Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miała być praca za granicą, okazało się coś innego. Musieli kraść

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2019 r. o 22:33 Powrót do artykułu
Nauczyciel powinien zarabiać 10 tys., lekarz rezydent powinien zarabiać 10 tys., pielęgniarka powinna zarabiać 10 tys. A co na to ludzie ciężko 8 godz./dziennie pracujący za 3500 brutto, z wyższym wykształceniem i stażem pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Żaklina to córka Antoniego hadziarasa w kapeluszu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy roman ludwik s ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nima czym się chwalić, bo wyższe to tak naprawdę mój pies jakby się uparł tez by miał ,dzisiaj ten kto go nie ma, to albo czyste lenistwo albo mądry bardzo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel powinien zarabiać 10 tys., lekarz rezydent powinien zarabiać 10 tys., pielęgniarka powinna zarabiać 10 tys. A co na to ludzie ciężko 8 godz./dziennie pracujący za 3500 brutto, z wyższym wykształceniem i stażem pracy?
 Ci winni sumiennnie pracować na wynagrodzenia tych szczególnych grup społecznych, a tak swoją drogą to gdzie tak dobrze za 8h płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak polakowi ŚWINIĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ci bandyci to pewna mniejszość etniczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Krzysztof G. to kuzyn Krzysztofa Jeżyny ze Szczecina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ludzie robią.. dlatego trzeba jeździć ze sprawdzonymi agencjami. ja dwa razy wyjeżdżałem do holandii z otto i wszystko było ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...