Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może tam znajdzie męża, później urodzi dzieci ta konserwatywna katoliczka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na aplikację prawniczą nie miała szans, nie pochodziła z prawniczej rodziny" bzdura wiem to z doświadczenia, może jest trudniej ale nie jest to nie możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPIA BABA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara panna zna się na wszystkim- na rodzinie, szkole, miłości, zdrowiu. Najpierw wsadziła znajomków do UM TERAZ SEJM. sTARA I GRUBA PISIORKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieporozumienie jak cały ten nowy kram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki już zaczynają skowyt jak WSIowe kundle. Dla mnie Lublinianina Końskowola to miłe wspomnienie młodych lat bo w latach 1960-1961 byłem tam na koloniach letnich w Rudzie koło Końskowoli. Gratuluję Pani Małgorzato awansu. Najwięcej na Panią szczekają POkraczne kundle, którym nie przeszkadzało to, że nasi Mucha zaczęła swą pracę od usadawiania fryzjerów na stanowiskach. Wtedy było koszernie a teraz będzie wg szczekaczy trefnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki już zaczynają skowyt jak WSIowe kundle. Dla mnie Lublinianina Końskowola to miłe wspomnienie młodych lat bo w latach 1960-1961 byłem tam na koloniach letnich w Rudzie koło Końskowoli. Gratuluję Pani Małgorzato awansu. Najwięcej na Panią szczekają POkraczne kundle, którym nie przeszkadzało to, że nasi Mucha zaczęła swą pracę od usadawiania fryzjerów na stanowiskach. Wtedy było koszernie a teraz będzie wg szczekaczy trefnie.
katoluch?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo i oszustwo ludzi w terenie spowodowało jej popularność a co zrobiŁA !!!!! sZKODY, STRATY, NIEDOWŁAD kłamstwo i wprowadzanie ludzi w błąd !!! To jej słownistwo, że wiatraki spowodują, że kury się nie będą nosić a kobiety rodzić dzieci !!! I to miał spowodować wiatrak a in vitro ślad na dziecku - NIEODWRACALNY - !!!!! Czy trzeba więcej hipokryzji i kłamstwa ! Dość złodziejom i oszustom ! A Zakłady Mięsne Końskowola Sadurscy - na ile oszukal;i rolników - liczy się w setkach tysięcy złoty !!! Oto "wzór" do naśladowania i kariery ! A FE !!!!!!!! stara pannico bez chłopa i ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna kobieta żyjąca w realu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej, nie pochcodzę z prawniczej, ani nawet zamożnej rodziny. Chcieć to móc.   Pani Sadurska nawet nie próbowała się dostać na aplikacje, natomiast dość szybko znalazła zatrudnienie w sferze budżetowej. Jest kiepskim mówcą i łatwo ją wyprowadzić z równowagi, więc na adwokata by się nie nadawała.   Nie przepadam za nią, ale życzę sukcesów - chociaż patrząc na otoczenie średnio w nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna kobieta żyjąca w realu.
Normalna kobieta w wieku 40 lat to ma rodzinę, dzieci a nie siedzi i partyjniactwo uprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki czyli sekta "Pancernej brzozy " to ciekawa nacja. Samotny POkraka to singiel i ok. Takie czasy. Ale jak nie nasi jest singlem to zaraz ten kundle szczekanie: "stara panna" itp epitety. 1/2 roboty zrobiona - Bul POszedł w odstawkę. Może i ten POkraczny "rzund" POjedzie chociaż w części na folwark Korniszona do Brukselki. Tylko do której tej Belgijskiej czy do tej co chołp POsadził za stodołą. Trzeba będzie wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje sukcesu aczkolwiek nie lubie Goski. Jest za bardzo przemadrzala i wypowiada sie w kwestiach o ktorych nie do konca wedlug mnie ma pojecie (rodzicielstwo).. Czasem ma sie wrazenie ze tylko ona wie wszystko i tylko ona jest ą i ę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje sukcesu aczkolwiek nie lubie Goski. Jest za bardzo przemadrzala i wypowiada sie w kwestiach o ktorych nie do konca wedlug mnie ma pojecie (rodzicielstwo).. Czasem ma sie wrazenie ze tylko ona wie wszystko i tylko ona jest ą i ę
Jak wejdziesz między wrony to musisz krakać jak i one.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości pani poseł Małgorzata Sadurska startując w wyborach samorządowych w 2002r do rady powiatu puławskiego zdobyła 315 głosów i nie uzyskała mandatu radnej. Członkiem zarządu powiatu została jako kandydat społeczny, a nie osoba wybrana w wyborach.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński, Sadurska, Pawłowicz, Gądecki, Hoser, Michalik to są autorytety w sprawach rodziny, poczęcia, in vitro, gender itp I naprawdę fachowcy. Acha jeszcze Wesołowski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim ludziom jak Pan Duda czy Pani Sadurska z optymizmem patrzę na Polskę . W czasach postępującego libertynizmu i powszechnego zidiocenia obyczajów cieszą osoby o konserwatywnej postawie. Zapewne wielbiciele innej wizji Polski ( takiej palikotowskiej) zaperzą  się i wyplują negatywne komentarze ale niechaj spłyną one jak deszcz po kaczce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągnie kobietę do kiśla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości pani poseł Małgorzata Sadurska startując w wyborach samorządowych w 2002r do rady powiatu puławskiego zdobyła 315 głosów i nie uzyskała mandatu radnej. Członkiem zarządu powiatu została jako kandydat społeczny, a nie osoba wybrana w wyborach.
Ja tam nie znam się na polityce.Ale jak jej nie wybrali to jak się tam wpieprzyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...