Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem spod Krakowa. Byłem kilka razy na strzelnicy w Wąwolnicy na zajęciach w firmie SHOOTER. Po tym jak się mną tam zajęli stwierdzam, że są nieocenionymi fachowcami. Wielu rzeczy się dowiedziałem takich co nikt nigdzie mi nie przekazał. Dzięki temu zdałem celująco egzamin praktyczny do Szkoły Oficerskiej. Jak opowiadam kolegom jaką macie tam strzelnicę, jacy są tam rzyczliwi ludzie, jaka ciepła i serdeczna atmosfera tam panuje to wszyscy zazdroszczą, że u nas takiego obiektu nie ma. Są tylko typowo komercyjne strzelnice, na których tylko ździerać kasę potrafią i nic więcej. Apeluję do przeciwników strzelnicy: DOCEŃCIE TO CO MACIE BO TO SKARB, KTÓREGO MOGLIBYŚCIE NIE MIEĆ TYLKO WZDYCHAĆ DO INNYCH TAK JAK MY WZDYCHAMY... pozdrawiam gościnne lubelskie progi. Do zobaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)Trzeba  porozumieć  się  z   Dowództwem  VII pułku  w  Lubli nie  przy  Al.Racławickiej---  oni  mieli  piękne  tereny  do  zajęć  taktycznych  ze  strzelnicą   na  tzw.  górkach  czechowskich .    Jeźeli  nie ,  to  z  całą  pewnością  jest  piękna  strzelnica  Jednos tki  KBW  Majdanek .    Rozmawiajcie  z  Dowódcą  tej  Jednostki  Wojskowej  a   On  zapewne  zez woli  na  zajęcia  na  tej  strzelnicy .    Powodzenia .
Jednostki na Majdanku nie ma już od lat, zresztą jeżeli protesty są na wsi, to co dopiero by się działo gdyby chieć strzelać w mieście? Dlatego już istniejące strzelnice są takie cenne, jak słusznie ktoś zauwazył wyżej - łatwo zamknąć, otworzyć - tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, Wójt nie ma nic do gadania bo nie ma jest właścicielem strzelnicy, udziela się tylko medialnie, jak to niby "godzi ludzi" i szuka kompromisów, a tak naprawdę g...no wie i nic nie może zrobić. Kilku burków po prostu chce zniszczyć, fajną pracę i inicjatywę ludzi....., jak to w Wąwolnicy, chamstwo i zawiść, przeklęte miejsce normalnie, z którym nic już się chyba nie da zrobić, skoro każda inicjatywa jest tłamszona w zarodku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...