Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz skazany za zaniedbania

Utworzony przez olek, 22 października 2008 r. o 06:50 Powrót do artykułu
Faktem jest, że teraz tak leczą. Nie oglądają dokładnie pacjenta, nie robią wywiadu "co boli". Efekt jest taki jak w tym przypadku. Położyć na łóźko i zapomnieć. A potem już tylko śmierć czeka człowieka. A składki się płaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za komuny: daj mi człowika a paragraf się znajdzie. Prawda nie jest ważna... Smutne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konie leczyc nie ludzi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pewnym sensie ludzie sami są sobie winni... Przychodzą do oddziałów ratunkowych z byle pird... Nie uogólniam, ale jest niesamowita ilość takich przypadków- i jeszcze jacy ważni,że im się wszystko należy o 3 w nocy, bo akurat mają katar... Absurd... ale właśnie dzięki takim "pacjentom" sytuacja polskich szpitali jest właśnie taka jaka jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość11 napisał:
W pewnym sensie ludzie sami są sobie winni... Przychodzą do oddziałów ratunkowych z byle pird... Nie uogólniam, ale jest niesamowita ilość takich przypadków- i jeszcze jacy ważni,że im się wszystko należy o 3 w nocy, bo akurat mają katar... Absurd... ale właśnie dzięki takim "pacjentom" sytuacja polskich szpitali jest właśnie taka jaka jest.
Nie po to płacę tyle kasy na zdrowotne,żeby jakiś konował odmawiał mi leczenia.Jak poszedłem z chorym dzieckiem z temp.40 stopni to odesłali mnie do przychodni a było koło 18-ej.Pieprze ich i dobrze mu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...