Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają długi, ale pomocy nie chcą. Niewielkie zainteresowanie programem oddłużeniowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Skoro nie biorą udziału w tym programie, to ewidentnie mają wywalone na spłacanie. Wiedzą że nikt ich nie wyrzuci bo by musieli im zapewnić nowe mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może podwyżki zasiłków im dac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mają spłacać 50 % zadłużenia? Liczą ze Grobel zgłosi teraz program całkowicie oddłużający. Demoralizacja społeczeństwa trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cholerę Grobel robi takie programy oddłużeniowe? To wpieranie patologi, deprawacja uczciwie pracujących i spłacających swe długi puławian! Komuna i jawna niesprawiedliwość w zgniłej postaci ! tak jak napisał przedmówca = nie dziwie się notoryczni dłużnicy nie korzystają z tego zgniłego programiku grobla który umarza 50% długów. Po co oddawać 50% długów jak za chwile ten przychylny rozdawnictwu pan zaproponuje umorzenie 100% długów! A my WSZYSCY za to ZAPŁACIMY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagradzanie nieuczciwości. cwaniactwa, próżniactwa i patologi. Kosztami obarczani są ciężko pracujący uczciwi ludzie. Tak wyglądać sprawiedliwość społeczna ? To jej zaprzeczenie! Karykatura! Zwyrodnienie i psucie ludzi! ! Wszystko stoi na głowie. Nie jest tak jak powinno. Przypomina mi to starożytny Rzym tuz przed upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec zwyrodniałego socjalu w Puławach! Zamiast wyrzucać kasę w bagno, zróbcie Błonia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencie Grobel może jakiś następny program integracji romskiej? Umórzcie im długi i wyremontujcie za free im mieszkania !????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Grobel to, niech Grobel tamto. Wszystkie komentarze pisze jeden i ten sam troll. Wyluzuj chłopie! Pan Grobel był wybrany przez większość mieszkańców Puław, bo sprawdził się i jest dobrym prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że w Puławach rządzi PiS. W radzie miasta ma 16 na 21 radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jaki dobry gospodarz . Czy nie umarza długów patologi. czy nie przedstawia programów integracji romskiej? Czy nie jest w koalicji z tymi 16 radnymi PIS ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent Janusz Grobel był w koalicji z PO, SLD, AWS, Prawicą Puławską i z wieloma innymi przez ostatnie 23 lata. Skoro mieszkańcy Puław Go wciąż wybierają to znaczy, że jest dla nich niczym Ojciec. I rządzi dobrze. Wygrać wybory w I turze - ten wynik mówi wszystko. A zawistnicy z PO zazdroszczą, że mają tylko 2 radnych. PO nie będzie, a prezydent Janusz Grobel jak będzie chciał to dalej będzie prezydentem naszego Ukochanego Miasta Puławy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominąłeś fakt ze przewodniczył Socjalistycznemu Związkowi Młodzieży, był zastępca naczelnika miasta stanu wojennego, został uzgodniony do współpracy przez Rejonowy Urząd Spraw Wewnętrznych. Zaprawdę cudowny koalicjant z PIS. Czy nie wszedł z kimś w koalicje (od prawa do lewa) by tylko utrzymać się przy władzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże cudowne peany na cześć i chwałę Naszego Ojca, łechcą mą pamięć. Zdaje się Towarzyszu, że podobne manifesty słyszałem na spędach i wiecach w poprzedniej epoce np. przy otwarciu pomnika żołnierzy radzieckich. Czyż nie było wtedy wśród nas Towarzyszy, naszego Ojca, Słońca, Gwiazdy Narodu i Wszechświata, Skały i Opoki : Towarzysza Janusza G.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać tacy jak już zawsze żyli na "krzywy ryj", tak za Chiny nie chcą spłacać 'jakichś' długów, bo jak widać widocznie twierdzą, że to nie są żadne długi, że im się należy "godnie" żyć - czyli za darmo. Co oni wogóle od nich chcą, co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to trzeba umorzyć tym mocniej opalonym i jeszcze po pare tysi zsiłku dać, bo czemu nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu po prostu nierobów i oszustów nie eksmitować? Zasuwaj szary Kowalski w robocie po 12 godzin, żeby rachunki spłacać, a patola piwko od rana i "Trudne sprawy"! A smoluchy do Kauflandu po całe wózki towarów i taksami spowrotem do swoich nor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama nie wiem czy się śmiać czy płakać nad głupotą ludzką wynikającą z tego artykułu a szczególnie z komentarzy pod nim. Drogi Homo (bez sapiens) jeśli w twoim małpim (przepraszam wszystkie małpki) łbie zaświtało, żeby zazdrościć