Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: W tej gminie nie mają ani złotówki długu. Pomaga wzrost liczby mieszkańców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2019 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Ostatnio Radni powiedzieli ze to nie jest ich wina ze ludzie się przeprowadzają na termin gminy i chcą ulepszenia dróg czy oświetlenia a teraz ktoś się chwali że dzięki gminie ludzie się przeprowadzają? Żenada. Nadwyżki? To chyba każdy kto mieszka w gminie Puławy wie skąd biorą się te nadwyżki a mieszkańcy przede wszystkim dzieci nie mają dróg oświetlenia tylko rany i bomble po komarach. Gratulujemy nadwyżki kosztem innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Pan Redaktor premiował gminę Pulawy? Nierzetelny artykuł. Gmina zadłużona znaczy inwestuje. Tutaj lipa na resorach
Zwróć jeszcze uwagę na podpis pod zdjęciem... czy aby przypadkiem nie zrobione przez pracownika UG?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Łukasz z Polski, jestem tu, aby poinformować ludzi, którzy potrzebują problemu finansowego, że istnieje rozwiązanie, a w naszym kraju jest Zbawiciel, ponieważ potwierdzam kwotę pożyczki 100,000zl i przyszedłem na forum tutaj, aby złożyć zeznania na temat tej firmy i nikt nie powinien wątpić w tę firmę, ponieważ są one prawdziwe i legalne po moim spotkaniu z firmą o nazwie Stella Rene, firmą pożyczkową, podążyłem za ich krokami i udzielili mi kwoty pożyczki po skontaktowaniu się z tą firmą i przyjechałem tutaj dzisiaj, aby powiedzieć wszystkim, że istnieje odpowiedź na wszystkie nasze problemy w tym kraju, a dziś jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mam pożyczkę od firmy i proszę wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, aby skontaktowali się z nimi dzisiaj przez e-mail mrsstellareneloanfirm1@gmail.com lub skontaktuj się z nimi za pomocą WhatsApp +971586972460 lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej pod numerem 586972460, aby uzyskać więcej informacji na temat wymogu pożyczki dzisiaj. Łukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że nie było inwestycji to może powiedzieć tylko ktoś, kto nic nie wie, albo wręcz przeciwnie, wie dobrze co było robione, ale będzie próbował wciskać ludziom ciemnotę dla swoich celów. Przecież to jasne, że w takiej dużej gminie jak ta pod Puławami jest wiele potrzeb i wszystkiego na raz się zrobić nie da, choć pewnie są specjaliści od obiecanek. Brak zadłużenia w tych czasach to dla gminy dowód gospodarności i możliwość dalszego rozwoju, bo jeśli trzeba to zdolność kredytową też trzeba mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadwyżka budżetowa wcale nie świadczy jednoznacznie pozytywnie. Żeby się rozwijać trzeba inwestować. Warto na przykład wykorzystywać możliwości dofinansowania z UE i nadwyżki przeznaczać na udział własny w projektach. Najlepiej w rozwojowych: tereny inwestycyjne, uzbrajanie terenów (wodociągi, kanalizacja), drogi. Końskowola nieźle sobie radzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta pożyczki gwarancyjnej skontaktuj się teraz. Czy potrzebujesz pilnych pożyczek? Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki potencjalnym osobom, firmom, osobom prawnym i organizacjom. Skontaktuj się z nami. Pełna nazwa: Adres: Kraj: Potrzebna kwota: Czas trwania: numer telefonu: Mój adres e-mail: loanfunderse@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...