Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzeum Nadwiślańskie: Znamy kandydatów na dyrektora

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2017 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Ostatnia kandydatka to jakiś czarny koń(nic nie ukończyła i prawie nikim nie była). Przypomina mi się stary dowcip o pewnym elektryku gdzie porównywano go do prezydenta USA. Prezydent USA ukończył.... mąż stanu a nasz elektryk ukończył...mąż Danuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgonić to muzeum, nic się tam nie dzieje, media ciągle piszą o jakiś sporach i przyspawanych do stołka dyrektorach. Ja nie chcę płacić podatków na instytucje która jest tylko po to aby pracownicy doili pensję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ten kraj jest chory! Wygra osoba bez pojęcia!, która tą instytucje ciągnie na dno i ośmiesza... oraz łamie notorycznie prawo pracy.....Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze dyrektorem ponownie zostanie Agnieszka Zadura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że jednak "ostateczna decyzja" będzie inna. Rekomendacja, dobre sobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak, rekomendacja Zadury naprawdę powala. Kiedy władze województwa powierzą wreszcie Muzeum Nadwiślańskie w kompetentne ręce. To ciekawe swoją drogą, że po takich perypetiach z p. Zadurą pozostali kandydaci z takim dorobkiem zawodowym i kwalifikacjami, nie zyskali rekomendacji szanownej komisji. Brzydko to pachnie, czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwaliliście kandydaturę czlowieka, ktory kierował Muzeum Narodowym w Warszawie?????????? Ja pier...., inaczej się nie da powiedzieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Odwaliliście kandydaturę czlowieka, ktory kierował Muzeum Narodowym w Warszawie?????????? Ja pier...., inaczej się nie da powiedzieć....
Pozostali też mają bogate doświadczenie....Dzizus, co się dzieje????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostateczka decyzja zostanie podjęta przez Zarząd województwa lubelskiego? Chyba nie nie zawiodą tych, którym na sercu leży dobro Muzeum i podejmą tym razem dobra decyzja raz na zawsze rozstając się  z p. Zadurą. Nota bene to chyba dzięki jej pomysłom puławskie muzeum Czartoryskich znalazło się w trudnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Zadura do niedawna członek Platformy, obecnie członek PSL, niedługo członek PIS. Panie Marszałku Sosnoski niebawem i Pana posunie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Pan Europoseł Hetman. Wstyd Panie Pośle! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Zadura sprzedała PO chyba TANIO!!! Bo PSL  przedzie cienko. Pokazała swój charakter dzięki temu muzeum pozostanie instytucją publiczną, tyle że o innym profilu działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z latarnią w logo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - Posady Samym Ludowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruszczyc i Malawski to potęgi muzealnictwa, a rekomendację dostaje osoba bez żadnego dorobku?! W dodatku miesza, kombinuje, Puławski oddział już straciła. Teraz kolej na utratę Janowca chyba. Komuś to może pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs nie był ogłoszony , aby wyłonić nowego dyrektora, ale po to , aby obejść Ustawę w taki sposób, by Marszałek nie musial uzgadniac z Ministrem przedłużenia kontraktu obecnej P. Dyrektor. W tym celu wykorzystano negatywna opinie Zw.Zaw. o obecnym kierownictwie Muzuem do przeprowadzenia postępowania konkursowego i teraz ani Zw.Zaw. , ani MKiDN nie moga powiedziec,że Marszałek działa bezprawnie. A tak, nawiasem mówiąc komisja konkursowa składała się z 11 osób, a zgodnie z przepisami powinna liczyc 9 osób. Wiec chyba rekomendacja kandydata jest bezprawna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No panowie marszałkowie, może czas się jeszcze wykazać! Pozostalo mało czasu. Znajac zycie caryca kazimierza zostanie tam gdzie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...