te kłamstwa? Teraz zaczniecie czepiać się kolegów Maja? Przyjemniej ma takich którzy nie dostarczają mu dyktafonów w celu nagrywania, szantażu i wymuszeń kasy od ludzi oraz nie fundują mu korupcyjnych wycieczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze tak o kazdym radnym cos napisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O innych nie da sie nic pisać bo nic nie robią albo jęczą jak w artykule ze przecież pomagają ludziom (jak nie wiadomo- przykładów brak) albo są za mało przebojowi żeby coś robić. Szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wow jestem pod wrażeniem. Maj urósł na tym forum do rangi Honorowego Obywatela Miasta Puławy za liczne zasługi i osiągnięcia. Albo nie przyznajmy mu odznakę za Zasługi dla Puław. Jak miasto wcześniej funkcjonowało bez tego radnego? Doprawdy nie wiem. Żyłam chyba w jakimś matriksie a radny Maj otworzył mi oczy. Tyko on jest prawy. Reszta to oszołomy. Te komentarze pochwalne na cześć Maja pisze sam radny Maj i jego koledzy. A negatywne typu " dyktafon", "lanser", " finlandczycy" są już po prostu nudne, bo tyle razy powtarzane, że aż się przejadły. Chyba ktoś tu ma wielki żal, że nigdzie nie wyjeżdża.  A chociążby muzeum to kto reaktywował? Radny Maj? A skoro tak radnemu Majowi zależy na naszym mieście to dlaczego nie zagłosował za uchwałą w sprawie utworzenia muzeum?
A mi się przejadły negatywne negatywne ataki na P. Maja typu ze źle  że nawet pisze interpelacje albo ze nic nie robi. Już po prostu to jest nudne, bo tyle razy powtarzane, że aż się przejadły i nie zgodne z prawdą. Chyba " dyktafony", "lanserzy", " finlandczycy" mają wielki żal, że nic nie robią, a sam fakt lizania tyłka przełożonym, sponsorom i władzom czy  należenia do rożnych ''partióf'' nie przekłada sie na popularność czy tym bardziej na odwagę i mądrość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoją człowieka nawet za aktywność. Za to ze w ogóle się narodził. Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wole trzepać gruchę niż nagrywać ludzi w celu szantażu i wyłudzeń
Akurat dobrze zrobił, że nagrał tą mendę Suszka. To mój sąsiad. Nikt by nie uwierzył, że to taki świr. A tak wyborcy dowiedzieli się, że mają do czynienia z karierowiczem o dwóch twarzach i dali mu kopa w wyborach. Czasem trzeba kogoś nagrać, żeby opinia publiczna dowiedziała się prawdy o danym człowieku. Tak jak o ministrze arpińskim czy innymi cwaniakach z restauracji Sowy. Nagrywanie łachudr to nic złego. Ale chciałbym się dowiedzieć konkretnie, jakie zasługi dla miasta mają poszczególni radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A moze tak o kazdym radnym cos napisac
Hahahaha o nich da sie cos napisać? Napisałbym o jednym doktorku ale zaraz po sądach będzie mnie szarpał. O reszcie nic nie słychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to, radny Maj nie głosowałe za uchwałą w sprawie utworzenia muzeum? Toż to nieprawda - bylem wtedy w UM i jako jego znajomy dobrze wiem że głosował On za tym muzeum. Kto pisze takiee bzdury? - znając aktywność niektórych radnych na Sesjach na której od pewnego czasu chodzę, domyślam się że to któryś z tych śpiochów przegapił to głosowanie i teraz zamiast faktów opowiada tu swoje mniemanie o tym jak radny Maj głosował ale kto tam wtedy był i nie spał ten wie że radny Maj głosował za utworzeniem muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co o nich niby pisać? W większości miernoty z nadań politycznych. Liche marionetki posłuszne wierchuszkom. Nawet w artykule mówią ze brak im przebojowości. Tak będzie zawsze, dopóki będziemy glosować na listy partyjne a nie na ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież te miernoty to wy wybraliście. Ciemny lud? Kupił wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z Parchatki napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Akurat dobrze zrobił, że nagrał tą mendę Suszka.(...)
