Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Puław straciła w jednej chwili 70 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 15:52 Powrót do artykułu
Młodzi nie mają nic. Uciekają z Puław. Seniorzy jak widać mają ogromne oszczędności na kontach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puszczają kasę oszustom i jeszcze płaczą jacy oni biedni. Oczywiście tez twierdzą ze wszystko im się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***enie o szopenie, czy to puławy czy to lublin czy to co dla młodych w tym województwie się nic nie robi !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ciemnota! Tyle się o tym trąbi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówił klasyk - głupota ludzka i wszechświat są nieograniczone, choć co do tego drugiego mam wątpliwości. Chciała zaistnieć, być sławna i mądra a wyszło jak w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z kolegą. Wszędzie o tym mówią telewizji i radiu itp. jakim to trzeba być naiwnym żeby dać się na to nabrać brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durni nie braknie ..oddała dobrowolie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej ciekawe skad te dziadki maja po kilkadziesiat i kilkaset tysiecy na kontach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przeciez można łatwo sprawdzić do kogo należy konto na które poszły pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić może być łatwo, ale on teraz pewnie chleje w jakiejś norze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie im pieniądze lekko przyszły kiedy tak lekką ręką oddają, bo ja jak zapieprzam 40 lat za nainiższą krajową, to jak ktoś odemnie chce złotówkę to pytam się po co, na co i dlaczego i nie daję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Najbardziej ciekawe skad te dziadki maja po kilkadziesiat i kilkaset tysiecy na kontach.
 Przecież to proste, ale jak widać nie dla wszystkich. Czy dziadkowie chodzą po imprezach ,klubach, tracą pieniądze na bzdety??. Żyją oszczędnie. Jakie to dziwne, no nie???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  bym  koniecznie  sprawdził  skąd  złodziej  miał  informację  o  stanie  konta oraz  nr  telefonu  klienta  ''  BANKU  ''.  A  może  to  bliskie      otoczenie  babci  postanowiło ją  oskubać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małoci? napisał:
undefined napisał:
Najbardziej ciekawe skad te dziadki maja po kilkadziesiat i kilkaset tysiecy na kontach.
Przecież to proste, ale jak widać nie dla wszystkich. Czy dziadkowie chodzą po imprezach ,klubach, tracą pieniądze na bzdety??. Żyją oszczędnie. Jakie to dziwne, no nie???.
no właśnie z 1400 zł emerytury to jestem w stanie przez 5-10 lat miliony nazbierać nie chodząc na imprezy, chyba jesteś śmieszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcze są po to, aby ich dymać!!Dobrze, że wydymał to stare, głupie babsko!Teraz skarbówka winna , do niej, zawitać z pytaniem: skąd miała pieniądze i dać domiar, czyli zapłacić podatek od głupoty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "babci"! Dla ciebie jestem śmieszny- ok. Dla siebie jestem realistą i też ok.. Nie każdy marnie zarabiał-też ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...