Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcemy nowej hali!

Utworzony przez Bolek, 22 grudnia 2007 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Ja jestem mieszkańcem oś. Kołłątaja i zdecydowanie jestem za budową nowej hali wg koncepcji Urzędu Miasta. Obecny stan tego targowiska uwłaszcza godności ludzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hala powinna powstać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie brawo tak trzymać! Jeszcze prosimy o porządek z MANHATANEM. Druga paskuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem stałym klientem targowiska przy ulicy Piaskowej. Gdy powstanie tu hala, to na pewno rolnicy i kupcy nie beda mieli tu miejsca dla siebie, a ja własnie od nich codziennie robie zakupy. nie stać mnie i nie chce kupować w wielkich molochach (supermarketach) gdzie towar jest marnej jakosci. Kupcy handlujacy na tagowisku przy ulicy Piaskowej dają mi ta gwarancje iz towaru maja mało i jest on zawsze świeży, a nie tak jak w supermarketach wszystko jest przedatowane i pozatykane szczelnie w hermetyczne torebki kilka razy przetwozone. Jakos tyle lat istnieje to targowisko i nigdy żadnemu człowiekowi nie przytrafiło sie zachorowac od tych produktów, a inni piszą że to jest targowisko jak wysypisko. Ja wiem ze wielu stać jezdzic nawert do Warszawy po codzienne zakupy, ale nas zwykłych miedzkanców nie stac na takie wygody, a targ na ulicy Składowej jest zdecydowanie za daleko i ja nie mam samochodu żeby zrobic duze zakupy na caly tydzien, tu mam blisko i kupuje to co chce na jeden dwa dni i mam wszystko swieze, takze ZDECYDOWANIE PROTESTUJE ZA BUDOWANIEM I WYRZUCENIEM KUPCóW Z ULICY PIASKOWEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOSTAWIĆ TARGOWISKO PRZY UL.PIASKOWEJ NIE CHCEMY ŻADNEJ HALI JUŻ DOŚĆ MAMY MARKETÓW W PUŁAWACH CHCEMY KUPOWAĆ ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ PROSTO OD PRODUCENTÓW w CAŁEJ EUROPIE SĄ TAKIE TARGI I NIKOMU TO NIE PRZESZKADZA-WRĘCZ POWRACA SIĘ DO TAKIEJ FORMY HANDLU ŻYWNOŚCIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa hala jest bezwględnie potrzebna. W tej nowej hali też będzie mozna kupić zdrową polską żywność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...