Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na łódce było ich dwóch, za kłusownictwo odpowie jeden

Utworzony przez okonek nilowy, 8 czerwca 2011 r. o 07:34 Powrót do artykułu
hehehe, no tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne w naszym województwie i kraju. Ja sam zgłosiłem sprawę do prokuratury o popełnieniu przestępstwa - prokuratura nie przesłuchała kolesia mającego związek ze znaną personą z UM (krewny). Sąd nakazał prokuraturze zbadać sprawę zgodnie z doniesieniem o popełnieniu przestępstwa, bo oczywiście w prokuraturze tak się śpieszyli z umorzeniem, że nawet nie czekali, aż dojdą do nich niektóre dokumenty - istotne dokumenty doszły po umorzeniu. Za miesiąc prokuratura znowu umarza nic nie robiąc.... i nie przesłuchując akurat TEJ JEDNEJ osoby - tak wygląda sprawiedliwość w wydaniu naszego wymiaru sprawiedliwości jeśli palce w sprawie macza ktoś z rządzących partyjek...

co do atykułu, to takie tłumaczenie może wystarczy - nie wiedział po co płynął, sieci były w łodzi, żeby było miękko siedzieć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popiołek, Ty [***] - uważasz że Ci ktoś uwierzy. Jeśli tak wychowałeś syna to co zdziałasz w urzędzie. Przecież syn wyniósł pewne nawyki z domu. Tak go
Ostatnio edytowany 8 czerwca 2011 r. o 09:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypadkiem znalazł się na łodzi i nie wiedział po co płynie. Panie starosta, ja bym się zaczął o syna martwić. Jakiś niesprawny umysłowo chyba jest. Przez przypadek wejdzie sobie np. na tory i będzie udawał lokomotywę jeszcze. Poza tym to w "Misiu" Barei już przez przypadek przechodzili obok mieszkania Ryszarda.Przypadkiem, z tragarzami. Ale w końcu wszyscy Starości to dobre chłopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z panem Komendantem sienikt nie kontaktował bo był na urlopie. A może tak sprawdzic bilingi. Bo może nie dzwoniono do Komendanta ani jego Zastępcy ale do ojca jakiegoś prokuratora. Ciekawy wątek prawda ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynym wyjsciem jest naglasnianie sprawy w mediach ale nie tylko w regionalnych ale i krajowych. wtedy sad jak i prokuratura beda pod naciskiem swoich przelozonych i opinii publicznej. jesli nawet komendant nie rozmawial ze starosta to zrobil to na pewno dyzurny komedy po uprzednim skontaktowaniu sie z komendantem. trzeba byc albo idiota albo nieprzeciętnym deb***em zeby wsiasc do łódki i plynac nie wiadomo gdzie i po co. brawo dla dzielnych funkcjonariuszy policji którzy pod naciskiem przełożonych kreca łeb sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się tym, że młody Popiołek zgłosi porwanie albo, że był zahipnotyzowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, wiem teraz mnie olśniło : Pomroczność jasna i wszystko jasne ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się załatwia sprawy w Puławach nawet bliscy starosty kłusują w dobre i jak tu mają być ryby Wędkarz z Lubelszczyzny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drugi, przesłuchany przez policję jako świadek, tłumaczył, że wsiadł do łodzi w celach rekreacyjnych i nie wiedział, że płyną kłusować" Teraz będą precedensy w Sądach np. jeśli chodzi o włamanie. "Proszę wysokiego Sądu, mój kolega okradł to mieszkanie, a ja tylko byłem w nim dla towarzystwa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie wiedziałem,że jak napiję się wódki to będę pijany.Idąc grzecznie do domu co prawda trochę chwiejnym krokiem,zostałem zatrzymany przez naszą dzielną policję i zawieziony na tak zwany dołek na północną.Zapłaciłem niemały rachunek za komfortowy nocleg.Po przeczytaniu uzasadnienia mego zatrzymania,wąsy mi dęba stanęły bo na głowie już ich nie mam z powodu leciwych lat,a przecież nie byłem w takim upojeniu alkoholowym abym nic nie pamiętał,a tu 37 letni synek miejscowego notabla udaje idiotę a policja mu wierzy,że on nie wiedział że płynie kłusować.Pan na urzędzie wychował kłusownika a kłusownik to złodziej a złodziej to bandyta,a dzielna policja z przestępcy złapanego na gorącym czynie,po prostu zrobiła światkiem,bo tatuś przy korycie na państwowym urzędzie. Panie Tusku trochę spełniać te deklaracje jakie były składane przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pejsaty napisał:
Ja też nie wiedziałem,że jak napiję się wódki to będę pijany.Idąc grzecznie do domu co prawda trochę chwiejnym krokiem,zostałem zatrzymany przez naszą dzielną policję i zawieziony na tak zwany dołek na północną.Zapłaciłem niemały rachunek za komfortowy nocleg.Po przeczytaniu uzasadnienia mego zatrzymania,wąsy mi dęba stanęły bo na głowie już ich nie mam z powodu leciwych lat,a przecież nie byłem w takim upojeniu alkoholowym abym nic nie pamiętał,a tu 37 letni synek miejscowego notabla udaje idiotę a policja mu wierzy,że on nie wiedział że płynie kłusować.Pan na urzędzie wychował kłusownika a kłusownik to złodziej a złodziej to bandyta,a dzielna policja z przestępcy złapanego na gorącym czynie,po prostu zrobiła światkiem,bo tatuś przy korycie na państwowym urzędzie. Panie Tusku trochę spełniać te deklaracje jakie były składane przed wyborami.
Przepraszam za te wąsy na głowie,na myśli miałem włosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAK SIĘ NAZYWA TEN NOWY STAROSTA, KTÓREGO SYN MA 37 LAT?BO TEN Z POPRZEDNIEJ KADENCJI TO SAM MA ZE 40 LAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak po mojemu to jak zwykle są ludzie ponad prawem i mam nadzieje ze jesli ten kłósownik nie dostanie wyroku zajemie się tym jakaś tv typu polsat lub tvp. Bo nie po to sie oplaca karty zeby jeden z drugim tak robili powinni odydwu ukaraqć w ten sam sposób po 10000 na głowe i na komunalnik bnutelki odkręcać przez rok>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiajcie się młody Popiołek myślał że mu wszystko wolno, no i wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚFYNIA BEZ HONORU. CIEKAWE JAK TO SIĘ SKOŃCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...już sobie ulżyliście? jak tak to weźcie się wreszcie za robotę, albo douczcie się bo żal czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rece opadają,ja rozumiem to tak że łapał okazję,a tu łódka:::::::::(A pewnie i tak sprawie łeb ukęcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...