Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a nie mówiłem, że za komuny było lepiej??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnikom jest zawsze źle. Jest dużo zbiorów to źle za mało też źle. Nigdy nie jest dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę, wina tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak co roku ceny były kosmiczne niech jedzą sami.Można było ubezpieczyć i po krzyku a nie ręce wyciągać do wojewody.Bo gospodarz myśli -może się uda a tu mrozik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy jeść hiszpańskie, po 6 zł za kilogram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie mniej ale wczesnych deserowych odmian a te pozniejsze beda w takiej samej ilosci jak rok temu i pewnie tez po 2 zl za kg szypulkowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach uj tam. Markety sprowadzo z zagranicy i bedzie jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (dzisiaj o 13:57) Nie, wina twoja, dostaniesz w d00pe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U rolników zawsze, jak nie urok to sraczka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekompensaty za straty to skandal. Żadna inna grupa w Polsce nie jest tak traktowana jak rolnicy. Ale tak to niestety jest że to masa wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę rekompensatę za to, że w mojej dziedzinie otworzyło się dużo konkurencji i obroty spadły!!! Gdzie mam się zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak uroadzaj - to za tanio i chcą dopłat, jak klęska żywiołowa to chcą rekompensaty... żyć nie umierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobią jak i do truskawek zabiorą dopłaty!.W przypadku malin ludzie basadzili hektarów i dopłaty znieśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal czytac tych waszych dennych wypocin wzietych z d.......co wy wiecie o rolnictwie nakładach żeby wyprodukowac itd .tępe dzidy poj......ne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plantatorzy powinni ubezpieczać swoje uprawy od takich okoliczności a nie straty wyrównywać sobie cenami . Kowalskiemu nikt poborów nie podniesie tylko dlatego że Wiśniewskiemu wymarzły truskawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hodowca truskawek..........................ha ha ha ha ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że kupa krzykaczy komentuje.Pytam więc który z was spędził dzień przy plantacji truskawek?Nie znacie ile nakładu jest na utrzymanie takiel plantacji,ile trzeba pracy.Ale miastowy tego nie zrozumie bo pójdzie na 8h do klimatyzowanego bióra a potem marudzi jak to się on narobił....Jestem rolnikiem i w sezonie od 5 rano do 19 często więcej w polu i nie wiem w co ręce włożyć a zyski takie jak mieszczuch za 8 h w biurze(jak cena produktów wytworzonych jest przyzwoita,bo jak nie to często gęsto w plecy i dopłaty tego nie rekompensują.Wyżyw za 600 zł dwoje dzieci i siebie i opłać rachunki.Na wsi często tak bywa jak przyroda spłata ci figla i szlag trafi twoją uprawę.Ubezpieczenia są ale takie stawki co otrzymuje rolnik za szkodę to nie jest zarobek tylko częściowy zwrot poniesionych nakładów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...