Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nakręcili telefonem najlepszy film promujący Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2016 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Upominek za film reklamowy. A ja myślałem, że jeśli to jest dobry film (dobre pytanie), to za dobry film należy się dobra nagroda. Może nie na poziomie prac, za które UM płacił wielką kasę, ale taka żeby zachęcić młodych ludzi do robienia lepszych produkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam bez głosu i skojarzyło mi się z discopolowym teledyskiem. Wygląda to bardziej na promocję tej dziewczyny niż Puław... Dziewczę co prawda ładne, ale trochę kanciaste w ruchach. Wartością jest jednak to, że młodym się chce coś zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jak film, ale w kółko te same obrazki, co oznacza, że po prostu w mieście tak naprawdę nic ciekawego nie ma, smutne ale jednak prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. Ale mi by się nie chciało, za stary jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...