Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Szczepański kreuje się pan na osobę pokrzywdzoną ,ofiarę systemu. Czytając tu wpisy dostrzegam że nie umie pan jako osoba niewinna i szykanowana odpowiedzieć na najprostsze pytania. Stosuje pan zasadę że najlepszą obroną jest atak :) Przemawia przez pana agresja i arogancja. Nie znalazł tu pan sprzymierzeńców to zaczyna pan krzyczeć. Wnioski nasuwają się same ....
Tak, wniosek jest taki, że skoro człowieka zaszczuwają to on ma się każdemu kłaniać w pas. Ciekaw jestem, czy ci wyszczekani ludkowie o to samo zapytaliby się tego Heńka prosto w oczy? I czy tak samo wyznaliby jemu wszystkie swoje grzechy? Pomijając wszystko - z jakiej racji ten gość ma się tłumaczyć tutaj komukolwiek? A sprawa wygląda tak, że właśnie wypominanie mu kryminalnej przeszłości jest żenujące i śmieszne, ponieważ nie taki temat artykułu jest. I to jest właśnie nagonka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Heniek ale się pan produkujesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat nie "Panie Heniek"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkancem Polskiego osiedla-powtarzam POLSKIEGO OSIEDLA i jakby z braku wyksztalcenia do kogos nie docierało,mam tu na mysli cyganska chołote! Mam dosc syfu na osiedlu!!! Wiecznie dracych czarne mordy cyganskich dzieci!!! Wiecznie niszczonych klatek schodowych!!! Proponuje-a mysle ze zgodzi sie ze mna wiekszosc mieszkancow zeby chołota wrociła do swojego slamsu i tam dokonywała dzieła zniszczenia-jezeli panstwo Polskie na to pozwala!!! A to dlaczego na to pozwala to temat na odrebna dyskusje??? Mysle ze zyjemy w tak pojebanym kraju ze cygan ma wiecej do powiedzenia niz Polak!!! Ale powiem tak "BRACIA" CYGANIE-NIE PRZEGINAJCIE,NASZA CIERPLIWOSC TEZ MA SWOJA GRANICE I ZBLIZACIE SIE DO NIEJ NIEBEZPIECZNIE BLISKO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i jeszcze jedno. Nie wyobrazam sobie chwili kiedy moje dziecko przyjdzie do mnie i powie-"Tato,zbił mnie cygan!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak to kiedys powiedział w znanej kwestii z filmu "C.K. Dezerterzy" Zbigniew Zapasiewicz "...albo bedziemy zyli w zgodzie,albo sie pozegnamy-bez zalu z mojej strony..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję stworzenie inicjatywy obywatelskiej i zebranie podpisów pod petycją do władz miasta z żądaniem równego traktowania Polaków i Romów zarówno pod względem przywilejów, jak i wymagań. Obywatele chyba mają prawo zażądać równego traktowania wobec prawa. Obowiązek szkolny dla wszystkich!!!!  Program aktywizacji zawodowej pod groźbą utraty świadczeń!!! Zakaz małżeństw nieletnich!!! Niech się wezmą do roboty, a nie grają w karty pod blokiem, siejąc wszechobecny syf...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram inicjatywe w sałej rozciagłosci,chociaz uwazam ze to nie zda egzaminu... z prostej przyczyny-nie da sie oduczyc swini rycia w gnojowisku,jedyne rozwiazanie to ja zadrutowac! Co tez proponuje w stosunku do naszego problemu He,He,He!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTÓREGOŚ DNIA TRZEBA BĘDZIE ZROBIĆ TO CO ZROBILI PARE LAT TEMU W KONINIE.. TAM MAJĄ SPOKÓJ I- A RESZTE ODESŁAĆ NA ŻUŁAWY DO ROBOTY PRZESYPUWAĆ PIACH Z MIEJSCZ NA DRUGIE MIEJSCE....A WŁADZE MIASTA NIECH TYM TEMATEM SIĘ ZAJMĄ ...A NIE POD DYWANIK....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo... to rozwiazanie mi sie bardzo podoba?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne władze Miasta naszego kochanego i szanowna Pani Piastowicz - te posty to NIE jest nawoływanie do nienawiści rasowej tylko krzyk o RÓWNE traktowanie obywateli. Skoro mogą korzystać z przywilejów, a takimi na pewno są świadczenia z MOPSu, to MUSZĄ spełniać również obywatelskie powinności, chociażby obowiązek szkolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH HARUJĄ JAK RESZTA LUDZI A NIE ŻYJĄ ZA CUDZE PODATKI JAK SIE NIE PODOBA TO WYPAD Z KRAJU TAKI MAMY KLIMAT a z czasem konflikt będzie narastał bo ludzie nie mają co do garnka włożyć a ci dostają pieniądze za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno - kultywowanie swojej kultury jak najbardziej, ale pod warunkiem, że nie koliduje to z ogólnie przyjętymi normami społecznymi kraju, w którym się żyje. Nikt im nie zabrania np. muzykowania, ubierania się w milion zapasek i temu podobne. Ale norma w Polsce jest taka, że dzieci się uczą, więc do szkoły. Norma w Polsce jest taka, że małżeństwo zawierają osoby pełnoletnie. A małżeństwo z piętnastolatką to pedofilia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro będzie tu link do petycji. Proszę zaglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wezmy sie za to kurestwo dosc tego,ile bedziemy a tych smrodow łożyć.piastowicz popieprzona aby brudasom pomagać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wezmy sie za to kurestwo dosc tego,ile bedziemy a tych smrodow łożyć.piastowicz popieprzona aby brudasom pomagać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie jakimi samochodami się wożą.tu polak jak nie ma ostatnią rzecz zaniesie do lombardu,aby dziecku dać jeśc.i kurwy na wszystko dostaja od pieprzonego mopsu.jakim prawem?.ludzie nasze podatki idą na nich ,żebyśmy charowały na nich , a oni leżeli.weżmy się za to .koniec z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare przysłowie mówi chytry dwa razy traci :)
  Święte słowa. Pisze to ja, okradziony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę jak było. Kiedys studiowałem w Radomiu i mieszkałem w hotelu (takim dla pracowników za osiedlem "Ustronie". Uwierzcie mi.... tam była kuchnia taka wspólna. Jak się cyganie "osiedlili" to jak ku*** wleźli do tej kuchni i zaczęli pichcić to tak ją upier***ili, że odechciało mi się gotować i zacząłem wpier***ać chińskie zupki bo można to gówno było wrzątkiem zalewać z czajnika elektrycznego. Przez tych sku***eli przytyłem ze 10 kilo przez 3,5 roku studiów. Kolejne 2 lata jeździłem z Puław bo miałem dość tych świń w kuchni. Noie wspominając o hałasach. Wiecie co żarli? A jak.... kurczaki i takie tam. Nie że byle co. Ale najbardziej rozwalili mnie jak wracałem któregoś razu do Puław. Na Radomskim dworcu oczy przecierałem ze zdumienia jak zobaczyłem jedną z tych romskich dam, która poprzedniego wieczora gotowała kurczaka (przy okazji upier***ając całą kuchnię) i która siedziała pod ścianą dworca z jakimś dzieckiem bujając się nad kartką z napisem "pomocy, jestem biedna, nie mam na jedzenie dla mojego synka".....   Romowie to oszuści. Wykwalifikowani....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz jak napuszczą kolejnych emigrantów to dopiero w Polsce będziemy mieli kolorowo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...