Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milion złotych od Azotów dla szpitala w Puławach. "Ten remont to było nasze marzenie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 16:13 Powrót do artykułu
Pisowska propaganda. Klasyczne przykrywanie złych wyników finansowych szpitala działaniami PR. A moze ma pamn zyski panie dyr Rybak. Miały być we wrześniu i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale że dyrektor Rybak realizuje program poprzedniej dyrektorki a nie tę swoją nędzną koncepcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Szujowski co tam robi? Ma kolejnego brata do przyjęcia na Azoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powie dyrektor, poseł i prezesy na to że na tomograf ufundowany przez Azoty zapisują teraz na lipiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym Dyrektorkiem szpital pójdzie na dno. Już wkrótce się o tym wszyscy przekonają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tu sami katolicy, którzy cudów oczekują. Ile czasu był zadłużany szpital? Wy chcecie, żeby wszystko było tip top w rok, dwa? Ja będę go bronił, miałem z nim kontakt i dla mnie jest w porządku (moja sugestywna ocena, do której mam prawo). Może lepsza byłaby poprzednia p. dyrektor co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ateisty: to nie są oczekiwania cudów, to oczekiwanie spełnienia obietnic dyrektora. A dyrektor dalej zadłuża szpital, zapytaj o pożyczkę od powiatu i tzw parabanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ta kasa, już była na sprzęt na kardiologię do nowoczesnych zabiegów, który teraz stoi i się kurzy. Ile zabiegów za kadencji dyrektora Rybaka było wykonanych? Może dyrektor odpowie dlaczego jest taki niegospodarny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta tylko żeby jeszcze personel był miły dla rodzących a nie walą tekstami " jak zrobić umiałaś to teraz się nie drzyj"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież dyrektor zwolnił już wszystkie wredne pielęgniarki i położne, a nawet konowałów lekarzy. Teraz są tylko ci empatyczni, z sercem na dłoni dla pacjenta. Nie jest tak? To znowu dyrektor kłamie? O jaka szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepsza zmiana zrobiona przez dyrektora to przywrócenie sprzedaży kartofli i cebuli w holu głównym szpitala. Teraz jest tak jak powinno być swojsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Hania jakaś taka mało elegancka, w roboczym surduciku. Gdzie pani minióweczki z dekoltami? Dyrektor goni do roboty a do przymilania konkurencja duża i młodsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakim prawem taką kasę o tak się przekazuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Azoty spłacą dług szpitala, bo teraz dobra zmiana, a poza tym zdaje się, że  niektórzy też do zadłużenia szpitala się  swego czasu przyczynili.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie. Największe zadłużenie w szpitalu powstało za rządów dyrektora Jedlińskiego, który zatrudnił wyrzuconego z Azotów obecnego prezesa. Prezes spłaca teraz wyrzuty sumienia? Ale szkoda, że nie ze swojej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Słusznie. Największe zadłużenie w szpitalu powstało za rządów dyrektora Jedlińskiego, który zatrudnił wyrzuconego z Azotów obecnego prezesa. Prezes spłaca teraz wyrzuty sumienia? Ale szkoda, że nie ze swojej kieszeni.
to p.Jedliński zatrudniał kiedyś p.Janiszka??...bo juz nie wiem o czym piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geszeft za geszeftem....ciągle wszedzie geszeft za geszeftem....aj waj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że pomaganie szpitalom to jak wlewanie wody do studni bez dna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...