Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nazwał policjantów \"psami\", bo go nie podwieźli

Utworzony przez sdsd, 14 września 2008 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Wzorowo. Policjanci - tak trzymać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz dorzuci trochę do tego podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policjanci z Puław. Tak powinni reagować policjanci. W wakacje byłem świadkiem sytuacji, jak nad jednym z jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego policjanci pełnili dyżur przejeżdzając radiowozem przez pole namiotowe. Podpita młodzież krzyczała na nich "psy", a policjanci udawali że niczego nie słyszą. Nie wiem dlaczego nie zareagowali. Było mi wstyd za zachowanie policji. Powinni się byli zatrzymać i zareagować, a tak tylko umocnili rozwydrzoną młodzież w przekonaniu, że może robić wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stał pijany na jezdni. Czy to mało, czy jeszcze musiał ich zwyzywać aby go zabrali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawie przerasta możliwości policji w mieście....ale się jakoś tym razem udało....uff.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu jeszcze "wytłumaczyć" że nie można obrażać policjantów <<>> .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...