Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Kazimierza Dolnego zadecydują, na co wydać pieniądze z budżetu obywatelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2019 r. o 12:07 Powrót do artykułu
....to miejscowość w naszym powiecie i w ramach solidarnościowego pójścia w wspólnej sprawie czynem godnym by by było dac te pieniądze do Pulaw co to mamy problem z długami w nawiązana do budowy Świątyni Bożej i dokończeniem posługi wiernych chrześcijan i katolików wspólnie. Kazimierz się bez tych pieniędzy nie zawali a każdy obywatel i ten co tam mieszka będzie dowodził swojego przywiązania do wiary naszych ojcow! Pokaże się POmatolom jak we wspólnocie serc można działać ku chwale Boga Ojca! Lewaki nie pomogą ale Polacy tak poczynią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie parking?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ostatnio w Muzeum Nadwiślańskim i doszedłem do wniosku, że są to zmarnowane pieniądze wydawane na ten przybytek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych murali! Nic co zmienia oryginalny wygląd Kazximierza - sennego, pięknego, małopolskiego miasteczka w Małopolskim Przełomie Wisły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje mural z JK trzymającym młotek i tłuczek do mięsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje mural z JK trzymającym młotek i tłuczek do mięsa.
  Mural to tylko z żołnierzami wyklętymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Muzeum Nadwiślańskie jest zainteresowane takim muralem na ścianie swojego budynku? Co ma wspólnego Kazimierz Wielki z muzeum? Czy WKZ wyrazi na to zgodę? Dwa grzyby w jednym rynkowym barszczu zakrawają o kicz, tandetę i przerost formy nad treścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kazimierz Wielki a nie Sprawiedliwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ostatnio w Muzeum Nadwiślańskim i doszedłem do wniosku, że są to zmarnowane pieniądze  wydawane na ten przybytek!!!!
 Przez ostatnie dziesięć lat muzeum zarządzali ludzie związani z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje mural z JK trzymającym młotek i tłuczek do mięsa.
Mural to tylko z żołnierzami wyklętymi.
 Np. "Zapora" ze swoimi chłopakami byłby jak najbardziej OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W mieście artystycznym, za jaki Kazimierz się uważa, od wielu lat nie powstała żadna realizacja artystyczna w przestrzeni miasta." - mam problem, ze zrozumieniem co autor miał na myśli formując to zdanie, a w szczególności z fragmentem: "za jaki Kazimierz się uważa.", tzn. Kazimierz siebie uważa za ...? czy może Kazimierz jest uważany za ... przez ...?, a może jeszcze inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że się Kazimierzacy nie dadzą się omamić tym projektem przytłaczającego rynek malowidła. A przy tym pytanie: dlaczego król Kazimierz tylko z tatuażem, może też z papierosem w ustach? Obecnie wszystko można uznać za "artystyczne"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że muzeum zarządza pis!!!!! Dlatego taka tandeta!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mural nie wygląda dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...