Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto mówił o porsche u „Sowy”? Poseł PO zawiadomił prokuraturę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2018 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Mamy w głowach to co trzeba: Jeśli sami nie zarobimy to nikt nam nie da. W przeciwieństwie do Was nieroby i darmozjazdy "500+" co to tylko czekają jak ktoś im da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy w głowach to co trzeba: Jeśli sami nie zarobimy to nikt nam nie da. W przeciwieństwie do Was nieroby i darmozjazdy "500+" co to tylko czekają jak ktoś im da, zero własnej inwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a co z Polską wschodnią ??????
  jak to Karpiniecki powiadał "chu..j z  tą Polską wschosnią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czołem PiS  Czołem Wielkiej Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nic, ojciec dyrektor dostaje sztuka nówki od bezdomnego i nikt nie wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj boli was 500+ le jak sami lody i wałki kręcicie to wszystko ok - hipokryzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tyle dobra się marnuje ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział "Ch... z tą Polską Wschodnią"? Ach, te polytyky z Płatnych Oszustów. A lemingi nie mogą przeboleć, że wreszcie rodzice polskich dzieci pozostaną w kraju i to dzięki 500+. Jeden program, a tyle rozwiązał spraw nierozwiązalnych przez PO. A co dopiero zrobi mieszkanie+. Jak lemingi zarobią na swych 7miu mieszkaniach do wynajęcia ;) Bidule będą musieli je szybko sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO nie wychodzi z wprawy. "Złapią cię za rękę jak kradniesz... Mów, że to nie twoja ręka". Dobrze, że ta gnida znow wylazła. Możemy powspominać, gdzie mieli i jak dbali o lubelszczyznę, a zwłaszcza chełmszczyznę, zamojszczyznę oraz podlasie. Jak to było? Ch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zawsze marzyłem o Porszawce, ale od kiedy można dostać taki samochód od bezdomnego czuję, że moje marzenie spełni się szybciej niż myślałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak trzymać ze każde zniesławienie kierować sprawę do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" chu.. tam z Polską wschodnią " byś się człowieczku zakłamany nie ośmieszał, " pokazałeś " jaki z ciebie lokalny " patriota " przy sprzedaży dziadowi z Tarnowa ZA, diękujemy ci za to i pamiętamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy patriotyczna posłanka coś tam coś tam stworzy siedzibę Grupy w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy prawdą jest ,że brałeś pieniądze na kampanię wyborczą od Roberta L ? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy prawdą jest ,że zachowałeś się jak ...... głosując przed wyborami za zabijaniem dzieci z zespołem Downa żeby tylko umieścili cię na liście wyborczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem Pana Karpińskiego. Po co składał takie zawiadomienie ???? Przecież sprawa będzie umorzona bo tu nie ma żadnego przestępstwa gazeta podała prawdę bo wzięła to z tvp info, a Mizera wykorzysta to na maksa do promocji swojego upadającego Tygodnika. Włodek, po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włoden daj sobie już spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak penis cie boli to idż do lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj boli mnie boli szczeniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...