Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo urolodzy z puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanczy co? Kazali mu stanąć wyprostowanym i krzyknąć jestem facetem i to ode mnie zależy co zrobię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale któremu z nich (tych ze zdjęcia) tą męskość naprawili? Czy może to kolejka oczekujących? Można się zapisywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo lekarze! A te niektóre durne komentarze co są wypisywane to piszą panowie którzy cierpią na SKF (syndrom krótkiego f...) i nic już im nie pomoże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet najpiękniejsze nogi gdzieś się kończą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urologia  w  puławach  to  super  oddzial   bardzo  pomogli  mojemu  dziadkowi ,  gdzie   w  lublinie nikt  nie  chcial  go  operowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma mężczyzn impotentów, są tylko leniwe kobiety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wśród dzisiejszych mężczyzn impotencja coraz powszechniejsza. Niski popęd, brak wytrysków, mała ilość nasienia, nasienie niskiej jakości - panowie, zadbajcie o siebie! Zdrowa dieta, waga w normie, ruch, mniej piwska i fajek, i od razu życie seksualne nabierze rumieńców. A i dzieci więcej się urodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niski popęd, brak wytrysków" to czasem też wina partnerek, które są ciągle zmęczone, boli je głowa, mają okres albo sraczke, wymagać potrafią tylko od facetów a same mają coraz szersze d.... od siedzenia przy ##### :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki w szpitalach to w 90% chamskie szmaty!!! Zero współczucia dla pacjenta!!! Chciałyby zarabiać tyle co lekarz a w głowie pustka!!! Warczące, opryskliwe małpy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, przeczytałem jedno zdanie i co nieco poniżej. Jestem zdumiony ponizszymi zupełnie odmiennymi interpretacjami tego schorzenia. I znów wychodzi na to, że niczego nie rozumiem, a najlepszymi specjalistami są forumowicze. "... objaw chorobowy polegający na występowaniu długotrwałego i bolesnego wzwodu członka, który nie jest związany z podnieceniem lub pobudzeniem seksualnym*". Male został impotentem tylko i wyłącznie w wyniku, w następstwie, z powodu, dlatego, że, miał uszkodzony mechanizm wzwodu prącia, który po czasie, czyli w efekcie spowodował niemoc seksualną. Nie ma znaczenia dla mojego rozumienia to, czy mechanizm wzwodu był sprawny, a inna - długotrwała choroba go uszkodziła (bo nie jestem specjalistą) , lecz pewne jest to, iż żadna partnerka nie przyczyniła się do tej dolegliwości. Najlepiej dopracujcie swoje wnioski twórcze i oczekujcie za nie nagrody Nobla. Wiadomo, że tolerancja jest zawsze dodatnia. T jest różnicą między wymiarami granicznymi: górnym i dolnym, lub różnicą odchyłek: górnej i dolnej. Widzę, że niektórzy osiągnęli wymiary nominalne, więc rzeczywiście niczego nie zrozumiałem. Ci faceci, którzy gościa naprawili wiedzą, co to jest pasowanie. Spasujcie RP - wspaniali forumowicze. Może moja Ojczyzna będzie wreszcie wolna, jak skóra na kindybale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obroń pracę magisterską z pielęgniarstwa. Jest oczywiste, że stanowi to namiastkę medycyny. Pielęgniarka ma zarabiać, salowa ma zarabiać, lekarz ma zarabiać, każdy zdolny do pracy i zatrudniony ma zarabiać. Nie wkurwiaj lwa. Dałem RP najlepszą na świecie siatkę płac!!!! Zrozumiałeś, skurwysynu!!!!Zatem nie pierdol o zarobkach w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wiedzieć, co dałem Polakom. Zrozumiałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOO!!!! Kowalski ZGLOS SIE to moze w koncu zostaniesz facetem :):):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie remont zrobiony za poprzedniej dyrektorki sukcesów panowie doktorzy urolodzy nie mieliby. A dlaczego dyrektora Rybaka nie ma na zdjęciu, czyżby był na stole operacyjnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie remont zrobiony za poprzedniej dyrektorki sukcesów panowie doktorzy urolodzy nie mieliby. A dlaczego dyrektora Rybaka nie ma na zdjęciu, czyżby był na stole operacyjnym?
  przecież  to  doktor  REMONT  wykonal  operacje ,  zwolnić  wszystkich  wyREMONTOWAĆ szpital  i  bedzzie  super -  operacje  same  sie  zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Ireneusz Ostrowski nie jest drem nauk medycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie kumasz Remonciku. Gdyby nie warunki pracy jakie zapewniono urologom nie mieliby pacjentów, czyli nie mieliby z czego żyć. Od syfu który był wcześniej ludzie uciekali. 
  przecież  to  doktor  REMONT  wykonal  operacje ,  zwolnić  wszystkich  wyREMONTOWAĆ szpital  i  bedzzie  super -  operacje  same  sie  zrobią
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie kumasz Remonciku. Gdyby nie warunki pracy jakie zapewniono urologom nie mieliby pacjentów, czyli nie mieliby z czego żyć. Od syfu który był wcześniej ludzie uciekali. 
... puławcy    urolodzy  to  jak  nasi  piloci  -  polecą  i  na  drzwiach  od  stodoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pytanie za ile w drugim obiegu
... puławcy    urolodzy  to  jak  nasi  piloci  -  polecą  i  na  drzwiach  od  stodoły
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...