Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Wąwolnicy nie wierzyli w to, co widzą. Po ulicy biegał uciekinier z Mini Zoo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2020 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Słabe to ogrodzenie jeśli zdołała uciec zebra??? Głupie tłumaczenie że się wystraszyła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zebry biegają po wsi". Kolejny dowód na to, że klimat się ociepla ;o))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Mexyk :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wąwolnicy chyba wszyscy mieszkańcy wiedzą o mini zoo w Wojciechowie, więc na widok zebry raczej nikt nie był zszokowany i dobrze wiedział skąd uciekinierka... Dziennik na poziomie click bait spada coraz niżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pozniej sie dziwicie, ze murzyn w lubelskim, spowodowal wypadek bo na droge wbiegla mu antylopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kiedyś przed laty szedłem sobie na Plac Litewski,patrzę , a tu żywy słoń sobie stoi. A że to było w czasach studenckich, to stanąłem i zacząłem się zastanawiać kiedy ostatnio piłem i co? Bo chyba mam zwidy. Okazało się, że przyjechał jakiś cyrk i w ten spoób się reklamował! (słoń był indyjski, więc trochę mniejszy). Do dzisiaj wspominam z uśmiechem to wydarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kiedyś przed laty szedłem sobie na Plac Litewski,patrzę , a tu żywy słoń sobie stoi. A że to było w czasach studenckich, to stanąłem i zacząłem się zastanawiać kiedy ostatnio piłem i co? Bo chyba mam zwidy. Okazało się, że przyjechał jakiś cyrk i w ten spoób się reklamował! (słoń był indyjski, więc trochę mniejszy). Do dzisiaj wspominam z uśmiechem to wydarzenie.
 A ja kiwdys bylem na miejscu krecenia filmu "To ja zlodziej" patrze a tam na glownym planie tusk stoi z kolegami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak MEKSYkK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieszyła się do wód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszła nauczać ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...