Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zawsze tak było że najgorsze gnidy i deb***e szły do czartorycha(ale są i porządni).Cwaniaki i ćpuny,a uważają się za elitę Puław tylko,że zawsze coś wywiną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za radę, na pewno nie będzie to kółko różańcowe. A Ty dalej klep zdrowaśki do swojego guru JPII i nie zapomnij o tym że on także ukrywał fakty pedofilii wśród kleru, a nawet co niektórych zboczków wrzucał na lepsze posadki. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi lolo,poznaj sens pojęcia,,moher"!bo tu to nie pasuje!a może trzeba bronić pewnych wartości?kto ma to robić jak nie szkoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAŻAM TO ZA DOBRY DOWCIP,MŁODZIEŻ JEST FAJNA A DYREKTORKA NADWRAŻLIWA ,W TYM LICEUM TO TALIBY CHYBA RZĄDZĄ JEDYNEJ SŁUSZNEJ WIARY TAK JAK KIEDYŻ PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hahaha nom tej wersji się trzymajmy:D nie wiem jaki jest Twój poziom wyksztalecenia, ale chce Cię poinformować, że mam możliwość zostania doktorem;) Pozdrawiam z zachodu:D
Za to twój poziom prowincjonalności jest przypuszczalnie tak samo wysoki jak poziom wykształcenia, bo stawianie się na wyższej pozycji od kogoś tylko dlatego że się robi doktorat i mieszka na zachodzie (co w dzisiejszych czasach nie jest jakimś wielkim osiągnięciem) niezbyt dobrze świadczy o tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniaj osoby jeżeli jej nie znasz, nie jest stra panną, ma rodzinę, ale nie o to tu chodzi. Jak się gówniarzom w głowach poprzewracało to niech odpowiadają za swoje czyny. Całe życie za nich ktoś będzie myślał?? banda idiotów i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światły napisał:
Dyrektorka to pewnie nacjonalistyczny moher z wypranym przez Rydzyka mózgiem więc się nie dziwcie. Dlaczego nikt nie szuka powodu działania młodych ludzi? Może dlatego że każdy wie że w tym "kraju" przyjdzie im później tydzień pracować na parę spodni. W pełni popieram ich działanie i powinni spalić (albo utopić w kiblu!) flagę naszego okupanta - Watykanu. Pozdrawiam uczniów i myślących.
Pani Dyrektor jest znanym wielbicielem PO, kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświecony napisał:
Pani Dyrektor jest znanym wielbicielem PO, kolego.
PO KOLEGO TO TEŻ PARTIA KATOLICKA ,Z TYM ŻE ONI SIĘ KREUJĄ NA LIBERAŁÓW A TO NIE PRAWDA PATRZĄC NA FANATYKA GOWINA CZY KOMOROWSKIEGO ,TAK ŻE TO TACY LIBERALNI FANATYCY KATOLICCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzecia klasa, maturzyści - więc są dorośli. Skoro tak, to niech odpowiadają za swoje zachowanie, a nie wykręcają się twierdząc, ze to młodzieńczy wygłup. Nie można być dorosłym wybiórczo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~radek~ napisał:
Nie oceniaj osoby jeżeli jej nie znasz, nie jest stra panną, ma rodzinę, ale nie o to tu chodzi. Jak się gówniarzom w głowach poprzewracało to niech odpowiadają za swoje czyny. Całe życie za nich ktoś będzie myślał?? banda idiotów i tyle
Człowieku masz mózg czy zapomniałeś zainwestować w swoją edukację? Ni nauczono cię, że nie ocenia się osób, których się nie zna i materiałów, których się nie widziało? Po pierwsze - brawa dla dyrektorki, która ciągle pokazuje, jakim "wspaniałym" jest pedagogiem. Ma pani ewidentne parcie na szkło (wiem, bo miałam tę wątpliwą przyjemność skończenia tej szkoły i coraz częściej wstydzę się do tego przyznawać). Szkoda, bo kiedyś szkoła miała renomę. Pedagog powinien pomagać rozwiązywać problemy i wychowywać, ale pani ewidentnie woli metody średniowiczne - najlepiej publiczne egzekucje, by pokazać "patrzecie, jaka jestem wspaniała! W naszej szkole ludzi się tępi, nie wychowuje! Nie dajemy drugiej szansy i mieszamy z błotem, ot, taka pasja!". Pani "jestem wspaniała" straciła resztki szacunku w moich oczach. Jak mała dziewczynka, która biega, skarży i ma się za bohaterkę. Szkoda, bo z czasów "przedczartorychowych" ponoć miała pani dobrą opinię. Widać, co poczucie "władzy" może zrobić z człowiekiem. Po drugie - znam wszystkich chłopaków z tej klasy - bardzo inteligentni ludzie i wiele dobrego zrobili dla tej szkoły. Nauczyciele ich naprawdę lubią, chłopaki uczą się dobrze, są lubiani i zawsze pomocni, a co najważniejsze bardzo kulturalni. To, co zrobili miało być na wzór kabaretu, bo szkoła łamie (łamała, ponoć ostatnio coś z tym zrobiła, ale nie wiem) regulamin, gdyż na wszystkich chłopaków w szkole przypada tylko jedna łazienka (kolejne brawa dla dyrekcji!). Nie ma zatem co się dziwić, że chłopaki uroczyście uczcili