Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurów: Mokre biusty na imprezie dla dzieci

Utworzony przez Ruwny, 24 czerwca 2011 r. o 15:08 Powrót do artykułu
Wielkie mi halo coś mi się wydaje ze dzieciaki z Kurowa częściej dotykają cyca niż autor artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko była taka demoralizacja małych pociech, jak "Miss mokrego podkoszulka".Przez wieki pruderyjność spychała ten NARÓD do którejś tam ligi światowej.Ale niech "mędrcy" decydują!Szczęść Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TAK PLEBAN=ZBOK, KTÓRY BĘDZIE ŚWIĘCIŁ BOISKO??,PODNIECI SIĘ NA WIDOK ŁADNYCH DZIEWCZYN W PODKOSZULKACH, ON BY WOLAŁ CHŁOPCÓW,NAJLEPIEJ MINISTRANTÓW!!!CO ZA WSTECZNOŚĆ!!ŚREDNIOWIECZE TO PRZY TYM POSTĘP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakies ku***anki sie pewnie znajda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co, niech się dzieci uwiadamiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co uważasz,że one biustu nie widziały...? to ci mi uświadamianie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuły Martek napisał:
jakies ku***anki sie pewnie znajda...
Dokładnie. A młodsze pokolenie niech się patrzy i uczy.. Co za chory pomysł na tego typu imprezę..Ja nie mówię, żeby od razu czytały poezję w bluzkach zapiętych po szyję, ale czy nie można by znaleźć czegoś odpowiedniejszego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co trzeba przyznać że Kurów ma gest otwarcie boiska dla dzieci z miss mokrego podkoszulka było od razu striptizerki zamówić i z 100 litrów darmowego piwa bo co tam się rozdrabniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na plakacie jest słowo miss? Nie! Tylko konkurs mokrego podkoszulka-a to może wyglądać zupełnie niewinni. Wy tylko o jednym.A to zupełnie niewinny konkursik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
A czy na plakacie jest słowo miss? Nie! Tylko konkurs mokrego podkoszulka-a to może wyglądać zupełnie niewinni. Wy tylko o jednym.A to zupełnie niewinny konkursik.
Nie, no jasne. Brak słowa miss wszystko zmienia. W tym wypadku konkurs będzie polegał na jak najszybszym wypraniu i powieszeniu podkoszulka na sznurku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mleczarnia upadła to przynajmniej kurowianki swoimi mogą się pochwalić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LENARTOWICZ Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...