Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miłośniczki zwierząt drą koty. Spór dotyczy podziału dotacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2016 r. o 15:36 Powrót do artykułu
Obie wyrzucić na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani filipowska próbuj pani dalej... z czegoś przecież gigantyczne długi trzeba oddać! Gazeta oddana partnerowi, co by komornik nie wszedł na konto, to zamarzyła się prezesura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Pani po lewej stronie, więc nie będę jej oceniała. Sądom do końca też nie daje wiary. Jeżeli jednak chodzi o tą drugą, miałam przyjemność wiele razy ją widzieć. Jest agresywna, wulgarna i moim zdaniem nieobliczalna. Nie ma żadnej kultury w stosunku do człowieka. Skoro nie jest w stanie radzić sobie z komunikacją z innymi ludźmi, to nie wiem kto myśli, że zależy jej na zwierzętach. Pieniążki można przekazać na jakieś schronisko, albo taką instytucję, która ma wiekszą renomę. A wielka prezes może przecież zorganizować jakąś zbiórkę na karmę, czy inne rzeczy, przecież ma wiele znajomych, którzy napewno jej w tym pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Sandomierska ma miano panienki do towarzystwa. Jak tacy ludzie mogą wogóle zajmować się innymi istotami???!!! Jej wizerunek jest bardzo negatywnie odbierany i to przez większość ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo ja znam tą Panią po prawej Sandomierską czy Jaworską ale jest tak życzliwa że przeszkadza jej nawet stojący przez chwile na chodniku samochód przywożący towar na targ na Norwida i zaraz dzwoni na straż miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIEPRZĘ CIEBIE I WIOLKĘ STAREGO LACHONA CBŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak jaworska ala sandomierska to policyjna agidatorka głowna kapusta kryminalnej policji a z sądowych spraw napewno się znowu wyliże bo jej policja pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac tu że ta pani sandomierska to;masa 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy panstwo,pragnę was ustrzec przed tą panią jaworską.Nie piszcie wulgaryzmów na ta kobietę bo z całą pewnoscią skończy się to w sądzie.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o co tyle rabanu. Nie zauważyliście nawet jak obrabiacie doopy dwóm kobietom. Co raz to ubliżacie im, nie panujecie nad emocjami, pokazujecie swoją kulturę, a właściwie jej brak. To ci, którzy dzielą i dają pieniądze na zwierzęta będą wiedziały co z tym fantem zrobić. Odpuścicie sobie, ręce na kołdrę i spać, bo jutro najbardziej nielubiany przez was dzień - poniedziałek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością szkoda czasu na poświęcanie uwagi takim osobom jak bohaterki artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo do kobiety bez kultury,nie można mieć kultury.Bo kulture i elegancję mają prawdziwe kobiety a nie kury. oczywiście piszę o pani W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Kotami? Żyją?Na jedzenie dla nich wystarczy,dla kotów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pojawi się tu jakiś komentarz prawdziwy czy wszystko to musi pisać ta marna dziennikarzyna z długami i wyrokami? Serio myślisz Filipowska że jak napiszesz mnóstwo komentarzy i pod każdym się podpiszesz inaczej to nie będzie wiadomo kto to? Dziwne że w każdym komentarzu pojawia się to co sobie zmyslilas więc nie wiem czy jesteś na tyle głupia czy co żeby nie ogarnąć że od razu widać że to ty. Ty dobre ziolko jesteś dobrze o tym wiemy oboje, prawda? Chyba będę musiał załączyć siły z Panią Sandomierską i opowiedzieć jej parę ciekawych prywatnych rzeczy. Uważaj z kim się... Bo się to może obrócić przeciwko Tobie. I zluzuj już staruszko. ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z obserwacji, pogłosek i rozmowy..Gdyby ktoś chciał wiedzieć to konflikt wywołal się po tym jak weszła nowa prezes która uporządkowala wszystko to co było w chaosie przez poprzednia. Pani Sandomierska od kiedy pamiętam to chyba będzie 10 lat jest w towarzystwie i jej praca polegała na interwencjach. Zrobiła mnóstwo nie muszą tego pokazywać czyli nie na pokaz a z czystego serca. Kobiety i między innymi Pani Filipowska nie związana z Towarzystwem chciały wyciągać więcej więc był im potrzebny stołek, zywily się pieniędzmi które miały być na zwierzęta i poprzednia prezes już nie dawała rady dlatego poprosiła o zmianę. A te co się zywily jak się dowiedziały że skończyły się pieniądze a będzie karma to pojawił się spór. Pani Sandomierska walczy o zwierzęta a im chodzi tylko o pieniądze. Od razu wyszło kto z jakimi intencjami był w towarzystwie. Ja się cieszę że nastąpiły zmiany i Pani Sandomierska wielokrotnie mi już pomagała w sprawach zwierząt i przyjeżdżala na każdą interwencję która zgłaszałem pomagając mi. To jest kobietą na właściwym miejscu i wreszcie coś zaczęło się dziać w tym TOZie a nie tak jak wcześniej.  Pozdrawiam Pani Wioletko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK VIOLKA MOZE I JEST Z KIBOLAMI ALE CI KIBOLE TAKŻE WIELE ROBIA DLA ZWIERZAT! I PRZESTANCIE WALIC BZDURY O SADACH I WYROKACH. JEST CZYSTA JAK LZA I WCALE TO NIE PRZESZKADZA BYCIE KIBOLEM W TYM ZEBY KOCHAC ZWIERZETA I ROBIC DLA NICH JAK NAJLEPIEJ. KTO ZNA WIOLKE TEN WIE JAKIM JEST CZLOWIEKIEM. MOZE TROCHE NERWOWA ALE MA DOBRE SERCE I JEST MEGA SILNA BABKĄ I PRZESTANCIE SIAC FERMENT JAKIMIS POGLOSKAMI. DUZO OSOB MOZE I JEJ NIE LUBI I WYSZLO O NIEJ ZDANIE A NIE INNE ZE TO JAKAS MAFIA CZY COS ALE TO DLATEGO ZE UMIE WALCZYC O SWOJE A TO LUDZI BOLI! POZDRO WIOLKA JESTESMY Z TOBĄ! A BABĄ KTORA MA KOMPLEKSY SIE NIE PRZEJMUJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie wyrzucić na zbity pysk ! sytuacja powinna być czysta a nie płynąca patologią społeczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLONDI I KRYSTALICZNIE CZYSTA OSOBA HEH :), ZNAM JĄ I NAPEWNO NIE POWIEM O NIEJ ANI SŁOWA DOBREGO, A KTO Z NIĄ TRZYMA? NIE DOŚĆ, ŻE SAMA MA WIELE NA SUMIENIU TO I JEJ ,,ZNAJOMI". A OPINIĘ MA TAKĄ NIE BEZ POWODU,SAM WIELE RAZY WIDZIAŁEM, ŻE ZDROWA EMOCJONALNIE TO NIE JEST. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A I JA MIAŁEM WIĘCEJ KLUSKÓW W USTACH NIŻ SANDOMIERSKA ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne że młodzież co kręci sie z jaworską niewie że to,zwykły donosiciel i tej prawdy NIKT nie zakszyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...