Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów będzie miał swoje piwo

Utworzony przez charkie, 11 czerwca 2008 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Nałęczowskie spod Chełma po którym ma zaszumić w głowie - gratuluję świetna promocja uzdrowiska. Każdemu kuracjuszowi zaaplikować i interes jakos się rozkręci, zwłaszcza że ma temu patronować "Uzdrowisko Nałęczów". Czy wszystkie produkty uzdrowiskowe pochodzą "spod..." i będą odtąd kojarzyć się "z..."?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze kefir "Nałęczowski", najlepiej z Krasnegostawu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze kefir "Nałęczowski", najlepiej z Krasnegostawu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daję temu piwu 1 rok-2 lata i zniknie z rynku. Piwo uzdrowiskowe powinno być lekkie-orzeźwiające, najlepiej niepasteryzowane. Wypicie mocnego piwa w upał to masakra, a w końcu w lecie Nałęczów przyjmuje najwięcej turystów. Mimo wszystko życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego mocne? Czy w tym kraju piwo musi być uznawane za dobre wyłącznie przez pryzmat zawartości alkoholu? Najważniejszy jest smak, a nie możliwość załatwienia się jednym piwem. Skoro pomysłodawcom piwa Nałęczowskiego chodzi o moc i zapewne aspekt ekonomiczny też nie jest tu bez znaczenia, to powinni się zgłosić do browarów Van Pur czy Jabłonowo, które specjalizują się w piwach tanich, smakowo beznadziejnych, ale MOCNYCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. Również nie cierpię mocnego piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby móc oceniać trzeba najpierw spróbować. Otóż ja tak zrobiłam. Piwo nałęczowskie jest rewelacyjne, pycha. Ma super niepowtarzalny smak i od razu stałam się jego miłośniczką. Będąc ostatnio na krótkim urlopkiu w Nałęczowie przez przypadek natrafiłam na piwo nałęczowskie. Jest ekstra moim zdaniem. Wcale nie jest takie mocne, co to jest 1 - 2 % różnicy alkoholu. I fajnie ze jest w takich mniejszych buteleczkach. Mam nadzieje ze trafi na półki sklepowe w całym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim internautom. Dzisiaj byłem w całkiem fajnym miejscu w Polsce, w Nałęczowie. Kupiłem piwo "Nałęczowskie" i jestem naprawdę mile zaskoczony, polecam zwłaszcza cimne, pełny aromat i łagodny smak. W porównaniu z masową produkcją chemicznych tyskich, lechów i warek czuć smak regionalnego bowaru i to jest to co powinno być w piwie, jest "rozpoznawalne". To, że jest mocne ? No cóż, nie trzeba pić litrami. Pozdrawiam browar Jagiełło i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł kupić butelkę tego piwa w Warszawie. Piotr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...