Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leokadiów: Śmiertelnie potrącił mężczyznę i uciekł

Utworzony przez Gość, 11 sierpnia 2013 r. o 19:43 Powrót do artykułu
miał żone i dziecko to po dyskotekach łaził.....
w końcu ktoś myśli jak ja, w zasadzie nie znałam gościa i nic do niego nie mam ale denerwują mnie zaobrączkowani na disco temat rzeka szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że był z żoną na dyskotece. Niczyja to sprawa żeby go z tego rozliczać.Kierowca powinien udzielić mu pomocy, odjechał bezkarny jak do tej pory i znowu wsiądzie za kółko. może jechał za szybko albo sam był pijany, bo inaczej to chyba by się zatrzymał???no chyba, że zwykły sk...l z niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca tira mogl byc trzezwy a nie musial go widziec bo moze go naczepa walnal i nawet nie poczul uderzenia... Jakby wpadl pod tira to by na miejscu zginal wiec pomyslcie co piszecie... Po drugie skoro byl z zona na dyskotece to gdzie ona kurw... byla i czemu on szedl na pieszo skoro w pionkach mieszkal jak mial nasrane w bani to nie obwiniajcie kierowcy tira bo pelno takich chlajtusow wlazi pod kola i gina niewinni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kierowca był w porządku to by się zgłosił na policje być może to nie był polak to oni mają gdzieś ale najprędzej był  dziabnięty i dlatego zwiał. mój mąż jest kierowcą co prawda nie tira ale kierowca i pewnie połowa lub więcej w ich pracy jeździ po pijaku i w aucie spijają piwa lub coś mocniejszego masakra nie wiem dlaczego ich szef to toleruje ale taka jest rzeczywistość. miejmy nadzieje że tego gnoja kiedyś dopadną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca tira mogl byc trzezwy a nie musial go widziec bo moze go naczepa walnal i nawet nie poczul uderzenia... Jakby wpadl pod tira to by na miejscu zginal wiec pomyslcie co piszecie... Po drugie skoro byl z zona na dyskotece to gdzie ona kurw... byla i czemu on szedl na pieszo skoro w pionkach mieszkal jak mial nasrane w bani to nie obwiniajcie kierowcy tira bo pelno takich chlajtusow wlazi pod kola i gina niewinni ...
Weź się ogarnij kobieto! Naczepą go walnął aż sobie prawy reflektor uszkodził! Naucz się czytać a dopiero komentuj!  Każdy normalny kierowca nawet jak psa przejedzie to się zatrzyma, a co dopiero kiedy potrąci człowieka! Chyba, że masz coś na sumieniu i teraz usiłujesz obwiniać innych! Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kolega też tam zginął 2 lata temu,i kierowca też uciekł.Leżał około 2 godziny i umierał na poboczu!!!!!!!!!!Kierowca po tygodniu sam się podobno zgłosił.Te ''Scanie'' takie nowe ma firma ;;Koflex'' mają tam w pobliżu bazę.Tam powinni chyba sprawdzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK HAM CZYTA TO TO NIECH GO SUMIENIE RUSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAPEWNO TO NIE JEGO SAMOCHÓD!!!!JEGO SZEF USŁYSZY O ZABÓJSTWIE ZOBACZY SAMOCHÓD TO SKOJARZY FAKTY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź się ogarnij kobieto! Naczepą go walnął aż sobie prawy reflektor uszkodził! Naucz się czytać a dopiero komentuj! Każdy normalny kierowca nawet jak psa przejedzie to się zatrzyma, a co dopiero kiedy potrąci człowieka! Chyba, że masz coś na sumieniu i teraz usiłujesz obwiniać innych! Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ty masz cos na sumieniu... Ja jechalam wtedy i ten pijas wlazl mi na droge ... Jak byl ochlany i byl z zona to mogla go zabrac do domu ... A pozatym co to za ojciec z niego skoro nie dosc ze lazi po dyskotekach to jeszcze taki pijany zal ... Powinniscie sie cieszyc ze przez niego jeszcze ktos nie ucierpial w wypadku a nie obwiniacie kogos...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ty masz cos na sumieniu... Ja jechalam wtedy i ten pijas wlazl mi na droge ... Jak byl ochlany i byl z zona to mogla go zabrac do domu ... A pozatym co to za ojciec z niego skoro nie dosc ze lazi po dyskotekach to jeszcze taki pijany zal ... Powinniscie sie cieszyc ze przez niego jeszcze ktos nie ucierpial w wypadku a nie obwiniacie kogos...
A ty co? byłaś na identyfikacji zwłok czy co? skąd wiesz, że to on? na pewno nie jeden pijany wyszedł z tej dyskoteki tamtej nocy. Zgłoś się na polocję i złóż zeznania, jak jesteś taka pewna, że to akurat on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj z tymi dennymi tekstami ZEGNAJ BARTEK [*]
 
dajcie spokoj z tymi dennymi tekstami ZEGNAJ BARTEK [*]
nie przeczytałam tu ani jednego takiego komentarza! więc cos jest nie tak z toba kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty co? byłaś na identyfikacji zwłok czy co? skąd wiesz, że to on? na pewno nie jeden pijany wyszedł z tej dyskoteki tamtej nocy. Zgłoś się na polocję i złóż zeznania, jak jesteś taka pewna, że to akurat on.
i co to da że złoży zeznania? szukają kierowcy tira, a ona go raczej nie widziała? co powie że faktycznie szedł pijany i tyle bo co więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co to da że złoży zeznania? szukają kierowcy tira, a ona go raczej nie widziała? co powie że faktycznie szedł pijany i tyle bo co więcej
pomoże sprawcy uniknąć kary???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoże sprawcy uniknąć kary???
ciekawe czy ty znajoma chciałabys chodzic po sądach, nie wiedząc tak naprawde nic na temat zdarzenia? przejechała koło niego i tyle nawet nie wie czy to był na 100% twoj kolega bartek. zreszta policja dała radę bez zeznań z tego co wiem. i temat na tym się kończy. morał z tego taki jak pijesz to z ludźmi którym ufasz, którzy w razie czego powstrzymają cię od podobnych  głupstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zegnaj BARTUSIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoże sprawcy uniknąć kary???
IMMUNITET miał,nie musiał nawet hamować a co dopiero się zatrzymać ewentualnie udzielać pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...