Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wie ktoś coś więcej na temat tego wypadku???? Boję się że to mógłby być ktoś z moich znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jechałam o 20 przez Piskorów I wypadek nie ciekawe wyglada, jechal autobus Planowy Pks PUławy, a Korek do samego polesia do Złomu u orłowskiego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice stali w korku wracjac z Puław i mówili ze wszystko było straszne żal tylko córki i matki!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie moze czy ten samochód osobowy który uczestniczył w tym wypadku miał puławską rejestrację??? Boję się że to chodzi o znajomych a nie moge sie do nich dodzwonić :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam to była rodzina z Piskorowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Boże... Czy ktoś zna nazwisko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o Boże... Czy ktoś zna nazwisko??
To niestety rodzina o nazwisku [x] z Piskorowa.
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2010 r. o 07:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tytule po lewej stronie strony DW jest 15 letnia w artykule 16 letnia to w końcu ile miała lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
w tytule po lewej stronie strony DW jest 15 letnia w artykule 16 letnia to w końcu ile miała lat ?
wyciagnij srednia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
w tytule po lewej stronie strony DW jest 15 letnia w artykule 16 letnia to w końcu ile miała lat ?
To naprawdę przeistotna informacja. 15 lat i 254 dni ku***....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli było jak sugeruje policja, to wina jest kierowcy osobówki - wjechała pod nadjeżdżający autobus. Pytanie - co ją do tego zmusiło. Nie mogła poczekać, aż autobus przejedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde znałem tych ludzi szkoda mi ich bardzo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaceh napisał:
Kurde znałem tych ludzi szkoda mi ich bardzo:(
Wiesz jak się nazywały? Bo zastanawiam się czy to nie ktś z moich znajomych Straszna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mógłby ktoś jeszcze raz napisać nazwisko? Boję się że to może być ktoś z moich znajomych a od wczoraj nie mogę się dodzwonić. Widzę, że ktoś już podał ale moderator edytował ten post bo zawiera dane osobowe więc może podam maila żeby nie było problemów. To mail monkus1977@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu osobówka wjechała pod ten autobus??? Wielka tragedia i wyrazy współczucia dla ofiar rodziny i znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałem to ona skręcała na Piskorów jadąc od Puław a autobus jechał od Zwolenia i uderzył w bok Astry po prostu nieuwaga kierowcy osobówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
A czemu osobówka wjechała pod ten autobus??? Wielka tragedia i wyrazy współczucia dla ofiar rodziny i znajomych
PYTASZ CZEMU ? Pewnie droga była dobrze odśnieżona .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Jeśli było jak sugeruje policja, to wina jest kierowcy osobówki - wjechała pod nadjeżdżający autobus. Pytanie - co ją do tego zmusiło. Nie mogła poczekać, aż autobus przejedzie?
Auto skręcało w lewo,Na miejscu zgineła pasażerka,więc nie mogla prowadzić.Jej mąż prowadził,całe uderzenie poszło na prawą strone samochodu.Na tamtym odcinku auta jaące od zwolenia rozpędzają sie na obwodnice,wszelkiego rodzaju autokary ,pksy i tiry mkną tam ile fabryka dała.Racja,jest taka ze mógł poczekać chwile,szkoda tych ofiar.Do wszystkiego dodajmy pogode ,mógł nie oszacować odległości bóg jeden wie. Ja nie wiem co na jego miejscu bym teraz zrobił,chyba sznurek i pierwsza wierzba...Szcere kondolencje dla członkow rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
A czemu osobówka wjechała pod ten autobus??? Wielka tragedia i wyrazy współczucia dla ofiar rodziny i znajomych
Jak znam realia, to pewnie autobusem grzał aby nie uwięznąć w zaspie, za autobusem pewnie cięgnęła się zasłona śnieżna ...kobiecina się wystraszyła ,wystarczyło nerwowe szarpniecie kierownicą i tragedia gotowa...a może jeszcze,jak to dość często bywa łyse albo letnie opony ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...