Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadł na kobietę na przystanku w Końskowoli

Utworzony przez Gość, 21 listopada 2008 r. o 13:45 Powrót do artykułu
Co za pokolenie same deb***e.Czego się na mnie nie porwał,to bym mu tą butelkę w dupę wsadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że jest to taki "cwaniak z Koziej Wólki " liczacy na szybki zysk, małolat - a takich dziś niestety wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piachu ze szmaciarzem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHE jakieś chucherko ogolił się na łyso i wielki cwaniak....kozaczy to starszej kobiety ktoś w jego wieku to tą butelką piepsznoł bym mu w pusty łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac dawnych zuli choc na tym swiecie juz ich nie ma,myslalem,ze w Konskowoli jest swiety spokoj.Dawny komendant posterunku rozgonil to dziadostwo na cztery wiatry ale widze,ze odroslo nowe pospolstwo dworsko-dziadowskie.Nawet ze zdjecia widoc,ze to deb*** potrzebojacy na malego browara bo dzisiaj na kredyt nie sprzedaja jak kiedys na tzw.zeszyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka. Ciekawe co by zrobil, jakby jego matce ktos cos takeigo zrobil ( oczywiscie nei zycze jej tego). Jesli jest kozakiem, bo mooze to chcial udowodnic, niech sprobuje zrobic taki wyczyn na jakims mezczyznie, starszym i silniejszym od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
novik napisał:
Znajac dawnych zuli choc na tym swiecie juz ich nie ma,myslalem,ze w Konskowoli jest swiety spokoj.Dawny komendant posterunku rozgonil to dziadostwo na cztery wiatry ale widze,ze odroslo nowe pospolstwo dworsko-dziadowskie.Nawet ze zdjecia widoc,ze to deb*** potrzebojacy na malego browara bo dzisiaj na kredyt nie sprzedaja jak kiedys na tzw.zeszyt.
A ty CWELU NAUCZ SIE POPRAWNIE PISAC NIEKTORE WYRAZY. Widać znasz bardzo dobrze naszego komendanta... ciekawy jestem czy bardziej od tyłu...z jakiej wsi jestes skoro sie udzielasz... nie znasz go i nie wiesz jaki jest rzeczywiscie... PooL up
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrekkon4 napisał:
A ty CWELU NAUCZ SIE POPRAWNIE PISAC NIEKTORE WYRAZY. Widać znasz bardzo dobrze naszego komendanta... ciekawy jestem czy bardziej od tyłu...z jakiej wsi jestes skoro sie udzielasz... nie znasz go i nie wiesz jaki jest rzeczywiscie... PooL up
Ty cwelu też naucz się pisać niektóre wyrazy... (zaznaczyłem tłustym drukiem jakie nawaliłeś "cwelarskie" byki) A co do wsi.... to prawdopodobnie obaj jesteście z tej samej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi jego matki to dobra kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty cwelu też naucz się pisać niektóre wyrazy... (zaznaczyłem tłustym drukiem jakie nawaliłeś "cwelarskie" byki) A co do wsi.... to prawdopodobnie obaj jesteście z tej samej.
"cwelarskie" widac ledwo co umiesz odruzniac literki. po pierwsze pisze bez znakow polskich... a co do sprawy to jego nie znasz. na bank... gdyby tak bylo to bys nawet sie tu nie odezwal. myslisz ze jestes lepszy bo zostales wychowany przy cycuszku mamusi. to nie o to w tym chodzi. ty zostałeś wychowany na pienądzach... nas wychowała matka i ulica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kvoka napisał:
"cwelarskie" widac ledwo co umiesz odruzniac literki. po pierwsze pisze bez znakow polskich... a co do sprawy to jego nie znasz. na bank... gdyby tak bylo to bys nawet sie tu nie odezwal. myslisz ze jestes lepszy bo zostales wychowany przy cycuszku mamusi. to nie o to w tym chodzi. ty zostałeś wychowany na pienądzach... nas wychowała matka i ulica...
Jak się wypowiadasz na forum to zachowałbyś przynajmniej minimum staranności pisząc jakiekolwiek zdania. Czytając twoje wypociny rzygać się chce. Nawaliłeś kolejnych "byków" jak chociażby: odruzniac - pisze się odróżniać jełopie - czyli przez o z kreską, gdybyś nie załapał. Poza tym każde zdanie w j. polskim zaczyna się dużą literą. To już chyba masz na klawiaturze.... No chyba że klawisz Shift jest tobie nie znany... całkiem możliwe. Charakterystyczne dla warchołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belzebub napisał:
Jak się wypowiadasz na forum to zachowałbyś przynajmniej minimum staranności pisząc jakiekolwiek zdania. Czytając twoje wypociny rzygać się chce. Nawaliłeś kolejnych "byków" jak chociażby: odruzniac - pisze się odróżniać jełopie - czyli przez o z kreską, gdybyś nie załapał. Poza tym każde zdanie w j. polskim zaczyna się dużą literą. To już chyba masz na klawiaturze.... No chyba że klawisz Shift jest tobie nie znany... całkiem możliwe. Charakterystyczne dla warchołów.
to ze jestem dyslektykiem nie znaczy ze musze byc polonista od razu. wiec nie mow mi jak mam pisac bo nie o to w tym chodzi. a co do duzych liter mnie to wali poniewaz nikogo nie obchodzi jak sie pisze. widac nie masz sie do czego przyczepic tylko do literek. jak takis cwany to idz uczyc dzieci w przedszkolu, nie bedziesz mi tu wyjezdzal ze czegos nie umiem czy cos. nie znasz mnie wiec japa. a co do tego co tu piszesz to nawet nie nawiazuje do tego tematu. skonczyl bys wreszczie twoje wypowiedzi bo nikt tutaj nie jest po twojej stronie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaku o jakie tyulicy mówisz że Cię wychowała... w Końskowoli????? Za dużo się filmów naoglądałeś w warszawce nie żyjesz. Zresztą, raczej tam byś nie przeżył, chyba że lubisz wazeline. A co do poprawnosci pisania i wypowiadania się w języku polskim, to raczej się przydaje po to żebyś mogl wypełnić podanie o prace. I do roboty je...e nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...