Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Pauli opowie, jak wyrwał się z piekła

Utworzony przez CZYTELNIK, 30 września 2012 r. o 18:47 Powrót do artykułu
To po kiego ... przemycał ??? Dobrym człowiekiem to on przecież nie jest. Pomnik mu jeszcze postawcie w tych Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pieknie, jeszcze sie rozczule nad biedactwem, że miał depresje i bylo mu ciężko. Widział co robi, podjał ryzyko więc w czym rzecz. Jestem wkurzony na króla Tajlandii, że zamiast postapić jak wladca czyli stosowac prawo, które sam pewnie uchwilil, zrobił z siebie frajera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Ojciec Klimiec mawia apropos ryzyka: "W ruletce nieważne które pole obstawisz- i tak diabeł krupierem”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co ja zapieprzam 35 lat za najniższą krajową, byłam kilka razy przemyciła narkotyki i żyła jak gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma 40 lat, do tego przesiedział 6 lat, także jak go zamykali to był stary chłop, po 30, a nie, że 18 latek, który jeszcze nie wiedział dobrze, że za takie coś zamykają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stary,a dorosły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
no pieknie, jeszcze sie rozczule nad biedactwem, że miał depresje i bylo mu ciężko. Widział co robi, podjał ryzyko więc w czym rzecz. Jestem wkurzony na króla Tajlandii, że zamiast postapić jak wladca czyli stosowac prawo, które sam pewnie uchwilil, zrobił z siebie frajera.
Men powiedz gdzie przeczytałeś, że ktoś się nad Nim rozczula. (napisałeś swój komentarz jako druga osoba na forum) Poza tym chciałbym, żeby np. Twój syn popełnił taki życiowy błąd. Ciekawe co byś wtedy pisał o prawie uchwalonym w Tajlandii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam jego książkę. Przemycał śladowe ilości marihuany, a nie nie wiadomo jakie narkotyki. Więc juz tak nie plujcie katolicy, może się trochę pomódlcie z okazji niedzieli:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obchodzi mnie za co trafił za kratki. Książka jest świetna. Przeczytałem w 2 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemytnik narkotyków bohaterem, którego reklamuje Kurier, rewelacja! Czekamy na reklamę jakiegoś handlarza żywym towarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh, nie "Kurier" a "Sztandar Ludu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michale z całym szacunkiem, ale postąpił pan jak deb***, że poszedł na to transportowanie towaru.... nawet jak panu wmówili, że to nie narkotyki - każdy by się domyślił, że coś tu śmierdzi... skoro wiadomo jakie kary są za szmuglowanie gówna, to można się było domyślić, że nikt nie chce aby szmuglowało się batoniki czekoladowe za kasę... To co pan przezył, to na własne życzenie. Nikomu tego nie życze, a jednoczesnie gratuluję szczęścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką młodego człowieka.Rozumię co jego rodzice przeżyli!!!Każdy może popełnić błąd,nikt nie jest doskonały.A to że opisał swoje przeżycia z pobytu w tajlandzkim więzieniu to jego sprawa...Podzielił się i przestrzegł innych przed tym czego sam doświadczył!!!BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to po co ja zapieprzam 35 lat za najniższą krajową, byłam kilka razy przemyciła narkotyki i żyła jak gość
To proszę bardzo przemyć i żyj/gnij/ jak gość w tajlandzkim więzieniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem matką młodego człowieka.Rozumię co jego rodzice przeżyli!!!Każdy może popełnić błąd,nikt nie jest doskonały.A to że opisał swoje przeżycia z pobytu w tajlandzkim więzieniu to jego sprawa...Podzielił się i przestrzegł innych przed tym czego sam doświadczył!!!BRAWO!!!
Niby za co to BRAWO??? Mam gratulowac odwagi? Czy może głupoty? Wy tępy narodzie - trzeba was przestrzegać przed wszystkim, bo jesteście naprawdę tak głupi, że nic nie widzicie, że ktoś was ubiera w gówno? Potem gadają za granicą - głupie Polaczki psując opinię normalnym Polakom... i co się dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz napisał książkę i jeszcze na tym zarobi. To :"dzielenie się" to nie żadne ostrzeżenie tylko marketing w celu zrobienia rozgłosu by więcej tej książki się sprzedało. Ten artykuł juz wam pokazał tą książkę i kilku z was zapewne poleci ją kupić. I o to chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Niby za co to BRAWO??? Mam gratulowac odwagi? Czy może głupoty? Wy tępy narodzie - trzeba was przestrzegać przed wszystkim, bo jesteście naprawdę tak głupi, że nic nie widzicie, że ktoś was ubiera w gówno? Potem gadają za granicą - głupie Polaczki psując opinię normalnym Polakom... i co się dziwić.
ZA TO ŻE MIAŁ NA TYLE ODWAGI ŻEBY O TYM NAPISAĆ KSIĄŻKĘ.NIE KAŻDEGO BYŁOBY NA TO STAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Niby za co to BRAWO??? Mam gratulowac odwagi? Czy może głupoty? Wy tępy narodzie - trzeba was przestrzegać przed wszystkim, bo jesteście naprawdę tak głupi, że nic nie widzicie, że ktoś was ubiera w gówno? Potem gadają za granicą - głupie Polaczki psując opinię normalnym Polakom... i co się dziwić.
Już samo to że przeżył w tym piekle 6 lat.Inny na jego miejscu popełniłby samobójstwo na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Już samo to że przeżył w tym piekle 6 lat.Inny na jego miejscu popełniłby samobójstwo na 100%.
Wiadomo, że lekko nie miał. Można napisać, że miał przesrane. Rozumiem to. Są jednak różni ludzie. Jeden by popełnił samobója inny nie... wiadoma rzecz. Twoja wypowiedź brzmi jakoby większość zaraz popełniła samobójstwo. Nie sądzę że bnależało by tak stawiac sprawę. Wiele osób ma chęć życia większą niz nam się wydaje. Zresztą nie użalajmy się tak za wszystkimi, których cwaniacy wprowadzają w ślepą ulicę, a którzy zauważają to dopiero jak jest już za późno bo są zaślepieni, albo własną głupotą, albo kasą którą można "łatwo" zaropbic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZA TO ŻE MIAŁ NA TYLE ODWAGI ŻEBY O TYM NAPISAĆ KSIĄŻKĘ.NIE KAŻDEGO BYŁOBY NA TO STAĆ!!!
No co ty? Naprawdę? Ja cie - Niesamowite jest to co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...