Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TAK TO JUŻ JEST JAK SIĘ BURAKI DORWĄ DO WŁADZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, który tak się zachowuje nie powinien być radnym, nie powinien też kandydować na publiczne funkcje. Takie postępowanie pownno być przykładnie ukarane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo twarzowe zdjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Be jest słynny w okolicach Markuszowa ze swojego podejścia do ludzi którzy śmią się z nim nie zgadzać.Upokarzanie, wyzwiska, wyciąganie jakiś spraw rodzinnych sprzed 100 lat to jego codzienne metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowiek, który tak się zachowuje nie powinien być radnym, nie powinien też kandydować na publiczne funkcje. Takie postępowanie pownno być przykładnie ukarane.
A to jest sprawa wyborców czy Go wybiora czy nie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko sąd Barwińskiego skaże prawomocnym wyrokiem - będziemy mieli radnego - przestępcę. Przestępca w radzie gminy Markuszów - nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fd napisał:
A to jest sprawa wyborców czy Go wybiora czy nie?.
Z taką kartoteką to powinien siedzieć w tej swojej budzie i nie wychylać nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosy kupione za tanie wino - efekt - przestępcze zachowania radnych na czele z przewodniczącym - to codzienność. Tacy ludzie reprezentją gminę Markuszów. Ich nikt demokratycznie nie wybrał. Sami się wepchnęli do koryta. Pośmiewisko na całą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek jest mądry, grzeczny i mówi mi same miłe rzeczy. Basia z Powiatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANAEMIA napisał:
Leszek jest mądry, grzeczny i mówi mi same miłe rzeczy. Basia z Powiatu
Chyba cię posrało Basiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barwiński z Kurowa - dlaczego jest radnym w Markuszowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społecznościowy portal rolniczy Zarejestruj się! OGŁOSZENIA ROLNICZE http://www.rolnicy.net/media/images/1285787162.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawron na zdjęciu już nie jest radnym, teraz kolej na obecnego przewodniczącego. Z czego będzie żył bidulek. Gawron ma gospodarstwo, a Leszek do roboty się nie nadaje, nigdzie nie zagrzał miejsca jako pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nerwowy jakiś. Musi uważać bo mu żyłka pęknie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturą "demokracji" jest to,że większość zawsze się myli.I jednocześnie wmawia się gawiedzi,że to najlepszy ustrój.Czy wierzę,że może być inaczej?NIE, BO TO NIE BYŁABY WIARA TYLKO GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moglibyście juz tej zakazanej mordy nigdy nie pokazywać????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenas Jarnicki to świetny adwokat i wie co mówi - jeśli powiedział, że ma mocne dowody - to je ma i oskarżony Barwiński odpowie za swoje wyjątkowe chamstwo, poniżanie, znieważania, pomawianie. Ten człowiek powinien być izolowany od normalnych ludzi, gdyż stanowi zagrożenie dla innych osób. Tak zachowują się przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Gdzie można się dowiedzieć ile kosztował mieszkańców gminy Markuszów Barwiński mieszkający w gminie Kurów? Słyszałem, że to bardzo kosztowny radny i chciałbym się dowiedzieć dokładnie ile wydali na niego oraz na Sokołowską, Korzonkową, Łukasikową podatnicy z gminy Markuszów. Z kilku według mnie wiarygodnych źródeł słyszłem, że to są bardzo duże sumy. Może autor artykułu uzyska skądś informacje na ten temat i je upubliczni. Nie wiedziałem, że Barwiński robi takie numery w urzędzie, bardzo dziekuję za rzetelny i obiektywny artykuł. Ludzie o takich rzeczach powinni wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Gdzie można się dowiedzieć ile kosztował mieszkańców gminy Markuszów Barwiński mieszkający w gminie Kurów? Słyszałem, że to bardzo kosztowny radny i chciałbym się dowiedzieć dokładnie ile wydali na niego oraz na Sokołowską, Korzonkową, Łukasikową podatnicy z gminy Markuszów. Z kilku według mnie wiarygodnych źródeł słyszłem, że to są bardzo duże sumy. Może autor artykułu uzyska skądś informacje na ten temat i je upubliczni. Nie wiedziałem, że Barwiński robi takie numery w urzędzie, bardzo dziekuję za rzetelny i obiektywny artykuł. Ludzie o takich rzeczach powinni wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barwiński jest chory na władzę. Wymaga leczenia - radykalnego poprzez amputację ryja od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 31

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...