Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak , czytałem na 112 , o przylocie bocianów . A to jest rezydent , tylko dlaczego w liczbie mnogiej???? Oglądałem w sobotę , było dwa boćki . I dobrze widzę, na razie nie mam problemów z wzrokiem , spaceruję dwa. Może się dowiem , dlaczego pisze się o jednym????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak , czytałem na 112 , o przylocie bocianów . A to jest rezydent , tylko dlaczego w liczbie mnogiej???? Oglądałem w sobotę , było dwa boćki . I dobrze widzę, na razie nie mam problemów z wzrokiem , spaceruję dwa. Może się dowiem , dlaczego pisze się o jednym????
Wszystko z ilością w tekście jest ok, bo są "Rezydent" i "Marlenka".   Bardzo możliwe, że "Marlenkę" przeoczyłeś albo zinterpretowałeś jako żonę gospodarza, a nie bocianicę ;)   Najważniejsze, że są online i były na gnieździe w dniu św. Walentego, bo to zwiastuje albo wczesną wiosnę albo urodzaj na ... dzieci.   Ps. Znam wiele przypadków, że bociany online działały lepiej niż In vitro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko z ilością w tekście jest ok, bo są "Rezydent" i "Marlenka".   Bardzo możliwe, że "Marlenkę" przeoczyłeś albo zinterpretowałeś jako żonę gospodarza, a nie bocianicę ;)   Najważniejsze, że są online i były na gnieździe w dniu św. Walentego, bo to zwiastuje albo wczesną wiosnę albo urodzaj na ... dzieci.   Ps. Znam wiele przypadków, że bociany online działały lepiej niż In vitro...
Dobrze że jesteś zorientowny , A może jeszcze mi powiesz który a który jest tym rezydentem  bo marlenkę poznam jak będzie się jemu podkładała . Czy mam siedzieć cały czas online i czekać ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...