Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Likwidacja PKS Puławy: Czy burmistrz przygarnie załogę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2016 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Proponuję całkowicie zamknąć miasto Puławy. Najpierw pogotowie potem szpital PKS a na końcu wysiedlic ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co liczyć na burmistrza. To mogło by sie udać ale nie z tym facetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przed tym może niech jeszcze wybudują kolejny supermarket oraz ze dwa para centra handlowe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jedyny wybawca Puław ,twórca potęgi bez którego nie byłoby powietrza,wody i Wisły w Puławach krótko "Ch... Polski Wschodniej" pokaż swoje możliwości ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS Puławy już zawsze będzie mi się źle kojarzył. Często korzystając z usług PKS Puławy, kierowcy często palili papierosy w czasie jazdy. Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o zdarzeniu, o którym trudno zapomnieć. Jechałem z Lublina, odj.godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie PKS-u Puławy. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany, a przecież zapłaciłem za bilet. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za takie potraktowanie. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej bedzie jak sam sie zamkniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ***nia. Kiedyś nie do pomyślenia. Ale jak to się mówi rynek is brutal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy PIS za kolejną dobrą zmianę. Żeby PIS diabeł czym prędzej pochłonął z naszej polskiej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu te ludziska psiocza na PIS przeciez za osmio letnich rzadow PO wszystko sie zadluzylo lacznie ze szpitalem trzeba teraz rozliczyc tych panow co doprowadzili do bankructwa tych dobrze prosperujacych przedsiebiorstw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie? PiS obiecał że jak dojdzie do włądzy do podniesie Polskę z ruiny. A co robi? Nic tylko pogłębia tę ruinę. I to jest dla ciebie dobra zmiana? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PKS Puławy już zawsze będzie mi się źle kojarzył. Często korzystając z usług PKS Puławy, kierowcy często palili papierosy w czasie jazdy. Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o zdarzeniu, o którym trudno zapomnieć. Jechałem z Lublina, odj.godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie PKS-u Puławy. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany, a przecież zapłaciłem za bilet. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za takie potraktowanie. Nigdy więcej!
Za każdym razem xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koles, ty masz cos z bania czy jak??? Pod kazdym artykułem o PKS wstawiasz ten sam durnowaty post jak to 5 lat temu kierowiec szlugi palił jak ty wielce łaskawy pan jechałes. Wez sie ogarnij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...