Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taka strzelnica jest w Bychawie, pociski latają na wszystkie strony. Strach z domu wyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zgody i nie będzie Nawet fuksem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nam strzelać zakazano . Wyciągnąłem swoje "działo" , a na jego widok dwieście k..... pokotem leżało .... " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdzistołkom wszystko przeszkadza ! Może inwestor zapomniał o "posmarowaniu " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szerokie grono zwolenników strzelectwa harcerze oraz miłośnicy strzelectwa z całej gminy oraz okolic czekają ;DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chce dureń strzelać to niech się zaciągnie do WT. Albo niech jedzie na Ukrainę, tam się wyżyje. Myśli głupek że jak ma kasę to może wszystko. Na szczęście wójt chroni mieszkańców przed kolejną nietrafioną inwestycją jakiegoś gostka. Brawo panie wójcie, ludzie panu zaufali głosując na Pana i pan ma obowiązek chronić ich przed różnej maści frustratami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV powinno reaktywować strzelnicę na Górkach Czechowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelnica jest w pobliskiej Wąwolnicy. Tam wójt wspiera strzelnice bo jest bardzo bezpieczna i profesjonalnie zarządzana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO GŁUPIEMU PO ROZUMIE JAK GO NIE POTRAFI USZANOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie za Majdankiem kilka lat temu była strzelnica i kule przelatywaly na wałem ochronnym i dolatywaly do domów na ul. Wyzwolenia. Nie dziwię się że ludzie protestują przeciwko takiej strzelnicy w pobliżu zabudowań. Niech zrobią strzelnicę krytą i nie będzie problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chce dureń strzelać to niech się zaciągnie do WT. Albo niech jedzie na Ukrainę, tam się wyżyje. Myśli głupek że jak ma kasę to może wszystko. Na szczęście wójt chroni mieszkańców przed kolejną nietrafioną inwestycją jakiegoś gostka. Brawo panie wójcie, ludzie panu zaufali głosując na Pana i pan ma obowiązek chronić ich przed różnej maści frustratami.
 Obywatelu!Czy inwestycja trafiona,czy nie niech Cię o to głowa nie boli.To sprawa inwestora,a nie Twój zas...y interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabaw się zachciało na strzelnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO MÓWIĄ " NIE SMARUJESZ NIE JEDZIESZ" TU pewnie to samo . A JAK CZYTAM TE WYPOCINY TO się zastanawiam po co ci wszyscy przeciwnicy posiadają w domu telefony komórkowe,komputery i internet. przecież to też jest szkodliwe i może być niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dalej jak kilka lat temu był wypadek na strzelnicy w woj. lubelskim, kula wystrzelona z takiej prowizorycznej "dziury w ziemi" zraniła rolnika pracującego na polu , dostał w kręgosłup. Zwolennicy strzelectwa w naszym kraju to lobby takie samo jak mysliwi - spróbuj zrobić coś nie po ich myśli. To sport dla bogatych, których stać wydać kilka złotych na jeden pocisk, plus kilkaset do kilku tysięcy złotych na broń. Na strzelnicy spotykają się prokuratorzy, sędziowie, lekarze, biznesmeni. Więc można z góry założyć, jaki będzie wyrok w tej sprawie. Dobrze, że wójt stanął po stronie swoich wyborców, widać nie dał się wziąć na łapówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć mieszkańców czyli jeden góra dwa i już dziennik robi sensację. Niech się młodzież uczy strzelać bo wojna z ruskimi jest nieunikniona. W pewnych środowiskach nie zadaje się pytania "czy" tylko "kiedy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzienniku anonimowo mogę wszystko hfdhjkmmnnbjmmmmmbbnn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzienniku anonimowo mogę wszystko hfdhjkmmnnbjmmmmmbbnn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzienniku anonimowo mogę wszystko hfdhjkmmnnbjmmmmmbbnn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzienniku anonimowo mogę wszystko hfdhjkmmnnbjmmmmmbbnn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak.  Czekają. Czekam i ja z niecierpliwością na otwarcie by móc strzelać " u siebie"   a nie jeździć gdzieś w gości i do tego słono płacić by móc doskonalić umiejętności.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...