Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurów: Ciężarówka potrąciła pieszą. Ruch wahadłowy

Utworzony przez Paulina, 15 czerwca 2011 r. o 18:33 Powrót do artykułu
hej czy coś już wiadomo co z tą dziewczyną czy przeżyła w jakim jest stanie? mieszkałam niedaleko niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo czy z tego wyjdzie. Jest w ciężkim stanie.Jest w śpiączce. Bardzo możliwe że odbedzie sie operacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam samochodem jak był ten wypade, a dokładnie chwile po tym wypadku Dziewczyna leżała z poważnymi obrżeniami głowy cała we krwi. Wstrząsający widok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ta dziewczyna zmarła i zostawiła małe dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś wie co to za dziewczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angelika napisał:
Nie wiadomo czy z tego wyjdzie. Jest w ciężkim stanie.Jest w śpiączce. Bardzo możliwe że odbedzie sie operacja
więc trzymam mocno kciuki oby operacja się powiodła i żeby wróciła do domu do swojej rodziny kurde dopiero 21 lat malutkie dziecko, trzymaj się kobitko nie poddawaj się myślami przy Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vcbg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie prawda ze miała dziecko. Ludzie teraz bedą gadac głupoty. Podobno tez zmarła bo pod Konskowolą ja reanimowali i reanimacja nie odniosła skutku ALE jesli by tak było nie pisało by w internecie ze kobieta trafiła do szpitala tylko by pisalo ze w drodze do szpitala zmarła wiec jezeli ktos nie wie niech nie gada takich bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kogoś można uśmiercić skoro nie wie się o tym nic co się dokladnie stało? Czy zawsze musi być tak że ktoś po wypadku ląduje w szpitalu to wszyscy twierdzą że ten ktoś zmarł ? Przestańcie opowiadać głupoty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sheee napisał:
Jak kogoś można uśmiercić skoro nie wie się o tym nic co się dokladnie stało? Czy zawsze musi być tak że ktoś po wypadku ląduje w szpitalu to wszyscy twierdzą że ten ktoś zmarł ? Przestańcie opowiadać głupoty!!
no wreszcie jakaś mądra osoba napisała! Póki co to trzeba być dobrem myśli!! i trzymać kciuki, żeby z tego wyszła, a wyjdzie, bo silna z niej babka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się dziewczyno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Silna jest da radę...ale na razie leży na intensywnej terapii stan jest stabilny trzeba być dobrej myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymo napisał:
Silna jest da radę...ale na razie leży na intensywnej terapii stan jest stabilny trzeba być dobrej myśli
będziemy dobrej myśli, bo musi z tego wyjść! trzymamy kciuki za nią!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz wiadomo co z nia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddd napisał:
nie prawda ze miała dziecko. Ludzie teraz bedą gadac głupoty. Podobno tez zmarła bo pod Konskowolą ja reanimowali i reanimacja nie odniosła skutku ALE jesli by tak było nie pisało by w internecie ze kobieta trafiła do szpitala tylko by pisalo ze w drodze do szpitala zmarła wiec jezeli ktos nie wie niech nie gada takich bzdur
faktycznie masz rację rozmawiałam z mamą i też mnie sprostowała ale tak to jest jak się sklepowych słucha widziały ja z wózkiem i już że jej dziecko no ale mniejsza z tym trzymam mocno kciuki żeby było ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wie ktos moze kim byla ta dziewczyna? lub przynajmniej jaki przedzial wiekowy?? bo mam kolezanke z tej miejscowosci i bardzo sie martwie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiście mogliście podać w jakim wieku, jaki stan. W końcu to nasz region, zna się trochę osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No rzeczywiście mogliście podać w jakim wieku, jaki stan. W końcu to nasz region, zna się trochę osób.
lat 21.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma na imię Milena Z. Lezy w szpitalu w ciężkim stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze w tym nieszczęśliwym zdażeniu jest to, że gdy ta dziewczyna się wykrwawiała a karetka z Puław nie mogła szybko dotrzeć ponieważ zrobił się korek to dzwoniono do ośrodka zdrowia aby udzielili pomocy a oni odmówili.Czy to normalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...