Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą nadajnika GSM terenie schroniska młodzieżowego. Operator: Nie zagraża ludziom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2016 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Z raportu NIK wynika, że operatorzy bezczelnie łżą i już po uzyskaniu zezwoleń i postawieniu instalacji zwiększają moc nadajników nawet KILKUSETKROTNIE. Wszystko dla zysku a jeżeli za jakiś czas pojawią się badania wykazujące związek pomiędzy natężeniem pola a nowotworami? Co ich to będzie obchodziło? ***dziennikwschodni.pl/lublin/jak-promieniuja-anteny-telefonii-komorkowej-nik-urzad-dostal-niekompletne-pomiary,n,1000174540.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować telefonię komórkową, po co ludziom telefony, internet, jedynie potrzebna jest TVPiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przykładający komórkę do ucha powinni być akurat za gęstą siecią BTS-ów, bo czym bliżej BTS tym komórka pracuje z mniejsza mocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam mamy jakis czas temu mnie porzucila w szpitalu podobno w lublinie ,teraz pracuje w Puławach ,szukam Anne Niziol,czy ktoś moze pomuc gdzie mieszka ,nie wiem dokładnie jak wyglada bo to sie zdarzyło 20 lat temu,muj numer 696321546,z góry dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
namiary na anne nizioł ***sppulawy.bip.lubelskie.pl/?id=osoba&p1=19903
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten przekaźnik,który potencjalnie ma być zamontowany na terenie schroniska to z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych.Czy protest w tej sprawie coś zmieni?nie wydaje mi się,a logiczne jest,że im bliżej znajduje się maszt tym lepszy zasięg,tyle w tej sprawie.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...