Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Los \"szpulek” zawisł na włosku

Utworzony przez Stanislaus, 21 lutego 2008 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Jacy puławscy Przedsiębiorcy ??????????????????????????????????????????????????????????????? To zwykła grupa CWANIAKÓW polujących na okazyjne zakupy w Puławach za nieswoje pieniądze, celem dalszej odsprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie perspektywa biznesu typu Galeria Zielona bis ? Wygląda na ten mechanizm. Ci "puławscy przdsiębiorcy" to ludzie idący po trupach a dobro lokalnych społeczności i samorządów to mają gdzieś. Czekam tylko na podanie ich nazwisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zamykajcie mi szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach jest dośc komunalnych budynków gdzie można przeniesć szkołe trzeba się tylko rozejrzec i ruszyć d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary zrobili z mediów swoją tube propagandową że nie da sie tego słuchać i oglądać . I oni nie mają moralnego prawa zajmować się tą sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P rzyjdzcie pod nasza szkołę "SZPULKI" i podpiszcie sie pod protestem przecieko likwidacji naszej szkoły. Niedajcie postawić następnego hipermarketu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczniowie szkoły - zapamiętajcie te nazwiska: Nakonieczny, Siekierski, Jaremek, Kuba, Pisula.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na sesję Rady Powiatu. Nie bronię Nakoniecznego, Siekierskiego, Jaremka, Kuby i Pisuli, ale oni przynajmniej nie są "maszynkami do głosowania" nad niektórymi bezsensownymi uchwałami i nie podjemują decyzji pod publikę. Wykazują się logicznym myśleniem i nie robią wszystkiego żeby być w koalicji jak inni radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu durnemu przedsębiorcy należałoby dupsko złoić i powiesić za jajka za przebicie oferty kupna. Zawsze się znajdzie odnoga która likwiduje szkołę. A kto do niego do prywatnej szkoły pójdzie się uczyć za pieniądze. Napweno powstanie kolejny market. Powinno się zlikwidować z centrum Puław już te istniejące. Na ich miejscu powinny stać szkoły lub jakieś wyższe uczelnie. Ci rządziciele z Urzędu Miasta powinni za to odpowiadać za te markety na które wydały zezwolenia na ich budowę. Aż mi się żygać chce. "SZPULKI MAJĄ POZOSTAĆ. TO JEST MÓJ PROTEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.