sytuacji ludziom którzy mają zadłużenie bo nie mogą czy też czasami nie chcą płacić za mieszkanie i tego że urząd chce im część tego długu umorzyć w zamian za szybką spłatę reszty, to życzę Ci żebyś jak najprędzej znalazł się w podobnej sytuacji i gwarantuję, że wtedy nagle Twój pogląd w tej kwestii się zmieni. Nikomu rozumnemu nie trzeba przecież tłumaczyć, że bieda wynikająca z niezaradności życiowej, choroby itp. nie jest zawiniona przez osobę której dotyczy i takiej osobie należy pomóc, najlepiej poprzez system szerokorozumianej pomocy społecznej. Jeśli chodzi natomiast o drugą kategorię zadłużonych tzn tych którzy nie płacą bo im się nie chce, to odpowiedz sobie jeden z drugim hejterze czy rzeczywiście jest takiej osobie czego zazdrościć? chciałbyś być na miejscu takiej osoby i korzystać z luksusu jakim jest umorzenie części długów za mieszkanie? według mnie ci drudzy są ludźmi jeszcze bardziej nieszczęśliwymi od tych pierwszych przez to, że mają takie właśnie podejście do życia, bo przecież człowiek normalny się tak nie zachowuje. Prawdą jest, że im się taka pomoc z zasady nie należy, ale jeśli dobrze rozumiem zamiar urzędu w tym przypadku, to tutaj chodzi nie o udzielenie pomocy a raczej o możliwość odzyskania dla miasta części zadłużenia którego w inny sposób nie da się wyegzekwować wcale. Proponuję więc aby na przyszłość przed napisaniem durnego komentarza spróbować pomyśleć - to naprawdę nie boli:) A już komentarze typu "wina Tuska" "dobra zmiana" "wina towarzysza Janusza" są po prostu żałosne i świadczą tylko i wyłącznie o bardzo niskim poziomie intelektualnym piszącego, który tak na prawdę nie ma zamiaru w żaden sposób odnieść się merytorycznie do tematu tylko ma na celu obrażanie jakiejś osoby. Pewnie świat nie stanie się lepszy przez to co napisałam, ale mam nadzieję, że może choć jeden zagubiony (hejter) się nawróci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd. choroby itp. nie jest zawiniona przez osobę której dotyczy i takiej osobie należy pomóc, najlepiej poprzez system szerokorozumianej pomocy społecznej. Jeśli chodzi natomiast o drugą kategorię zadłużonych tzn tych którzy nie płacą bo im się nie chce, to odpowiedz sobie jeden z drugim hejterze czy rzeczywiście jest takiej osobie czego zazdrościć? chciałbyś być na miejscu takiej osoby i korzystać z luksusu jakim jest umorzenie części długów za mieszkanie? według mnie ci drudzy są ludźmi jeszcze bardziej nieszczęśliwymi od tych pierwszych przez to, że mają takie właśnie podejście do życia, bo przecież człowiek normalny się tak nie zachowuje. Prawdą jest, że im się taka pomoc z zasady nie należy, ale jeśli dobrze rozumiem zamiar urzędu w tym przypadku, to tutaj chodzi nie o udzielenie pomocy a raczej o możliwość odzyskania dla miasta części zadłużenia którego w inny sposób nie da się wyegzekwować wcale. Proponuję więc aby na przyszłość przed napisaniem durnego komentarza spróbować pomyśleć - to naprawdę nie boli:) A już komentarze typu "wina Tuska" "dobra zmiana" "wina towarzysza Janusza" są po prostu żałosne i świadczą tylko i wyłącznie o bardzo niskim poziomie intelektualnym piszącego, który tak na prawdę nie ma zamiaru w żaden sposób odnieść się merytorycznie do tematu tylko ma na celu obrażanie jakiejś osoby. Pewnie świat nie stanie się lepszy przez to co napisałam, ale mam nadzieję, że może choć jeden zagubiony (hejter) się nawróci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd. nie zachowuje. Prawdą jest, że im się taka pomoc z zasady nie należy, ale jeśli dobrze rozumiem zamiar urzędu w tym przypadku, to tutaj chodzi nie o udzielenie pomocy a raczej o możliwość odzyskania dla miasta części zadłużenia którego w inny sposób nie da się wyegzekwować wcale. Proponuję więc aby na przyszłość przed napisaniem durnego komentarza spróbować pomyśleć - to naprawdę nie boli:) A już komentarze typu "wina Tuska" "dobra zmiana" "wina towarzysza Janusza" są po prostu żałosne i świadczą tylko i wyłącznie o bardzo niskim poziomie intelektualnym piszącego, który tak na prawdę nie ma zamiaru w żaden sposób odnieść się merytorycznie do tematu tylko ma na celu obrażanie jakiejś osoby. Pewnie świat nie stanie się lepszy przez to co napisałam, ale mam nadzieję, że może choć jeden zagubiony (hejter) się nawróci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd. sposób odnieść się merytorycznie do tematu tylko ma na celu obrażanie jakiejś osoby. Pewnie świat nie stanie się lepszy przez to co napisałam, ale mam nadzieję, że może choć jeden zagubiony (hejter) się nawróci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...