Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marina w Puławach: Sport, woda, zabawa i tańce w porcie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2018 r. o 22:20 Powrót do artykułu
Rozumiem, że wszystkie atrakcje za darmo, nie tylko rejs. Przecież to finansujemy my podatnicy z Budżetu Obywatelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja, i to jest właśnie nasze, naszymi głosami wybrane. Nie tam durnowate Krakowiaki pod Marynką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to będzie zabawa! Wreszcie koniec z teatrami i innymi operetkami, od których tylko zęby bolo i włos się na d..pie jeży nawet gdy so zupełnie za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze żeby ludzie pracujący w Azotach byli bardziej ludźmi zamiast nadętymi bubkami. A tak niestety w tym mieście jest. Uważają się za lepszych. Taka lokalna rasa panów. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale niestety z małymi wyjątkami tak jest. Mała mieścina i Ci co mają kasę. To oni. Bardzo nieprzyjemne wrażenie robią. Lepsi od innych jakby Pana Boga złapali za nogę. Czy się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do tej zabawy maja ludzie pracujący na Zakładach ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Azotach i nie jestem osobą majętną ani zarozumiałą. Jeśli mówisz o pisiewiczach rozwalających zakład i związkowcach dbających jedynie o własne tyłki i kasę dla siebie to zgoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie się coś w tym mieście dla ludzi dzieje mamy galerie imprezy mecze pojawiajo się zacne kapele a będzie jeszcze więcej jak już nowo hale prezydent zbuduje brawo dla prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie się coś w tym mieście dla ludzi dzieje mamy galerie imprezy mecze pojawiajo się zacne kapele a będzie jeszcze więcej jak już nowo hale prezydent zbuduje brawo dla prezydenta
  Wybory się zbliżają i klakery Grobla szleja ze swymi demagogicznymi kłamstwami. Jak tam fikcyjny start Śliwińskiego na radnego w celu nabicia głosów innymkandydatom= miernotom Grobla? Myślicie, ze się nabierzemy na wasze ohydne kłamstwa i ordynarne hochsztaplerstwa????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% racja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie coś fajnego ktoś zorganizował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patola z wolki tlumnie przybedzie. Bachory sie w koncu porzadnie wymocza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza dla buraków, ale w Puławach tylko taki poziom możliwy, z taką władzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gwiazda, o którą prosili mieszkańcy Puław uczestniczący w ostatnim budżecie obywatelskim – Meffis". No to pogratulować obywatelom Puław gustu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Hrabio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze żeby ludzie pracujący w Azotach byli bardziej ludźmi zamiast nadętymi bubkami. A tak niestety w tym mieście jest. Uważają się za lepszych. Taka lokalna rasa panów. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale niestety z małymi wyjątkami tak jest. Mała mieścina i Ci co mają kasę. To oni. Bardzo nieprzyjemne wrażenie robią. Lepsi od innych jakby Pana Boga złapali za nogę. Czy się mylę?
 Ale pier..sz głupoty,nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy sam głosowałes? Pewnie nie. Lepiej teraz na kogoś zwalać... To jak jak z wyborami. Nie idę bo nie ma kandydata takiego jak ja chce ( może sam wystartujesz?) a po wyborach same narzekania że tak źle żeście wybrali. Weź i ty odpowiedzialność za swoje wybory. Nie głosowałeś nie dyskutuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zagłosujecie na Gorbla to co się tu pultacie ????!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeszcze żeby ludzie pracujący w Azotach byli bardziej ludźmi zamiast nadętymi bubkami. A tak niestety w tym mieście jest. Uważają się za lepszych. Taka lokalna rasa panów. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale niestety z małymi wyjątkami tak jest. Mała mieścina i Ci co mają kasę. To oni. Bardzo nieprzyjemne wrażenie robią. Lepsi od innych jakby Pana Boga złapali za nogę. Czy się mylę?" - mylisz się i to bardzo, " rasa panów " jak piszesz to pisiory i takie głąby jak ty czyli " prawdziwi chrześcijanie "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie zaprosili Zakopower jak na pikniku z Azotów. Myślqałem, że tam usnę. Gdzie tam POWER? Chyba zakopane. Plus był taki, że po tej nudzie wyszło na scenę Disco Polo. I wtedy zaczęła się zabawa. Widać jaka muzyka porusza ludzi do tańca. Dlatego występ zespołu Effect uważam, za dobry pomysł. A nie jakieś tam Raz, Dwa, Trzy jak kilka lat temu. Kto tego słucha? Chyba dziadki w fotelu tuż przed zaśnięciem. Tego typu nudna muzyka nie nadaje się na imprezy, ludzie.... Jak robita w Marinie imprezy - zapraszajcie Disco Polo, a nie nudziarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...