Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają dość palenia gumy pod oknami. "To jest nie do wytrzymania"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2017 r. o 15:11 Powrót do artykułu
To samo jest nocami na Składowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimby muszo sie wyszalec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołajcie Państwo radni w końcu ta straż miejska w Puławach nawet niepotrafia ukarać mandatem na osiedlach w lublinie chociaż sa efekty za stanie na kopertach znajdą się pieniądze na monitoring przy ul mokrej i będzie spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie po to kupilem bmw serie 3 zeby mi dziadki mowily co mam robic, bede krecil bonki i już. Co niedziela rano mnie budza dzwony i zawodzenia z kosciola bo mieszkam nieopodal i sie nie skarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga to jus wola o pomste do nieba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z parkingiem na ul. Mokrej sąsiadują bezpośrednio aż trzy zamieszkałe posesje. Czy całe miasto ma się składać na monitoring, który i tak nic nie zmieni? Wystarczy kilka nagrań "z tablicami" dostarczyć na komisariat i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest tor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że tam jest tor na ttm parkingu, dzięki za info. W nowy rok tam z kumplami popalimy gumę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, po co mają szaleć na parkingu. Wypuścimy ich na ulicę, niech tam poszaleją. Poku*wiło kogoś? Zabawa to akurat poboczny wątek szaleństw na parkingach, większe znaczenie ma fakt, że poślizg kontrolowany ma na celu doskonalenie techniki jazdy, taki kierowca wie, czego może się spodziewać wpadając w poślizg i zamiast paniki już ma gotowy plan na wyjście z takiej sytuacji. Dokładnie tak, zamiast rozbić się i ucierpieć na zdrowiu (nie tylko swoim) reaguje tak, żeby nikomu nic się nie stało. Polecam poczytać książkę pt. "Szybkość bezpieczna" Sobiesława Zasady. Nie muszę tłumaczyć chyba kim jest i co wie na temat jazdy samochodem, za to gwarantuję zmianę punktu widzenia. Można było w miejscu Parku Naukowo-Technologicznego zbudować tor dla samochodów, byłby bardziej użyteczny :D Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, takie rzeczy powinno się ćwiczyć, jest tor w Ulezu. Niech jeżdżą i ćwiczą. a nie pod cudzymi oknami o 2czy 3 w nocy.problem nie dotyczy 3domów przy parkingu. To słychać po drugiej stronie Wlostowickiej. Smród też się roznosi. W lecie okna otworzyć nie można. Dodatkowo towarzyszy temu głośna muzyka i wrzaski. My tez mamy rodziny, małe dzieci i nie pozwolimy sie terroryzowac.miasto ma inne wydatki, zgoda.tylko na dokladanie do bloków na Romow jest kasa a my za podatki musimy sie męczyć dzwony kościelne tez u nas słychać ale nie sa tak uciążliwe i nie smrodza.wszyscy madrzy moga sie zamienic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super info potrenujemy dzisiaj w nocy dzięki za reklamę TU154
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ułęża z Pułąw nie dojadą bo im na gasss zabraknie w starej trójce z dziurawym tłumikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Braku od sobieslawa. Parking nie jest od palenia gumy, a jak ci tego zapachu brakuje to se napadł w piecu w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tekstu niech najpierw dowie się co to jest drift, a później pisze woje teksty bo pilowanie Alfy na ręcznym to nie jest drift tak samo kręcenie bąków e36 316 M power.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.6 m power;D tak pojemny silnik to ja mam w wycieraczkach;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mieszkał tam włodarz miasta straż miejska trzymała by wartę 24/dobę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko tam a i również w Zarzeczu na "ślimaku", gdzie tylko kawałek asfaltu jest to samo. Małolaty kupią gruza za 1000zł i tłuką a normalny człowiek spać nie może. Gdyby 997 się bardziej zajęło takimi rzeczami i walili by słuszny mandat to by się odechciało gówniarzom. Za kurs prawa jazdy się płaci to i za możliwość polatania bokiem też trzeba zapłacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teorie się potwierdzają, że w Puławach nie ma POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, normalnie nie wierzę.. stróż osiedla się znalazl, wiecie co bym zrobiła jak bymie ktoś nagrywał ? A pokazałabym fakera chyba i do sądu jeszcze podała. Jak możecie ludzie być takimi społeczniakami i egoistami? W okolicy nie ma torów, placów do tego przeznaczonych, młodzież nie chce robić tego na ulicach, robi na parkingach.. nawet nie wiecie jak się takie umiejętności przydają podczas gdy np jezdnia jest oblodzona, zamiast nagrywać, wsiadz w auto i spróbuj. P.s. nie rozumiem jak palona guma może komuś śmierdzieć.. dwa razy dziennie po kilka minut, a to co w tych piecach spalacie na tych wlostowicach to wam nie śmierdzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież nie chce tego robić na ulicach, robi na pustych parkingach.. powinny być obowiazkowe szkolenia do prawa jazdy, bo nawet chyba nie wiecie jak takie umiejętności się przydają na oblodzonej jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...