Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadali na mieszkania z metalową rurą i tasakiem

Utworzony przez Szczepan, 23 grudnia 2010 r. o 12:31 Powrót do artykułu
Pokazać zdjęcia frajerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie na jakiej to było ulicy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci nie poszły do wojska nie miał ich kto wychowac to i latają z jakimiś pałkami po mieście. Wgl Puławy i Lublin nocą to jedna wielka patologia. Dla takich ludzi powinny by przymusowe prace do końca życia, albo śmierc w męczarniach. Dodam, że za kradzież powinni upier***a* ręce i język a złodziejstwa było by mniej i tej plagi jaka panuje na tym Świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepan! Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go! Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki! Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!! Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokers napisał:
Szczepan! Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go! Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki! Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!! Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
Blokers- to na pewno muszą być w porządku chłopaki, przecięż jakby nie byli w porządku to nie zrobili by takich rzeczy.. aby pozazdrościć im takiej porządkowości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokers napisał:
Szczepan! Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go! Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki! Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!! Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
sama kretynko zapoznaj się ze znaczeniem słowa 'pedale' zanim cokolwiek napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro - jak czytamy - Sprawcy byli już notowani i są dobrze znani policjantom... to można się spodziewać, że po ich wypuszczeniu znowu wpadną na jakiś świetny "pomysł". Takich to trzeba po prostu wsadzić na parę lat, albo lepiej - zmusić do ciężkiej pracy pod nadzorem, tak ciężkiej, że jak popracują to im się odechce realizować kolejne durne pomysły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokers napisał:
Szczepan! Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go! Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki! Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!! Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
Skrzydła im przyprawić i do nieba wypuścić taką dobroć.Lecz się człowieku z głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kibla z nimi i wiadomo co na ich głowe robic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYCI BANDYCI BANDYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkkkk25 napisał:
Czy ktoś wie na jakiej to było ulicy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak ja wiem na jakim to bylo osiedlu.! na wolce profeckieej! aa co ma ktos jakis problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...