Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
każda operacja, zabieg inwazyjny niesie za sobą ryzyko powikłań a w drastycznych przypadkach i zgonu.... jak tego ktoś nie rozumie to zawsze będzie mieć pretensje do LEKARZY... Lekarz to nie Pan Bóg i nie cudotwórca... niech to sobie niektórzy roszczeniowcy w końcu do głowy wbiją... Druga sprawa to pisanie o takich rzeczach w gazetach!! czemu ma to służyć??? informowaniu czy podrzeganiu ludzi przeciwko sobie głupia gazecino?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma na celu POdcinanie wam manipulacyjnych zachowań i ukrucać wam życie jako świętych krów PO -wskich układów "pekaesowatych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze robili zabieg prywatnie poza szpitalem. Do Lublina mieli bliżej niż do Ryk. Czuć korupcją i innymi sprawami. Prokuratura w Polsce jest od nieprzestrzegania praworządności. Ścigani są ludzie za przestepstwa nie popełnione a w tym wypadku przestępstwo jak drut wiedzieli, że w przypadku powikłań nie dadzą rady nić zrobić co przyznała Prokuratura ale umorzyła śledztwo. Taki przykład huknę prokuratora w czereb aż wywinie saldo ale ja go nie udzerzyłem tylko pogłaskałem po główce ale, że był mikry to się wywrócił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
każda operacja, zabieg inwazyjny niesie za sobą ryzyko powikłań a w drastycznych przypadkach i zgonu.... jak tego ktoś nie rozumie to zawsze będzie mieć pretensje do LEKARZY... Lekarz to nie Pan Bóg i nie cudotwórca... niech to sobie niektórzy roszczeniowcy w końcu do głowy wbiją... Druga sprawa to pisanie o takich rzeczach w gazetach!! czemu ma to służyć??? informowaniu czy podrzeganiu ludzi przeciwko sobie głupia gazecino?
Drogi doktorze, jeśli odda pan auto do mechanika a ten zamiast naprawić doszczętnie go zniszczy, nie będzie miał pan pretensji? A co mechanik nie może się pomylić? W końcu każda naprawa niesie za sobą ryzyko powikłań... A może brak wiedzy, pogarda dla pacjenta(klienta), chciwość tą są przyczyny wielu tragedii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofheaio your napisał:
Lekarze robili zabieg prywatnie poza szpitalem. Do Lublina mieli bliżej niż do Ryk. Czuć korupcją i innymi sprawami. Prokuratura w Polsce jest od nieprzestrzegania praworządności. Ścigani są ludzie za przestepstwa nie popełnione a w tym wypadku przestępstwo jak drut wiedzieli, że w przypadku powikłań nie dadzą rady nić zrobić co przyznała Prokuratura ale umorzyła śledztwo. Taki przykład huknę prokuratora w czereb aż wywinie saldo ale ja go nie udzerzyłem tylko pogłaskałem po główce ale, że był mikry to się wywrócił.
Niestety z Puław do Ryk jest ok.30 km a do Lublina ok.50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofheaio your napisał:
Lekarze robili zabieg prywatnie poza szpitalem. Do Lublina mieli bliżej niż do Ryk. Czuć korupcją i innymi sprawami. Prokuratura w Polsce jest od nieprzestrzegania praworządności. Ścigani są ludzie za przestepstwa nie popełnione a w tym wypadku przestępstwo jak drut wiedzieli, że w przypadku powikłań nie dadzą rady nić zrobić co przyznała Prokuratura ale umorzyła śledztwo. Taki przykład huknę prokuratora w czereb aż wywinie saldo ale ja go nie udzerzyłem tylko pogłaskałem po główce ale, że był mikry to się wywrócił.
To huknij go w czerep .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REX napisał:
Ma na celu POdcinanie wam manipulacyjnych zachowań i ukrucać wam życie jako świętych krów PO -wskich układów "pekaesowatych".
Ukróć sobie pisanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
każda operacja, zabieg inwazyjny niesie za sobą ryzyko powikłań a w drastycznych przypadkach i zgonu.... jak tego ktoś nie rozumie to zawsze będzie mieć pretensje do LEKARZY... Lekarz to nie Pan Bóg i nie cudotwórca... niech to sobie niektórzy roszczeniowcy w końcu do głowy wbiją... Druga sprawa to pisanie o takich rzeczach w gazetach!! czemu ma to służyć??? informowaniu czy podrzeganiu ludzi przeciwko sobie głupia gazecino?
Głupi pisarzyna/podżeganie/ nie podrzeganie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach to nawet 4 chirurgów nie potrafi rozpoznać zapalenia wyrostka....i oczywiście nieczyjej winy nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótko węzłowato napisał:
Ukróć sobie pisanie.
a ty myslenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nikt nie mówił , że operacja odbyła sie w Puławach, a może to była Klinika w Nałęczowie, i wówczas nikogo nie będzie dziwiło czemu chora trafiła do Ryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nikt nie mówił , że operacja odbyła sie w Puławach, a może to była Klinika w Nałęczowie, i wówczas nikogo nie będzie dziwiło czemu chora trafiła do Ryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę czytac tych bzdur,jak zwykle najwięcej do powiedzenia i najmądrzesi są ci,którzy z medycyną nie mają nic wspolnego.Proponuję skończyc uczelnię medyczną i dopiero osądzac,oskarżac i oceniac.bardzo dobrze ktoś zauważyl-lekarz,nie jest bogiem.A może wlaśnie zrobili wszystko co mogli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat tak sie sklada ze w mojej bliskiej rodzinie byl rowniez przypadek usmiercenia pacjentki przez lekarza - rowniez w szpitalu w Rykach. Niejaki znany doktor P... i nie chodzi tu o obsuniecie reki podczas zabiegu laparoskopowego ale o KILKA kolejnych bledow pooperacyjnych i ewidentnych zaniedban... dodam - zaniedban wskazywanych przez Nas a ktore to uwagi spotykaly sie z absolutna ignorancja... i tez kiedys nie wierzylem ze takie rzeczy sie dzieja i myslalem ze jest to wszystko mocno przejaskrawione i mnie nie dotyczy.... UNIKAJCIE SZPITALA W RYKACH I DOKTORA P.!!!!! (nazwisko doktora upublicznie po zakonczeniu sprawy sadowej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...