pojawienie się nowych pisuarów. Po trzecie - nie ocenia się filmu, jeśli się go nie widziało. Dziennik bardzo "mądrze" rzucił kilka słów nie wyjaśniając żadnych scen. Oczywiście po to, by zbulwersować. Przepraszam, jaka to obraza dla flagi, jeśli zostanie wniesiona do toalety? Przecież nikt jej nie moczył niewiadomo gdzie! Ludzie, trochę opamiętania, bo w tym kraju to jakaś paranoja. Ponadto chłopaki nie sikali, tylko imitowali sytuację - może redaktor nie wie czym różnią się te dwie sytuacje? Nic dziwnego, że ludzie uciekają z kraju paranoi i publicznych egzekucji. Ludzie tu oceniają nie mając pojęcia o sprawie. A funkcje publiczne pełnią często ludzie nieodpowiedzialni i nienadający się do wykonywania pewnych zawodów. Wstyd. Brawa dla dyrekcji - gorzej świadczy to o Was, niż o chłopakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są wychowankowie: Wojewódzkiego,Majewskiego,SLD-owskich liberałów,TVN-owskiej diaspory.W tym przypadku Ci młodzi ludzie są najmniej winni bo oni życia dopiero się uczą.Winni są ci którzy pozwolili ich takiego życia nauczyć.Oni mieli być pokoleniem JP II a stali się kim???. Czas poświęca się na naukę -jak zbudowana jest prezerwatywa a temu który chce opowiedzieć o patriotycznych warościach Narodu można bezkarnie założyć kosz na głowę.Należy sobie zadać pytanie-bezmyślność czy celowe działanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałem filmu więc ciężko ocenić. Pomysł przedstawiony w artykule jest ciekawy. Ja bym jeszcze dorzucił biskupa który by oficjalnie pokropił pisuar kropidłem. W końcu żyjemy w katolickim kraju w którym bez purpuratów nic się nie buduje. Także flaga to za mało. Należy jeszcze pobłogosławić bo inaczej może się szybko popsuć taki bezbożny pisuar. Tyle w kwesti absurdalności sytuacji. A poważnie - dyrektorka szkoły nie zdała egzaminu z pedagogiki. Gdybym był jej szefem już by nie pracowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pryszczate stada durni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
Powinszować p. dyr.! Artykuł powinien miec tytuł np. Dyrekcja nie chce takich absolwentów :|. Porażka!!!!!
Biedna młodzież.... ...stare konie!!!! Powinni mieć już trochę rozumu w tym wieku. PÓŁGŁÓWKI i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
txj napisał:
pryszczate stada durni
Brawo za wypowiedź na poziomie. Pokazałeś/-aś klasę, nie ma co. Widać masz kompleksy. Dlaczego niby nie są pokoleniem JPII?? Zaręczam Ci, że żadnej z publicznych osób nie obrazili w tym filmiku, a już na pewno nie Papieża. I mogę Ci zagwarantować, że są to ludzie wierzący i naprawdę swoim życiem pokazujący dobro bardziej, niż niejeden młody człowiek. Zrobili coś dla żartu, w formie kabaretowej, a większość z was, która nawet tego nie widziała po prostu ich skreśla. Co z was za ludzie. W takim kraju naprawdę nie chce się żyć. A prokuratura to już naprawdę chyba się nudzi i nie ma czym zajmować. Naprawdę rozumiem, gdyby np. zanurzyli tę flagę w toalecie albo obrazili kogoś, ale nic takiego się nie wydarzyło! Co wy chcecie pokazać/osiągnąć? Pustostan w tym kraju. Może ktoś wspomni o tym, ile dobrego zrobili dla tej szkoły? Nie, pani dyrektor woli mieszać ludzi z błotem, chyba tylko po to, żeby siebie próbować wywyższyć. "Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję sz.p. dyrektor zakapowania swoich uczniów. Tak trzymać. Ciekawe też, że mniejsze konsekwencje ponoszą uczniowie tego samego liceum za kradzieże sklepowe niż za "znieważenie" polskiej flagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj pani dyrektor!!!!!! Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi. [Antoni Słonimski]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpokutują za filmik z polską flagą nad pisuarem......A może chodziło o flagę nad PiSuarem.Tak się teraz mówi o PiSdzielcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flagowy napisał:
odpokutują za filmik z polską flagą nad pisuarem......A może chodziło o flagę nad PiSuarem.Tak się teraz mówi o PiSdzielcach
Oj ty głupi kołtunie, że są jeszcze tacy z wypranym mózgiem to się nie spodziewałem. Ale niestety widzę, że jednak są. Zatęsknisz matole jeszcze za PiSem zatęsknisz. Ale jak to w Polsce polak głupi przed i po szkodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie problem skoro są niewinni to nie ma czego się bać!!! Robicie awanturę o nic!! A jeśli mają coś na sumieniu to muszą odpowiedzieć za to !! skoro są pełnoletni to niech wezmą odpowiedzialność za swoje czyny ! tyle w tym temacie pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...