Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tych chińskich sklepach to tak niemiłosiernie śmierdzi, tymi ich plastikami, klejami itp. badziewiami używanymi do produkcji wątpliwej jakości wyrobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypierdalać z tym media marktem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co komu ten mediamarkt? Kolejny taki sklep w Puławach a wszędzie to samo. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to dobra zmiana, zawsze jak kupowałem elektronikę (komputer, aparta itp) to w Lublinie. W Puławach oferowano zawsze modele nieco starsze i droższe niż w sklepach lubelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bede wszysko tam kupować bo tam bedzie wszystko tanio, szkoda mi tyko tej Pandy. Sebek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy narzeka na to że supermarkety wszędzie, ale wszystko chcą ludzie jak najtaniej, to musi być z chin bo polak za darmo przez 10 lat nie będzie pracował :), a każdy wie że tam są obozy pracy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKIE MARKETY NARZEKAJĄ NA ZALEW CHIŃSKICH WYROBÓW, TO DLACZEGO SAME JE SPRZEDAJĄ. TO SAMO KUPISZ W CARRE..., REA..., CZY TES.... TYLKO ZA WIELE WIĘCEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mile zaskoczona.Nareszcie powstanie porządny sklep z elektroniką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mile zaskoczona.Nareszcie powstanie porządny sklep z elektroniką.
Popieram...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jysk :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklep nie dla idiotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, mogli otworzyć Jysk! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, wreszcie Panda będzie w centrum. Nie trzeba będzie chodzić po zadupiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i teraz RTVEuroAGD oraz Media Ekspert czy tam Avans straca klientów, bo każdy będzie wolał iść do znanego Media Marktu. Szkoda, że Jysk'a nie wybrali. Wolałbym Jysk, bo takich sklepów a'la IKEA brakuje w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jysk :(Dokładnie. Wolałbym też. A tak obok EURO RTV AGD i Media Ekspertu oraz NEONET-u jeszcze Media Markt. Za to sklepu oferującego wyposażenie wnętrz z prawdziwego zdarzenia nie ma. No może troche jest w Leroy Merlin ale dupy nie urywa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>kupowanie elektroniki w marketach po tym poznasz mentalną biedę  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salę zabaw zlikwidują czy się przenosi w inne miejsce? Mój przedszkolaczek będzie zawiedziony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po cholerę kolejny sklep z elektroniką. Już ten Jysk był by lepszy. Powiedzcie - co ile czasu kupujecie sprzęt elektroniczny? Lodówkę raz na 10 lat? Radio raz na 5 lat? Telefon raz na 3 lata? Telewizor raz na 10 lat? Za to jakiś gadżet do domu to częściej by się zdało, szczególnie kobiety miałyby fajnie... Dlatego uważam, że Jysk byłby lepszy.... a tak obok NEO-NETU, RTVEuroAGD, AVANSU czy Media Ekspertu będziemy mieli kolejny Media Markt....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tego artykułu i bzdur w nim wypowiedzianych. Jedyne co się zgadza, to chyba to, że powstanie Media Markt i nic poza tym. Jak było naprawdę to wiedzą właściciele galerii Nova i Centrum Chińskiego Panda. Jedno można powiedzieć, że kura co znosiła im złote jaja i przyciągała klientów właśnie się wyprowadziła, a wątpię że market z elektroniką będzie miał takie zainteresowanie co chińczyk. Galeria już świeci pustkami:) i co chwilę otwiera i zamka się nowy butik. ciekawe który następny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu Media Markt a nie Avans/Media Expert, w którym jest drogo i nic ciekawego nie ma. Konkurencja się przyda dla tych pseudo elektromarketów. Bo zaopatrzenie obecnych w porównaniu do Lublina choćby to kpina. Wybór a raczej brak większego wyboru w sprzęcie. U chińczyka byłem raz czy dwa, smród przy wyjściu na Zieloną aż mdli. Przy Tesco zresztą to samo od wejścia, aż się dziwię kogo te chińskie badziewie przyciągało. Połowa tego towaru pewnie była toksyczna. Jysk szału nie robi, byłem w warszawskim i lubelskim. Drogie badziewie, rozlatujące się po 2-3 miesiącach. Ikea niedługo powstanie w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...