Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan prezydent był wczoraj w Domu Chemika, a mnie zdawalo się że to dziś...ależ ten czas leci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile małpek zużyto podczas wizyty w Puławach? Bo pewnie cośtam cośtam trzeba było łyknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba rzeczywiście komuś się tu coś pogmatwało!!!pewnie ten artykuł miał być jutro zamieszczony a traf chciał że stało się to dziś:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beato,Pani Posel,Panie Prezydencie,Panie i Panowie wielbiciele PiS,ja mlode pokolenie Polakow,nie wezme udzialu w wyborach!Wy nie myslicie o Nas,macie tylko siebie na uwadze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, dlaczego nie podarowno prezydentowi kamizelki-mundurka, w jakim aktualnie chodzimy. Czyżby dlatego, że jest to zwykła szmatka, za którą płacimy duże pieniądze? Myślę, że dyrektorka nieświadomie przyznała się tym samym, ze te koszmarki to jedna wielka pomyłka. I nareszcie dowiedzieliśmy się, że coś kiedyś było w Czartoryskim lepsze niż jest obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...