Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ogloszenia o prace w tej nowej hali to gdzie beda publikowane? Ibdlugieac js neda urzedasy, sportowcy czy ludzie wykwalifikowani do zarzadzania i obslugi obiektow rozrywkowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialo byc OBSLUGIWAC JA BEDA. Wszechobecne reklamy zaslaniaja juz nawet pole do pisania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę cię martwić ale castingi się już skończyły a zarząd tego obiektu już pewnie od roku działa i pieniądze bierze, nie duże, bo przecież po 25 tyś na miesiąc, to chyba nie jest za wiele za zajmowanie tak odpowiedzialnego stanowiska. Odnośnie castingów, przyszło 1500 osób, ale jakimś dziwnym trafem pracę otrzymały żony i mężowie pracowników urzędu miasta oraz pociotki wydziału sportu i rekreacji nie mam pojęcia jak to się stało na pewno byli najlepsi na te stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę cię martwić ale castingi się już skończyły a zarząd tego obiektu już pewnie od roku działa i pieniądze bierze, nie duże, bo przecież po 25 tyś na miesiąc, to chyba nie jest za wiele za zajmowanie tak odpowiedzialnego stanowiska. Odnośnie castingów, przyszło 1500 osób, ale jakimś dziwnym trafem pracę otrzymały żony i mężowie pracowników urzędu miasta oraz pociotki wydziału sportu i rekreacji nie mam pojęcia jak to się stało na pewno byli najlepsi na te stanowiska.
 Dzwoniłem do UM. Wbrew twojemu szczuciu nikt nie został zatrudniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miała być Elektrownia w Puławach. Zarząd wybrany, ludzie zatrudnieni. Wydano kilkanaście milionów. Nie zrobiono nic, z pomysłu się wycofano, tak się wydaje kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...