Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Radiowóz zaczyna się palić. Jak zareagowała większość kierowców? [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2018 r. o 11:36 Powrót do artykułu
Policjancji tez cbyba nie popisali sie asertywnoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tymi samochodowymi gasnicami to można zgasić, ale palącą sie popielniczke w samochodzie Ale nie rozgrzaną elektryke pod napięciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomożesz gasić pożar, zużyjesz gaśnicę POlicja nie odda kasy. Pomogłeś i odjeżdżasz, od razu mandat za brak gaśnicy, bo przed chwilą ją zużyłeś. Dobrze, że mijali i nie pomagali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam tak na dobrą sprawę to nie było próby gaszenia. A innym całkiem aspektem tego wydarzenia jest czy w ogóle była jakakolwiek szansa na ugaszenie pojazdu. Tak jak ktoś już zauważył gasnicami jakie posiadamy w autach to my w pojedynkę nic nie zrobimy żeby ich tam było 5 albo 10 może i jednoczesne użycie przyniosło by skutek a tak to skończyło sie jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opresyjność policji wobec kierowców do tego doprowadziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne że przejeżdżający nie chcieli pomóc ratować mienia na które każdy podatnik się zrzucił. Zapewne na długo policjanci to zapamiętają. A z drugiej strony mają teraz doświadczenie jak niepotrzebna bywa gaśnica w aucie gdy nikt nie pomoże, zwłaszcza kierowcy ciężarówek posiadający dużo większe gaśnice. Zapewne Policja prześledzi to nagranie i w odpowiedni sposób "podziękuje" kierującym przejeżdżającym obojętnie obok tego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na *** to widzę i na dzienniku zaraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że ten po jakimś czasie użył mózgu i zorientował się,że można użyć gaśnicy.Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne zachowanie policjantów, nie potrafią nawet ugasić swojego auta, jeszcze pretensje, że nikt się sam nie zatrzymał, przecież oni powinni ruch zatrzymać, poprosić o lepsze od policyjnych gaśnic i zgasić (niewidoczny) płomień a tam gościu za telefon łapie i szyka... ech....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE - TAKIM SIĘ NIE POMAGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogówka sama sobie na to zapracowała. To podziękowanie za polowanie na kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając ten film, mam wrażenie że policjantom nie bardzo się spieszyło do gaszenia pożaru radiowozu, przecież mogli zatrzymać przejeżdzajace samochody i poprosić o pomoc w gaszenia tzn. Użyć ich gaśnic, swoją drogą to szacun dla gościa który się zatrzymał i pomagał gasić. Może to zachowanie policjantów wynika z tego że to nie ich własność, mnie jak zapalił się samochód w szczerym polu, to hasłem to czym popadnie, bo gaśnica na nie wiele się zdała, ugasilem wodą z kałuży i ziemią z pola , udało mi się ugasić pomimo że dymu i ognia było duzo wiecej niż w radiowozów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOP w Kurowie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie mój komentarz ,że,, LOP'' w Kurowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż, jak skończą wycinać konfetti niech wsiądą na konie w strojach aniołów... albo dostaną prawie nowy radiowóz od swojego zwierzchnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to jest (byl) znienawidzony przez wszystkich videorejestrator gdzie policja chetnie zatrzyma dziadka co 10 km przekroczyl a wariatow drogowych omijaja szeroko. To tak jakby mysz mialabratowac kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh polska policja.....widać że do ucieczki gdzie pieprz rośnie byli cały czas gotowi,to bardzo żałosne :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat tamtędy przejeżdżałem. Zobaczyłem już spalony samochód a obok policjantów, pomyślałem, że wszystko jest w porządku, skoro jest tam policja. I tak zareagowali inni, więc o co chodzi? Czy policjanci wzywali pomocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka policja? toz to MILICJA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie zatrzymał żeby pomóc. Ha,ha,ha Nie dziwię się, za to jacy oni są w stonunku do obywateli. Policji nikt nie szanuje, bo na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, A oni są tylko na usługach władzy i mają gnębić obywateli. Jak ZOMO. Chwdp - tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...