Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chłopie, zamiast kupować drogie profesjonalne buty trzeba było dać tą kasę Tomkowi. Jesteś chyba z Kazimierza. No to zamiast iść 55 km, z czego i tak kasy nie będzie, przeleć się po bogatych kolegach, którzy mają restauracje, gdzie kawa kosztuje 12 zł i po pensjonatach, gdzie się za nocleg płaci po 300 zł. W dwie godziny zbierzesz całą potrzebną Tomkowi kasę. Komu te 5 tys ulotek rozdacie? Przecież na trasie będziecie mijać tylko jadące samochody. Zrób akcję w Kazimierzu, gdzie sami bogacze mieszkają, a nie będziesz po wsiach chodził, gdzie ludzie ledwie koniec z końcem wiążą. Szkoda mi Tomka. to świetny chłopak. ale tak mu nie pomożesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, zamiast kupować drogie profesjonalne buty trzeba było dać tą kasę Tomkowi. Jesteś chyba z Kazimierza. No to zamiast iść 55 km, z czego i tak kasy nie będzie, przeleć się po bogatych kolegach, którzy mają restauracje, gdzie kawa kosztuje 12 zł i po pensjonatach, gdzie się za nocleg płaci po 300 zł. W dwie godziny zbierzesz całą potrzebną Tomkowi kasę. Komu te 5 tys ulotek rozdacie? Przecież na trasie będziecie mijać tylko jadące samochody. Zrób akcję w Kazimierzu, gdzie sami bogacze mieszkają, a nie będziesz po wsiach chodził, gdzie ludzie ledwie koniec z końcem wiążą. Szkoda mi Tomka. to świetny chłopak. ale tak mu nie pomożesz
  A Ty co zrobiłeś dla Tomka? Niech zgadnę. Nic nie zrobiłeś. A jeśli tak, to daruj sobie te głupkowate komentowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat nie był głupi komentarz. Zgadzam się, że takie akcje nie przynoszą żadnych efektów - niestety. Dla mojego synka też były organizowane marsze. Nic to nie dało - nawet złotówki nikt nie wpłacił. Pomogła dopiero organizacja koncertu, aukcji i akcja na facebooku. W dwa tygodnie zebraliśmy całą sumę, a było to prawie 50 tys. zł. Akcje typu marsz robią tylko złudną nadzieję i nie wymagają żadnego wysiłku organizacyjnego. Dlatego ich efekty są marne, a właściwie nie ma ich wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w Nałęczowie widziałam jak młodzi ludzie rozdawali ulotki dotyczące choroby pana Tomasza i Fundacji pod opieką której się znajduje. Domniemuję zatem, że była to akcja w ramach marszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...