Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto nie da 20 tys. zł młodej piosenkarce. Radni chcieli, prezydent się nie zgodził

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2019 r. o 14:12 Powrót do artykułu
I co zadowoleni jesteście z siebie? małe jazgotliwe pieski ogrodnika!
 Pieski jazgoczo karawana idzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są zespoły które już promują miasto. Silvers, Yummy Mummy, Eksa, One Day. Lepiej podzielić tą kwote na te zespoły.
Sportowcom w mieście stwarza się warunki do rozwoju. Puławscy młodzi muzycy grają po zagrzybionych piwnicach.
przecież hala za 100baniek będzie też koncertowa i głównie dla puławskich młodych muzyków - mecze pewnie tam będą góra raz na miesiąc, a na codzień hala musi zarabiać
Nowo budowana hala tylko z nazwy będzie "widowiskowa". W projekcie nie uwzględniono przystosowania akustyki wnętrza. Przy głośniej muzyce będzie słychać  wielkie BUM BUM i nic więcej.
To Żaden problem - teraz wystarczy tylko dostosować repertuar i gusta gawiedzi do wyjatkowej akustyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku daj spokuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 tys zł to niewielka kolacja z deweloperem kosztuje. Bez muzyki na żywo. Można pomóc dziewczynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jedzie zarobić w wakacje do Mahlmann-gemusebau a wiekszosć Puławian w jej wieku i nie tylko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi, jestem lepszy! Transkrypcja zapisu nutowego: śpiew: c-c-d-d-e-d-c, słowa: "Puła Puła Pu ła wy", akordy: C-C-G-G-C-G-C, tempo: allegretto. Proszę o 20 tysięcy wsparcia, dziękuję.
 Proponowałbym C7/D7/Gsus/Am9. Bardziej nastrojowo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bardziej podoba mi się prezydent Maj. Gość ma jaja. Nie daje kasy na prywatne biznesy. A ta cała gadanina o promocji Puław w związku z tą płytą to ściema. Tak to każdy może powiedzieć że promuje Puławy a tak naprawdę promuje siebie. Trzeba zapracować na sukces samemu, truskawki zbierać, a nie daj, daj, daj.... to nasza kasa, wspólna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodząca z Puław .... mieszkanka Warszawy.... he he.... co? W Warszawce nie chcieli dać kasy? To przypomniało się o Puławach?.... he he.... a tu pupa blada...... he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Kulturalnie umiera!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam sportowca który od lat mieszka w Puławach, uprawia dyscypline olimpijską, zdobywa medale Mistrzostw Polski, staruje w wielu zawodach i nic od miasta nie ma- żadnego wsparcia , bo REPREZENTUJE KLUB SPOZA PUŁAW. A dlaczego? Bo w Puławch nie ma klubu z jego dyscypliną I DLATEGO MIASTO GO NIE WSPIERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tata, właściciel myjni samochodowej kopsnie dwie dychy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE MAJ! Decyzja prezydenta Maja ze wszech miar słuszna i jedyna właściwa. Pieniądze na cele kulturalne są przyznawane w drodze konkursów ogłaszanych prze UM. Trzeba wziąć udział i przekonać komisję do przyznania środków, ale nie aż w takiej wysokości bo budżet konkursu na to nie pozwala., a nie jeden tylko kilka projektów otrzymuje dofinansowanie. A poza tym są rodzice, rodzina, przyjaciele, zbiórki internetowe itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile pieniędzy dał prezydent na zorganizowanie styczniowego koncertu Mazowsza? Czy parafia  startowała w konkursie? Na stronie urzędu nie znalazłam informacji na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdź ruro powiedz mi to prosto w oczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tata, właściciel myjni samochodowej kopsnie dwie dychy.
 Przyjdz ruro i powiedz mi to prosto w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazgot i nic więcej. Dziewczyna chciała spełniać swoje marzenia a tu nic tylko zawiść i złośliwość maluczkich bez talentu i polotu. A do tego trzeba jeszcze dorzucić temat dyrektora muzeum i chemika. A co oni wam uczynili, że tak ich nie lubicie? Jak na razie to nieźle sobie radzą. Weźcie się za jakąś porządną robotę nieszczęśliwi ludzie. Wasze życie to musi być niezła jazda - bez pasji, jakiegokolwiek hobby i przyjaciół. Bo z takimi zrzędami to nikt normalny nie wytrzyma... Żal mi Was. Żebyście choć w połowie mieli serce do kultury i sztuki tak jak dyrektor Chemika je ma :) współczuję bezbarwnego życia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazgot i nic więcej. Dziewczyna chciała spełniać swoje marzenia a tu nic tylko zawiść i złośliwość maluczkich bez talentu i polotu. A do tego trzeba jeszcze dorzucić temat dyrektora muzeum i chemika. A co oni wam uczynili, że tak ich nie lubicie? Jak na razie to nieźle sobie radzą. Weźcie się za jakąś porządną robotę nieszczęśliwi ludzie. Wasze życie to musi być niezła jazda - bez pasji, jakiegokolwiek hobby i przyjaciół. Bo z takimi zrzędami to nikt normalny nie wytrzyma... Żal mi Was. Żebyście choć w połowie mieli serce do kultury i sztuki tak jak dyrektor Chemika je ma :) współczuję bezbarwnego życia.
Hahaha żal to tych co wierzą w dobroć dyrektora DCH, dobry aktor, ale tylko marnotrawi pieniędze mieszkańcow. Gdyby nie straty z imprez organizowanych przez DCH to może Angelika by dostała dofinansowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój dziewczynie. Zachowujecie się jak potłuczeni. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale tam chyba nie mysla, a nie mogli jej dac mniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...