No tak to są pisowskie standardy. Ubeckie metody. Medal od Misiewicza Dyktafon powinien dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i będą dalej wybierać Nawet tego radnego Witkowskiego który wprost twierdzi ze brak mu przebojowości żeby zwykłą interpelacje napisać. To jest nie do uwierzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z Parchatki napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wole trzepać gruchę niż nagrywać ludzi w celu szantażu i wyłudzeń
Akurat dobrze zrobił, że nagrał tą mendę Suszka. To mój sąsiad. Nikt by nie uwierzył, że to taki świr. A tak wyborcy dowiedzieli się, że mają do czynienia z karierowiczem o dwóch twarzach i dali mu kopa w wyborach. Czasem trzeba kogoś nagrać, żeby opinia publiczna dowiedziała się prawdy o danym człowieku. Tak jak o ministrze arpińskim czy innymi cwaniakach z restauracji Sowy. Nagrywanie łachudr to nic złego. Ale chciałbym się dowiedzieć konkretnie, jakie zasługi dla miasta mają poszczególni radni
Widzę że odezwał się ktoś znający sprawę rzekomych nagrań dyktafonowych. To nie może być prawda że szef biura posła Szulowskiego a zarazem radny- Artur Kwapiński zwany dyktafonem, nagrywał bliźniego swego pana Suszka zwanego tu mendą, karierowiczem, łachudrą? Dla kogo niby by nagrywał, czyim dyktafonem i w jakim celu? Niektórzy twierdzą że to dla pewnej dziennikarki, dostarczonym przez nią sprzętem, a przekazane nagrania, posłużyły do szantażu i próby wyłudzenia pieniędzy? Mówią, że pani zlecająca radnemu te nagranie została skazana wyrokiem sądu? Przecież Artur pełni tak ważne funkcje społeczne! Nikt przy zdrowych zmysłach nie mógłby czegoś takiego zrobić! Na pewno przed wyborami na radnego Artur poinformowałby wyborców o takowym czynie? Poseł Szulowski nie dopuściłby żeby szefem jego biura była osoba o takich ''dokonaniach'' i reputacji! Byłby to prawdziwy cyrk nie tylko z papugami i klaunami. Panie Arturze, tyle pan pisze, proszę zaprzeczyć tym informacjom! One są nie do przyjęcia przez normalnie myślącego człowieka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie, aż nie chce mi się wierzyć że o działaniach Radnego Maja ktoś mówi że jego interpelacje to "obstrukcje i glupoty...". Zatem pojedźmy dalej od strony medycznej a więc aby zachować pełny obiektywizm a nie tylko szkalować tego Radnego, dziwię się że jakoś ani słowa o pozostałych Radnych z których część przejawia na Sesjach swoją aktywność godną klinicznych przypadków katatonii czy narkolepsji. Widać, że w naszym UM lepiej być klakierem niż jakiejś Pani czy Pana niż wsłuchać się w głos mieszkańców tak jak ten Radny Maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie tu wlazłem i co widzę?  Kilkoro "wybrańców narodu puławskiego" odrzuca się nawzajem g...nem. K...wa kogo wyście ludzie wybrali??? poziom gimnazjum ktoś napisał,  oj szkoła specjalna co najwyżej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni państwo - " dyktafon", "lanser", " finlandczycy" - to tylko najłagodniejsze z okresleń jakich pod adresem tych osób używają mieszkańcy naszego miasta i okolic. Pozostałe określenia pod adresem tych osób są tak samo niecenzuralne jak zachowania tych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPU a skad wiesz czy to wybrańcy narodu puławskiego obrzucają sie gównem? Sprawdzałeś im IP czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...